Skocz do zawartości

Tefauen

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Tefauen

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tefauen

  Zabezpieczenie serwera VPS

  A taka porada bardziej dla newbie w sprawie VPSów? Co gdzie i jak?
 2. Witajcie! Znacie jakiś dobry sposób aby zabezpieczyć warstwę 7 VPSa przed atakami(DDoS na przyklad)?
 3. Tefauen

  Nie działa mi Compiler Pawn!

  Mam 2437 { i 2437 } Co teraz?
 4. Tefauen

  Nie działa mi Compiler Pawn!

  Dokładniej?
 5. Witam. Prosto i na temat: Gdy chcę z kompilować mapę, aby oczywiście przerobić na .amx po chwili wyskakuje mi, że Pawno Compiler przestał działać i muszę go zamknąć. Co z tym zrobić? Co jest źle?
 6. Witam! Obiekty które wpisałem do mapy poprzez np.: Strasznie ciężko mi się renderują. Jak idę to pojawiają się dwa metry przede mną. Jak biegnę to wpadam pod tekstury... Co można z tym zrobić??
 7. Tefauen

  Errory w mapie RP, help.

  Witam. Prosiłbym o szybkie naprawienie mi następujących errorów: Linijka 3378 to:
 8. Tefauen

  [PHP]Pomocy! Panel gracza SA:MP

  Nie mam honesta -,^ To własna mapa. Czekam na pomoc, a nie głupie komentarze...
 9. Witajcie! Robię panel gracza na serwer SA:MP, ale problem mam tylko z rejestracją konta globalnego. Mianowicie: Chcę aby do tworzonego konta zapisywało się odpowiednie gUID : <tr><td>Twoje Global UID:</td><td><input type="info" name="guid"></td></tr><br /> </select></td></tr> - tą linijke nie wiem jak zrobić. Można podejrzeć w ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Inne".Ustawienia.".ini" tam jest linijka Konta Globalne = 12 ( na przykład) i chcę aby dla nowego konta dawało np.: gUID 13, czyli o 1 większe od ilości kont w ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Inne".Ustawienia.".ini" Konta Globalne =... Oraz aby po stworzeniu konta w Ustawienia.ini dodawało się do kont globalnych +1. Proszę o szybką pomoc. Dopiero się uczę, prosiłbym o jasne wytłumaczenie, a najlepiej podanie gotowych linijki.
 10. Tefauen

  Obiekty help!

  Witam! Mam taki problem na mapie fgaming. Dorobione obiekty przez /mc pojawiają się dopiero parę metrów przed nami i parę za nami znikają.
 11. Tefauen

  Error 052 Help!

  Edit: Działa! Sam znalazłem! :D
 12. Tefauen

  Error 052 Help!

  Witam, mam taki błąd przy compilowaniu mapy PTZ. Kod w tych linijkach to: A linijka 417 to te }; na dole. Wszystko było dobrze, tylko chciałem dodać załadunek i dodałem CP_24. Wcześniej dodałem też CP_24 w: Co źle zrobiłem, jak można to naprawić. Proszę o szybką odpowiedź, potrzebuje to wgrać już teraz, a nie działa. ;< Pozdrawiam. Tefauen
 13. Tefauen

  zliczanie

  Tak to prawda. Trzeba oczywiscie napisac do tego odpowiedni skrypt. :)
 14. Tefauen

  Problem przy zmianie na 0.3x

  Na windowsie stosujemy pluginy zz koncówka .dll, a nie .so.
 15. Tefauen

  problem z kompilacją mapy geogaming

  Do tej mapy dodalem komendy noort i noopis z fgaming. Nie jestem mistrzem w pawnie. Moglem popelnic blad. Jak Marchios nie da rady to pozwalam mu dac wam mape na pw do skompilowania. Ale na pewnie nie osobom 30 postow -. Moze to jest powodem?
×