Skocz do zawartości

ichorzepa

Użytkownik
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana ichorzepa w dniu 2 Wrzesień 2015

Użytkownicy przyznają ichorzepa punkty reputacji!

O ichorzepa

 • Tytuł
  dzień dobry
 • Urodziny 8 Czerwiec

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zielona Góra

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  RolePlay

Ostatnie wizyty

1681 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Nie wiem czy znacie gierkę, w którą można poklikać w przeglądarce, ale Polacy dominują w niej od dłuugiego czasu. E-Sim to gra przeglądarkowa, która symuluje życie obywatela w danym kraju. Musi on wykonywać różne czynności jak praca, trening czy też walka w obronie swojego kraju. Każdy gracz musi pracować aby zarabiać pieniądze które są mu potrzebe do zakupu różnych rzeczy jak jedzenie czy broń do walki. Pracuje się w firmach stworzonych przez innych graczy. Każdy gracz może stworzyć swoją firmę i podukować i sprzedawać przedmioty. Może też przekształcic swoja firmę w społkę i kupować akcje. Najważnieszy modół wokół, którego kręci się tak naprawde ta gra to militaryzm. Każde państwo posiada swoje regiony z zasobami w różne surowce o które zabiegaja inne państwa i staraja się je przejąc. Kraje toczą ze sobą bitwy, powstania i czasami wojny domowe. Zawieraja ze sobą sojusze, wypowiada sobie wojny. Polityka: każdego 5,15,25 dnia miesiąca odbywaja się wybory odpowiednio na prezydenta, szefa partii i do kongresu. Każdy gracz który osiagnie wymagany poziom może wziąść w nich udział jak i głosować w nich. Możesz stworzyć własna partie jak i należeć do innej. Jako kongresmen proponować nowe ustawy i głosować nad nimi. Jako prezydent decydować o losach krajów, atakować inne kraje. Jest też moduł referendum. Moduł prasowy - każdy gracz za naprawde symboliczna opłate może stworzyć gazete i stać się magantem prasowym pisząc ciekawe artykuły. Na początku nieco trudna, ale wciągająca. Po kilku dniach rozgrywki, można nieźle poszaleć. Na początek najlepiej przejść tutorial, nauczysz się grać i otrzymasz wieele nagród. Wykonuj tutorial każdego dnia. Świat jest świeży, Polska w tej chwili atakuje Niemcy - przejmujemy ich tereny. Zachęcam Was do rejestracji pod tym linkiem, gdyż rejestrując się z mojego refa, uzyskujecie możliwość otrzymania ode mnie dodatkowych środków PLN lub GOLDa. Wiele osób już dołączyło do Naszej społeczności. Nie ma co się obawiać, pomagam w rozpoczęciu, odpowiadam na pytania jak i daje PLNy, GOLDy (możecie pisać na skype jak i w grze). Gracze pracują również w mojej firmie, tworzymy żelazo. Pamiętaj, rejestrując się z reflinka, po osiągnięciu 7 poziomu otrzymujesz bonusową walutę premium! http://europa.e-sim.org/lan.88125/
 2. Dlaczego byś nie pomyślał?!:) skype: steav.camwaro <- tu pisz ;)

 3. Nigdy bym nie pomyślał, że staniesz się człowiekiem po znajomości z ksekiem :D

 4. Cześć i czołem. Posiadam na forum Portal DevFuse. Chciałbym pobierać tematy wyświetlane na portalu, z określonych działów. Obecnie wyświetlają się wszystkie tematy ze wszelkich działów na forum. Kod wygląda tak: wydaje mi się, że trzeba go edytować <?php if ( ! $this->registry->isClassLoaded( 'portalBlocks' ) ) { $classToLoad = IPSLib::loadLibrary( IPSLib::getAppDir( 'portal' ) . "/sources/blocks.php", 'portalBlockGateway' ); $this->registry->setClass( 'portalBlocks', new $classToLoad( ipsRegistry::instance() ) ); } print $this->registry->getClass('portalBlocks')->latest_topics_main(); ?> Chciałbym pobierać tematy z jednego, określonego działu.
 5. ichorzepa

  Banujemy osobę wyżej

  Ban bo nawalone bbcode w sygnaturze.
 6. ichorzepa

  [ZLECENIE/WYKONANIE] LOGA

  Darmowe/płatne?
 7. ichorzepa

  Zbiór Świątecznej muzyki!

  Zbliżają się święta, może komuś się przyda
 8. Jak można oceniać kogoś wiek, nic o nim nie wiedząc? ...

  1. Viral

   Viral

   Oceniać wiek? Ja nie oceniam wieku. Jak już to bazuje na jego wypowiedzi.

 9. ichorzepa

  Życzenia Wielkanocne

  Paint Protections - nawzajem :D
 10. ichorzepa

  Szukam ID ronda [PROSZĘ O POMOC]

  Wyczułem honesta. Szczerze? Jeśli nie umiesz - nie rób lub znajdź osobę umiejącą robić obiekty w programach (Multi Thef Auto, SAMP Map Construction). Później tylko kod dać na serwer.
 11. CePek powraca w nowym wydaniu :)

 12. ichorzepa

  [PHP]Jak zrobić wybierałke opcji?

  Znaczy to ma być coś w tym stylu. Ale nie chodzi mi o jakieś kupna VIP, tylko do nauki... może kiedyś się przyda do czegoś takiego.
×