Skocz do zawartości

Oskar

Użytkownik
 • Zawartość

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Oskar

 • Tytuł
  Średnio zaawansowany
 • Urodziny 08.02.1997

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

764 wyświetleń profilu
 1. Oskar

  Stock

  Najprawdopodobniej działa tylko dla jednego gracza ponieważ wykonujesz ją dla ID 0, musiałeś pomieszać coś w argumentach funkcji przy jej wykonywaniu.
 2. Oskar

  [Szukam]Programisty Pawn

  Eh, to takie typowe. Ktoś psuł opinię więc ja nie mogę czegoś zrobić...
 3. Oskar

  Serwer RolePlay w BaySide

  Okej, dzięki chłopaki za informacje. Prace rozpocznę po maturach, będzie to serwer RPG, z rozwijaniem umiejętności postaci, frakcjami, organizacjami, biznesami itd.
 4. Oskar

  [SPRZEDAM] Gamemod GPP v3 r2

  Synu, to, że 99% map używa nie oznacza to, że jest to dobre rozwiązanie. Jest kilka nowszych odpowiedników, które nie będą wymagały aż tak ogromnego przepisywania kodu, a ich wydajność będzie nieporównywalnie lepsza. Poza tym sam sposób opisywania funkcji jest śmieszny. "LoadPlayerSchowek". No come on, albo nazywamy wszystko po polsku albo po angielsku.
 5. Cześć. Nie wiedziałem w jakim dziale zadać pytanie - więc w razie czego proszę o przeniesienie do odpowiedniego, a nie o usuwanie tematu. Wszystkie serwery umieszczają swoją rozgrywkę w dużych miastach - Los Santos/San Fierro bądź wsiach - Fort Carson. Co powiecie na serwer w BaySide rozbudowany o własną, autorską wyspę? Nie mówię tutaj o GodFatherze tylko o prawdziwym skrypcie, nie podobnym do net4game ani devgaming, bo nie zamierzam robić kopii tych serwerów. Bez sztucznej innowacyjności i duposłownej wielkości. Nie nastawiony na komercję, bez kont premium i ze średnią ilością graczy? Autorem skryptu byłbym ja, w pawn (poza tą dwuletnią przerwą, przez którą prawie nic się nie zmieniło), php i innych językach siedzę kilka lat więc z jego aktualizacjami nie byłoby problemu. Pracę nad serwerem rozpocząłbym po maturze, czyli za jakiś miesiąc. Nie musiałoby tam grać wiele osób, wystarczyłoby 50/60. Forum by praktycznie nie funkcjonowało bo wszystko załatwiałoby się w grze - od testów na prawo jazdy z botami, poprzez samoobsługę w sklepie. Gracz mógłby całkowicie poświęcić się odgrywanej roli - policjant, urzędnik, złodziej, hotelarz (?). To nie byłby pełnoprawny serwer RP, bardziej RPG nastawione na rozwój postaci.
 6. Oskar

  [SPRZEDAM] Gamemod GPP v3 r2

  Jeśli dla Ciebie "mysql_fetch_row" to najnowsze rozwiązania...
 7. Oskar

  [DARMOWE/WSPÓŁPRACA]Programista 4 języków

  Cześć. Nie napisałeś najważniejszego - ile masz lat?
 8. Oskar

  kasa ++

  Oczywiście, że ma. To, że po internecie krążą gamemody które można o kant dupy rozbić nie oznacza, że są one poprawnie napisane. Jak ktoś chce kogoś uczyć skryptować, nawet w czymś tak ograniczonym jak pawn, niech robi to porządnie.
 9. Oskar

  Jak to naprawić?

  No ale czego oczekujesz po funkcji "SetVehicleToRespawn"? Stwórz sobie zmienną zawierającą ID pojazdu i przechowującą informacje czy jest to pojazd, który tworzy się przy starcie GameMode czy jest spawnowany przez komendę i jeśli jest to go nie respawnuj tylko usuwaj.
 10. Oskar

  kasa ++

  Zmień powyższy kod na: if(GetPlayerMoney(played) > PlayerData[playerid][money]) { ResetPlayerMoney(playerid); GivePlayerMoney(playerid, PlayerData[playerid][money]); } else { PlayerData[playerid][money] = GetPlayerMoney(playerid); } Ponieważ dwukrotne pobranie wartości portfela gracza jest szybsze niż utworzenie nowej tablicy, pobranie wartości i zapisanie do niej. Różnica jest niewielka ale przy stu graczach i częstotliwości wykonywania się OnPlayerUpdate to w ciągu sekundy można zaoszczędzić kilka ms.
 11. Oskar

  błąd define?

  Skoro nie działa Ci tak jak masz to zmień sobie na: #define NoPermission SendClientMessage(playerid, -1, "Brak uprawnień!"); A potem używaj jedynie: if(!Admin) return NoPermission;
 12. Cześć. Jakiś czas temu przesiadłem się z mojego PC na komputer z systemem Mac OS X. Wszystko super, tyle że nie mogę znaleźć żadnego poradnika odnośnie skryptowania w PAWN na tym właśnie systemie operacyjnym. Aktualnie używam xcode ale w gruncie rzeczy mogę przejść na sublime texta. Jak wygląda kompilacja skryptu? Dodam, że nie chcę instalować windowsa, nawet na wirtualnej maszynie.
 13. Oskar

  GTA V czy mi pójdzie?

  Nie każdemu rodzice sponsorują komputer.
 14. Oskar

  Kucanie

  Nie głupie, sprawdze to jutro i dam znać. ☺
 15. Oskar

  Kucanie

  To byl przykład, czegos takiego nie ma. Musze wykrywać, czy gracz stoi czy kuca.
×