Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 12.06.2016 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  639

  LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

  Tak samo powraca jak i community roleplay powróciło. Domena podobna do oryginału Wam nie pomoże. PS. Gdyby administracja LS-RP.net była wścibska mogłaby Was pozwać za naruszenie praw autorskich dot. logo. Nie jest identyczne, ale każdy w temacie wie, że takie podobieństwo wystarczy to skasowania Was na kilka stów.
 2. 4 punkty
  Beata_Szydlo_2015

  Pawn a przyszłość

  pawn != przyszłość.
 3. 2 punkty
  Beata_Szydlo_2015

 4. 2 punkty
  TS3 i prosta strona na nginx - zużycie ramu na poziomie 70mb, CPU 0.5-5%. Co by tu postawić? Klan z WoTa nie wykorzysta potencjału tego VPS'a.
 5. 2 punkty
  Abyss Morgan

  PRV CAR

  1. Weź garnek. 2. Nalej do niego wody i oleju. 3. Ustaw garnek na podłodze. 4. Ustaw się przed garnkiem i stań na głowię.
 6. 2 punkty
  Bartcislaw

  LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

  I wy chcieliście współpracować z Compton? Porażka.
 7. 2 punkty
  PrzMas

  .ini kolejno w folderze (dfile) / losowanie

  W OnFilterScriptInit() sprawdź czy istnieje plik info0.ini, zawierający wartość dla ostatnio zapisanego pliku - jeśli nie istnieje to go utwórz i zapisz do niego wartość 0; Przy uruchomieniu skryptu wczytaj do zmiennej globalnej wartość z pliku info0.ini; Przy tworzeniu nowego pliku ustaw dla jego nazwy wartość zmiennej +1, następnie zapisz ją do pliku info0.ini.
 8. 1 punkt
  michalek97

  Panel Administratora w GUI!

  Witam, Mam do zaprezentowania panel administratora w GUI Dziala tylko jak jestesmy zalogowani na RCONie. KOD PWN: #include <a_samp> #pragma tabsize 0 public OnPlayerCommandText(playerid, cmdtext[]) { if(!strcmp("/adminpanel", cmdtext, true)) {if(IsPlayerAdmin(playerid)) { ShowPlayerDialog(playerid, 1, 2, "Panel Administratora", "Dodaj 100 hp \nDodaj armor \nTeleportuj na norm. spawn \nNapraw ten pojazd \nZrob GMX \nZrob burze \nZrob sloneczna pogode \nDodaj sobie miniguna \nWylacz server \nDodaj sobie noz", "Ok", "Anuluj"); } return 1; } return 0; } //------------------------------------------------------------------------------ public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[]) { if(dialogid == 1 && response) { switch(listitem) { //------------------------------------------------------------------------------ case 0: { SetPlayerHealth(playerid, 100); } case 1: { SetPlayerArmour(playerid, 100.0); } case 2: { SetPlayerPos(playerid, 2231.80,2156.27,10.82); } case 3: { RepairVehicle(GetPlayerVehicleID(playerid)); } case 4: { SendRconCommand("gmx"); } case 5: { SetWeather(15); } case 6: { SetWeather(1); } case 7: { GivePlayerWeapon(playerid, 38, 20000); } case 8: { SendRconCommand("exit"); } case 9: { GivePlayerWeapon(playerid, 4, 1); } } } return 1; } Po wpisaniu /adminpanel pojawia się GUI, w którym są rózne opcje. Jest ich 10. Lista opcji: Dodaj 100 hp - Daje nam pelne zycie Dodaj armor - Daje nam pelny armor Teleportuj na norm. spawn - TUTAJ SPAWN SERVERA I-RP PL!!! Napraw ten pojazd - Naprawia pojazd w ktorym aktualnie jestes Zrob GMX - Restartuje server Zrob burze - Zmienia pogode na burze Zrob sloneczna pogode - Zmienia pogode na sloneczna Dodaj sobie miniguna - Daje Ci miniguna Wylacz server - Wylacza server Dodaj sobie noz - Daje Ci nóż Pozdrawiam. Komentujcie. Zycze milego administratorowania serverem. Jest to moj 1 skrypt w PAWNO :)
 9. 1 punkt
  hahacozatypXD

  sprite td

  Usuń - w
 10. 1 punkt
  Tak jak w temacie. Piszę skrypt od zera, będzie strona Internetowa połączona z serwerem, więc będzie można zarządzać kontem. Mam parę innowacyjnych pomysłów, poszukuję osób, które będą zainteresowane beta testami a w przyszłości pełnieniem funkcji w organizacjach i administrowania. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na skype: alluhanzo , a jeśli będę nie dostępny to na adres email mcartick @ gmail . com
 11. 1 punkt
  PrzMas

  [warning] client exceeded 'ackslimit'

  DoS albo słaby internet.
 12. 1 punkt
  PrzMas

  rand text

  new rand_texts[][]= { {"rand"}, {"random"}, {"los"}, {"losowo"}, {"losowy"}, {"losowanie"} };
 13. 1 punkt
  Abyss Morgan

  Radiostacje.

