Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 16.06.2016 uwzględniając wszystkie działy

 1. 4 punkty
  639

  LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

  Tak samo powraca jak i community roleplay powróciło. Domena podobna do oryginału Wam nie pomoże. PS. Gdyby administracja LS-RP.net była wścibska mogłaby Was pozwać za naruszenie praw autorskich dot. logo. Nie jest identyczne, ale każdy w temacie wie, że takie podobieństwo wystarczy to skasowania Was na kilka stów.
 2. 2 punkty
  Bartcislaw

  LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

  I wy chcieliście współpracować z Compton? Porażka.
 3. 1 punkt
  Abyss Morgan

  Odległość Koordynatów

  Float:GetDistanceBetweenPoints3D(Float:x1,Float:y1,Float:z1,Float:x2,Float:y2,Float:z2); #define GetDistanceBetweenPoints3D(%1,%2,%3,%4,%5,%6) VectorSize((%1)-(%4),(%2)-(%5),(%3)-(%6))
 4. 1 punkt
  PrzMas

  System rejestracji/logowania MySQL

  Nikt nie zrobi za ciebie tego lepiej, co możesz zrobić sam. Nikt nie nauczy cię tego lepiej, czego możesz nauczyć się sam. Nikt nie osiągnie w życiu tego, co możesz osiągnąć samodzielnie.
 5. 1 punkt
  DaGaXeR

  LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

  Nie powraca. Polski Los Santos Role Play było tylko jeden, ten z .net. Nie masz pomysłu na nazwę? Napisz SMS'a do Bongo. Żałosne jest wykorzystanie czyjejś sławy i podciąganie się pod coś. Tak samo jak zrobiła to jakaś laska rejestrując domenę c-games i pisała, że serwer powraca - gdzie ekipa i wszystko było nowe, tylko nie nazwa. Profesjonalny darmowy gamehub od Teez'a. Kamil Wesołowski - on nie robił fGaming czy fGameland, coś takiego? Coś tam z San Fierro? A w sumie tak, fgaming, nawet niezmieniony odnośnik w kodzie.. heh. Mnie jak najbardziej odrzuca. Tak jeszcze dodam, że w pełni na temat samej reklamy - jest tutaj tylko coś o obiektach. Dalej jest właściwie co to jest Role Play i kim można zostać. Słowa zachęty, obiecywanie, zero konkretów.
 6. 1 punkt
  PrzMas

  Stan SA:MPa?

  Tak... Zdecydowanie serwerów RP jest aż deficyt, bo nowe najszybciej upadają, jeszcze przed startem Nie lubię RP, bo jak można ze strzelanki zrobić Sims'y... Na dodatek Sims'ów nie ma jako multiplayer, a na serwerach RP multi trochę mija się z celem Co więcej panuje taka moda, że zamiast coś po prostu zorganizować to się ogranicza tak, jakby programista chciał się popisać, jednak niekoniecznie koncepcją na rozgrywkę. Chyba na singlu można więcej niż na niektórych serwerach. Nie wiem jak gdzie indziej, ale na tym forum mało kto robi start-up czegokolwiek innego niż RP czy Truck, także nie przebijesz się Do tego lament, że Kalcor nie dodał nowych czapek i nie ma o co uaktualnić gamemode'a, bo twórcy serwerów są tacy innowacyjni Sam już nie gram w SA-MP, bo nie ma gdzie, bo wszystkie serwery są jednakowe albo właściciele flugają sobie wzajemnie z jakimiś hejterami czy właścicielami innych serwerów. Inni zamiast wejść i sobie pograć to włażą bez wazeliny w d*y administratorów czy właścicieli albo żebrzą o rangę, bo przecież ona jest jedyną atrakcją na serwerze i takich ludzi też nie ma komu ogarnąć, a administratorom chyba to się podoba. Odpowiedzialne rangi mają ludzie, którzy po prostu nie nadają się do tego, w sumie to nikt nic nie ogarnia, głupi system banowania jest przestarzały, bo wycięty dawno temu z jakiejś mapy i przy uporczywych hejterach/szkodnikach właściciele rozkładają ręce, bo programista albo nie ma czasu albo pojęcia. System rang również jest zdecentralizowany i nikt nie wie dokładnie, która ranga jakie ma możliwości - jest rozproszony i składa się ze skryptów pociągniętych z neta na chybił/trafił, bo najważniejsze aby rang było dużo. Pewne uprawnienia dostępne są dopiero po zalogowaniu się na RCON, bo tak zostały napisane skrypty z neta, a komuś nie chciało się napisać czegoś samodzielnie i nie miał pojęcia o pisaniu modułowego gamemode'a albo ogarnął tylko IsPlayerAdmin(), przez co niekoniecznie powołane osoby mają przydzielony dostęp do czegoś, co jest niezbyt przydatne przy ich roli na serwerze. Ale najważniejsze jest oczojebne forum i panele - polskie serwery zakładają chyba jakieś cebulaki. Albo jest róbta co chceta, my wam dajemy czapki, domki i eventy albo tyle tutoriali i restrykcji, że jedyną swobodą w rozgrywce jest chyba tylko /quit.
 7. 1 punkt
  Beata_Szydlo_2015

  Pawn a przyszłość

  pawn != przyszłość.
×