Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 02.07.2016 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  blint

  WRT-TEAM

  ogulnie to moje serce zdobyła kategoria na forumku
 2. 1 punkt
  Dejv

  Zapis save GTA V

  Przeinstaluje grę po prostu - może coś da xD Dzięki za poświęcenie czasu.
 3. 1 punkt
  DreamServer

  Zapis save GTA V

  No faktycznie, ale ogólnie trochę dziwne, że nie chce odczytać. Spróbuj może ewentualnie popatrzeć na poradniki "YouTube" na temat wgrania save, bo ja już nie mam pomysłów. Pozdrawiam.
 4. 1 punkt
  PrzMas

  Dodawanie admina.

  Tak w ogóle kwerenda SELECT jest w zupełności zbędna, można zostawić samą kwerendę UPDATE, a do sprawdzenia czy rekord został zmodyfikowany służy ta funkcja. A co z tym? [MySQL] Error (0): Failed to exeute query. You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'NULL' at line 1. Chodziło o błąd w kwerendzie SELECT, więc nic dziwnego, że mysql_num_rows() zwraca 0. Natomiast funkcja mysql_query() zwraca 0 po prawidłowym wykonaniu zapytania albo kod błędu.
 5. 1 punkt
  Nortal

  Dodawanie admina.

  new Query[500], query[300], string[128]; format(query, 300, "SELECT `Nick` FROM `Gracze` WHERE `Nick` = '%s' LIMIT 1", gracz); mysql_query(Query); Formatujesz zmienną 'query', a w funkcji mysql_query? Popraw i powinno być dobrze.
 6. 1 punkt
  EskeL

  WRT-TEAM

  Nic nie mam do gamemoda tokyo bo sam używam no ale nie naprawiliście bugu z zabawą Rivershell i także usunęliście z autorów Deserta. Chat wygląda jak tęcza z Warszawy lewitujące obiekty, jakieś bez sensu przysłowia nie wiem po co to jest chociaż mogliście dać np co 3 minuty a nie co minutę, nie wiem czemu jest zabawa /GS (szkło) jak tak na prawdę jest to siano nie wiem co autor chciał uzyskać przez to. Ale bynajmniej nie jest to żywcem ściągnięte z neta i wgrane nawet ładny pasek stanu. A co do forum to mi osobiście się podoba Ocena 5/10. Pozdrawiam! -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tylko czekać aż płytę spali
 7. 1 punkt
  PrzMas

  Dodawanie admina.

  Chodziło mi o: format(Query, 500, "UPDATE `Gracze` SET `Admin` = '%d' WHERE `Nick` = '%s' LIMIT 1", level, gracz); print(Query); Co masz na myśli przez słowo "dane"? Przecież nigdzie ich nie pobierasz (po w/w kwerendzie), chyba że jednak tak. Funkcji mysql_store_result() oraz mysql_free_result() używa się dla zapytań wymagających pamięci podręcznej dla zwróconego wyniku, tj. SELECT.
 8. 1 punkt
  PrzMas

  Systemy liczbowe

  W niniejszym temacie publikuję zestaw funkcji do przeliczania liczby całkowitej na dowolny system liczbowy (2-36) i z dowolnego systemu liczbowego (2-36) na liczbę całkowitą. Wymagana biblioteka (plik uint.inc) do operacji na liczbach nieujemnych (unsigned integer): [pastebin] Implementacje (i makrodefinicje) przedmiotowych w temacie funkcji: Sposób użycia: Objaśnienie: Potrzeba zastosowania powyższych rozwiązań bierze się stąd, że wartości liczbowe mają swoje ograniczenia, są zapisane na 32-bitach ze znakiem lub bez (signed/unsigned): signed integer: 0x80000000 (-2147483648) - 0x7fffffff (2147483647) unsigned integer: 0x00000000 (0) - 0xffffffff (4294967295) oraz dlatego, że nie dostarczono takich funkcji ze środowiskiem SA-MP, natomiast funkcje strval i valstr są "dziurawe" - mają ograniczone możliwości i są niezabezpieczone. Jeśli zależy nam na wartościach ujemnych to pozostajemy przy zwykłych liczbach Pawn, deklarowanych następująco: new val= 1234; // signed jednak mają one ograniczony przedział liczbowy (patrz wyżej). Natomiast jeżeli wiemy, że dla danej liczby nie chcemy wartości ujemnych i zachodzi potrzeba zastosowania większego zakresu liczbowego, to w tym celu zmienną przechowującą duże wartości, którą będziemy traktować jak nieujemną, należy oznaczyć następująco: new uint: val1= 1234; // unsigned new unsigned val2= 1234; // unsigned Plik uint.inc najlepiej wkleić do folderu pawno\include, a w pliku gdzie znajdują się implementacje powyższych funkcji należy dopisać: #include <uint> a jeśli niniejszy plik został wklejony do folderu include, znajdującym się w głównym katalogu serwera to: #include "..\include\uint.inc"
×