  może zadziałać jak usuniesz ?dl=0 z linku, bo link zawiera .mp3, też musisz zamienić % na %% jak się nie mylę by samp to łyknoł, polecam ci stosować proste nazwy A-Z, a-z, 0-9, kreska dolna _ zamiast spacji i oszczędzisz sobie trudu
 14. 1 punkt
  bool SendClientMessageEx(int playerid, int color, std::string fmsg) { int length = fmsg.length() + 1; while (length--) if (fmsg[length] == '%') fmsg.replace(length, length + 1, "*#"); length = fmsg.length(); if (length > 130) { length = fmsg.find_last_of(" ", 130); if (length < 100) length = 110; std::string str2 = fmsg.substr(0, length); fmsg.replace(0, length + 1, "");//aka strdel wtf? length = str2.find_last_of("{", 125); if (length > 0 && str2[length + 7] == '}') fmsg.insert(0, str2.substr(length, 8)); SendClientMessage(playerid, color, (char *)str2.c_str()); if (fmsg.length() > 130) return SendClientMessageEx(playerid, color, fmsg); else return SendClientMessage(playerid, color, (char *)fmsg.c_str()); } return SendClientMessage(playerid, color, (char *)fmsg.c_str()); }
 15. 1 punkt
  http://pastebin.com/n21QZdbN stock msg_SendClientMessageEx(playerid, color, text[]) { //printf("elo %s", text); if(strlen(text) > 144) { new msg_string3[145]; strmid(msg_string3, text, 0, 140); strins(msg_string3, "...", 0); strdel(text, 0, 140); SendClientMessage(playerid, color, msg_string3); return SendClientMessage(playerid, color, text); } else return SendClientMessage(playerid, color, text); } stare ale dziala moge ci dac nowsza wersje ktora zmienia wiele lini ale w cpp i bys musial sobie na pawn przerobic.
 16. 1 punkt
  ByczekTV

  SetPlayerCameraPos nie wczytuje wszystkich tekstur

  jak to po co? 2.Chodziło mu o to, że tworząc obiekt w MTA map editor trzeba przekonwertować na .pwn z .map 3.s0beit, czyli po stworzeniu tego obiektu użyłbyś airbreak'a w celu ,,wlecenia" w te tekstury. 4. No nie wiem, czemu nie wiesz po co ten punkt.. po wleceniu w te tekstury wpisujesz /save i zapisuje Ci pozycję , do której musisz się tepać wpisując jakąś komendę.
 17. 1 punkt
  xBBBay ☆

  W mysql nie tworzą się tabele

  To już nie wina tabelek mysql, nativechecker, crashdetect, pawno -d3 i pokaż logi.
 18. 1 punkt
  PrzMas

  System rejestracji/logowania MySQL

  Nikt nie zrobi za ciebie tego lepiej, co możesz zrobić sam. Nikt nie nauczy cię tego lepiej, czego możesz nauczyć się sam. Nikt nie osiągnie w życiu tego, co możesz osiągnąć samodzielnie.
 19. 1 punkt
  Taneno

  Obiekt który można zabić :)

  Ty mu podałeś funkcje od tworzenia i label który może przyczepić do obiektu, kolega wyżej się pytał jak takie coś zrobić. proszę: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=488317
 20. 1 punkt
  Dejv

  [ROZWIĄZANY]wczytywanie pojazdów z pliku .txt

  W oryginalnej mapie grandlarceny masz pokazane jak to zrobić. Można znaleźć w paczce serwerowej.
 21. 1 punkt
  Nergosu

  Opinia o serwerze

  Grałem od 0.2a bodajże, na początku było super, ale po latach w skład administracji dostały się osoby, które nie interesowały się losami serwera i w ten sposób serwer stracił wielu zwolenników, oraz rozgłos na większą skalę, gamemod jeden z lepszych jaki widziałem, można o nim przeczytać /about na serwerze, nie wchodziłem tam od dawno, bo skończyłem z SA-MP'em, ale jeśli ktoś poszukuję zajęcia to polecam tam wejść, jest sporo rzeczy do robienia. W skrócie gamemode i potencjał jest ogromny, ale "polityka administracji" jest na zupełnie innym poziomie.
 22. 1 punkt
  Pr0f3ssi0n4LisT.

  .ini kolejno w folderze (dfile) / losowanie

  CMD:nowyplik(playerid) { new str[25],i; for(i = 1; i < MAX_PLIKOW; i++) { format(str,sizeof(str),"/folder/info%d.ini",i); if(!fexist(str)) { i = _:fopen(str, io_write); // if(!File:i) continue; fwrite(File:i,"Pawno.PL\r\n"); fclose(File:i); i = MAX_PLIKOW; } } if(i < MAX_PLIKOW) SendClientMessage(playerid,-1,"Juz jest max plikow w tym folderze ziomus."); else { // utworzono plik ktorego nazwa jest w tablicy str } return 1; } CMD:losuj(playerid) { new num[MAX_PLIKOW], cnt; new str[25],idx; for(idx = 1; idx < MAX_PLIKOW; idx++) { format(str,sizeof(str),"/folder/info%d.ini",idx); if(!fexist(str)) continue; num[cnt++] = idx; } if(cnt == 0) SendClientMessage(playerid,-1,"Nie ma zadnego pliku w tym folderze."); else { format(str,sizeof(str),"/folder/info%d.ini",num[random(cnt)]); cnt = _:fopen(str, io_read); while(fread(File:cnt, str)) { // pobieranie linijka po linijce } fclose(File:cnt); } return 1; } Chyba cos takiego o ile dobrze zrozumialem
 23. 1 punkt
  DaGaXeR

  Liczba graczy ipboard

  Jak robisz to w szablonie to spróbuj zamiast echo dać zmienną, którą później wyświetlisz. Jak robisz to w aplikacji, to powinieneś ustawić szablon. For example: $template = $this->registry->output->getTemplate('game')->gameContent( $posts, $pages ); $this->registry->getClass('output')->addContent($template); $this->registry->output->setTitle('Strona główna'); $this->registry->output->addNavigation( 'Strona główna', '/home' ); $this->registry->getClass('output')->sendOutput();
 24. 1 punkt
  Pokaż jeszcze OnDialogResponse -> dialogid = 15
 25. 1 punkt
  Jaev

  Problem z BW

  OnPlayerDeath GetPlayerPos SetPlayerPos SetTimerEx ustaw animacje :))
×