Skocz do zawartości

A TERMINATOR

Użytkownik
 • Zawartość

  924
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O A TERMINATOR

 • Tytuł
  Ekspert

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nie określono

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, jestem podłączony z Internetem w ten sposób: Komputer -> Router -> Internet. Teraz chciałbym skonfigurować inny router (który nie będzie miał żadnego związku z tym aktualnym routerem), więc podłączyłem go do tego routera, ale nie mam pojęcia jakie jest jego IP. Dodam, że do tego pierwszego routera mam hasło i właśnie chciałbym wejść na drugi router. Proszę o pomoc. #EDIT: IP już znalazłem, jak pinguje do tego drugiego routera to ping jest niski, jednak przez żadną przęglądarkę nie mogę wejść, jest tylko "Łączenie...".
 2. A TERMINATOR

  ProREKLAMY

  Ja miałem tam reklamę a może nadal mam... Jednak 0 osób (słownie: ZERO) weszło dzięki tej reklamie na moją stronę.
 3. A TERMINATOR

  Problem z n00bem który crashuje mi serwer

  Użyj funkcji IsStringValid, funkcja ta sprawdza czy ciąg znaków jest bezpieczny. Sam ją musisz sobie napisać. Znak "%" crashuje serwer.
 4. A TERMINATOR

  Multi Vice - Zapowiedź!

  Wszystko fajnie, tylko szkoda, że w lua... Lepiej, żeby był to język podobny do C/++
 5. Witam, mam dość duży problem, męczę się z tym już 2 dni ale nie mogę nic wymyślić. Więc tak: ściągnąłem sobie RNPC z zamiarem stworzenia bota, który będzie jeździł w samochodzie za najbliższym napotkanym graczem. No więc napisałem kod pawn, ale bot dostawał tylko pojazd a on stał obok. Przeanalizowałem wszystko jeszcze raz i powinno działać. Więc chciałem po prostu zobaczyć czy bot będzie sam chodził (na pieszo). Zrobiłem drobne zmiany w kodzie. Upewniłem się, że może się ruszać, ale bot nadal stoi, z tym, że terz dostaje crasha po chwili. Opiszcie mi proszę, jak ten plugin działa. Ja to robię w ten sposób, że gdy ktoś jest blisko bota to uruchamiam funkcje RNPC_CreateBuild, a jak gracz jest daleko to robię FinishBuid. Potem w timerze co 300ms sprawdzam pozycję gracza i karzę botowi jechać za nim. Jedynym problemem jest, że bot NIC nie robi. Wytłumaczcie mi to. Kodu wam nie podam - bo jak? Skoro po całej mapie są porozrzucane kawałki kodu z botem. Chyba, że będzie bardzo potrzebny...
 6. A TERMINATOR

  Kolejna porcja zmian - nowości, plany na przyszłość !

  Właśnie, to by było przydatne. Często na telefonie nie mam kasy ale na koncie jest...
 7. A TERMINATOR

  Kolejna porcja zmian - nowości, plany na przyszłość !

  To nie jest inny styl, on jest tylko bez grafiki na telefony...
 8. A TERMINATOR

  Kolejna porcja zmian - nowości, plany na przyszłość !

  Ja również mam nadzieję, że dacie wybór użytkownikom, jakiego stylu chcą używać. Przecież tak się da.
 9. A TERMINATOR

  NFS The RUN - problem z kierownicą.

  Witam, zainstalowałem ostatnio NFS The Run i kupiłem kierownicę rajdową z pedałami gazu i hamulcu. Kierownica i pedały działają na innych grach bez zarzutu, ale akurat na tej nie chcą. Tzn. skręcanie działa ale problem jest własnie z pedałami... Nie można ich ustawić, bo nie ma żadnej reakcji. Jeżeli będę próbował je nacisnąć w trakcie jazdy to gra przechodzi do menu, tak jakbym nacisnął ESC. Teraz jeżdżę naciskając przyciski na kierownicy ale problem jest nadal - tym razem inny - mam tylko 60 - 70% mocy silnika w ten sposób. Nie rozpędza się tak jakbym grał na klawiaturze. Proszę o pomoc.
 10. A TERMINATOR

  Dogoń bota

  Nie ma żadnej. Po co?
 11. A TERMINATOR

  Łamanie hasła do swojego routera.

  No własnie o takie coś jak brute force mi chodzi, tylko nie bardzo wiem skąd to wziąć ani jak to działa. Router to Fujitsu Siemens AP-600RP-USB.
 12. A TERMINATOR

  Łamanie hasła do swojego routera.

  Witam, 2 lata temu miałem zakładany Internet. Kupiłem sobie swój własny router a technik (ten co mi zakładał Internet) mi go skonfigurował i wszystko ładnie działa. Chciałem jednak wejść w panel administracyjny tego routera, niestety jest to niemożliwe, ponieważ nie znam hasła. Pisałem emaila w tej sprawie do tych od neta - odpisali, że hasła nie dostanę bo coś popsuje jeszcze. Nikomu nie dają hasła. Mimo, że router jest mój. Czy znacie jakieś programy do złamania hasła? Resetować routera nie chcę, bo znowu by musiał ktoś go skonfigurować. P.S Nie jestem pewien czy kiedyś (dawno temu) nie pisałem na tym forum podobnego tematu. Jeśli tak - tamten stary proszę usunąć.
 13. A TERMINATOR

  auta rozstawione po mapie :DD

  Na mapie lvdm czy tam grandlarc już masz.
 14. A TERMINATOR

  auta rozstawione po mapie :DD

  A wiesz, że po kropce jest najpierw wielka litera? Po za tym, skąd mamy wiedzieć gdzie ty chcesz mieć te auta, jakie itp. Sam sobie poustawiaj.
 15. A TERMINATOR

  Początek Pawn

  Oczywiście to wiki to nawet nie 30% wszystkich funkcji. http://wiki.sa-mp.com/wiki/Category:Scripting_Functions tu masz wszystkie
×