Skocz do zawartości

Tefauen

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tefauen

 1. Tefauen

  Zabezpieczenie serwera VPS

  A taka porada bardziej dla newbie w sprawie VPSów? Co gdzie i jak?
 2. Witajcie! Znacie jakiś dobry sposób aby zabezpieczyć warstwę 7 VPSa przed atakami(DDoS na przyklad)?
 3. Witam. Prosto i na temat: Gdy chcę z kompilować mapę, aby oczywiście przerobić na .amx po chwili wyskakuje mi, że Pawno Compiler przestał działać i muszę go zamknąć. Co z tym zrobić? Co jest źle?
 4. Tefauen

  Nie działa mi Compiler Pawn!

  Mam 2437 { i 2437 } Co teraz?
 5. Tefauen

  Nie działa mi Compiler Pawn!

  Dokładniej?
 6. Witam! Obiekty które wpisałem do mapy poprzez np.: Strasznie ciężko mi się renderują. Jak idę to pojawiają się dwa metry przede mną. Jak biegnę to wpadam pod tekstury... Co można z tym zrobić??
 7. Tefauen

  Errory w mapie RP, help.

  Witam. Prosiłbym o szybkie naprawienie mi następujących errorów: Linijka 3378 to:
 8. Witajcie! Robię panel gracza na serwer SA:MP, ale problem mam tylko z rejestracją konta globalnego. Mianowicie: Chcę aby do tworzonego konta zapisywało się odpowiednie gUID : <tr><td>Twoje Global UID:</td><td><input type="info" name="guid"></td></tr><br /> </select></td></tr> - tą linijke nie wiem jak zrobić. Można podejrzeć w ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Inne".Ustawienia.".ini" tam jest linijka Konta Globalne = 12 ( na przykład) i chcę aby dla nowego konta dawało np.: gUID 13, czyli o 1 większe od ilości kont w ftp://FTPPPP....x/scriptfiles/Inne".Ustawienia.".ini" Konta Globalne =... Oraz aby po stworzeniu konta w Ustawienia.ini dodawało się do kont globalnych +1. Proszę o szybką pomoc. Dopiero się uczę, prosiłbym o jasne wytłumaczenie, a najlepiej podanie gotowych linijki.
 9. Tefauen

  [PHP]Pomocy! Panel gracza SA:MP

  Nie mam honesta -,^ To własna mapa. Czekam na pomoc, a nie głupie komentarze...
 10. Tefauen

  Obiekty help!

  Witam! Mam taki problem na mapie fgaming. Dorobione obiekty przez /mc pojawiają się dopiero parę metrów przed nami i parę za nami znikają.
 11. Tefauen

  Error 052 Help!

  Witam, mam taki błąd przy compilowaniu mapy PTZ. Kod w tych linijkach to: A linijka 417 to te }; na dole. Wszystko było dobrze, tylko chciałem dodać załadunek i dodałem CP_24. Wcześniej dodałem też CP_24 w: Co źle zrobiłem, jak można to naprawić. Proszę o szybką odpowiedź, potrzebuje to wgrać już teraz, a nie działa. ;< Pozdrawiam. Tefauen
 12. Tefauen

  Error 052 Help!

  Edit: Działa! Sam znalazłem! :D
 13. Tefauen

  zliczanie

  Tak to prawda. Trzeba oczywiscie napisac do tego odpowiedni skrypt. :)
 14. Tefauen

  Problem przy zmianie na 0.3x

  Na windowsie stosujemy pluginy zz koncówka .dll, a nie .so.
 15. Tefauen

  problem z kompilacją mapy geogaming

  Do tej mapy dodalem komendy noort i noopis z fgaming. Nie jestem mistrzem w pawnie. Moglem popelnic blad. Jak Marchios nie da rady to pozwalam mu dac wam mape na pw do skompilowania. Ale na pewnie nie osobom 30 postow -. Moze to jest powodem?
 16. Tefauen

  problem z kompilacją mapy geogaming

  Chodzi mu o linijki kodu. Czyli przykładowo: C:\Users\Misztal\Desktop\serwer\gamemodes\geogaming.pwn(1566) : error 010: invalid function or declaration - 1566
 17. Tefauen

  problem z kompilacją mapy geogaming

  Przypomnę, iż ten gamemode GeoGaming co mamy został edytowany. Dodaliśmy w nim z mapy fgaming blokady /noort i /noopis, oraz dodaliśmy/naprawilismy tworzenie aut przez admina i naprawiliśmy usuwanie teleportów w /adrzwi. Może to coś pomoże w rozwiązaniu problemu z errorami.
 18. Tefauen

  [Problem]Streamer

  No coś ty... Jakbym nie wiedział. Właśnie proszę kogoś doświadczonego niech mi to wgra! Piszcie na PW.
 19. Tefauen

  [Problem]Streamer

  Mam taki problem ze streamerem. Nie działają mi na serwerze Obiekty, różnego rodzaju markery ani 3dtexty. Mam ten gamemode:http://pawno.pl/index.php?/topic/8282-innovation-truck-by-mlody/ Proszę o szybką pomoc! Odczyt z logów: [08:46:28] *** Streamer Plugin: Obsolete or invalid native found (script needs to be recompiled with the latest include file) [08:46:28] *** Audio Plugin: Started TCP server on port 7789 [08:46:28] AllowAdminTeleport() : function is deprecated. Please see OnPlayerClickMap()
 20. Tefauen

  [Problem]Streamer

  No troszkę tego mam, nawet nie wiem gdzie :P Da się to jakoś odgórnie usunąć? @Edit: Zrobiłem wszystko jak wytłumaczyłeś. Dalej nie działa. Logi: [21:14:02] *** Streamer Plugin: Obsolete or invalid native "Streamer_RegisterInterface" found (script needs to be recompiled with the latest include file) [21:14:02] *** Streamer Plugin: Obsolete or invalid native "Streamer_AddPlayer" found (script needs to be recompiled with the latest include file) [21:14:02] *** Streamer Plugin: Obsolete or invalid native "Streamer_RemovePlayer" found (script needs to be recompiled with the latest include file) [21:14:02] *** Streamer Plugin: Obsolete or invalid native "Streamer_VerifyPickup" found (script needs to be recompiled with the latest include file) [21:14:02] *** Streamer Plugin: Obsolete or invalid native "Streamer_VerifyCheckpoint" found (script needs to be recompiled with the latest include file) [21:14:02] *** Streamer Plugin: Include file version (unknown version) does not match plugin version (0x26105) (script needs to be recompiled with the latest include file) @Edit2: Mr_Auto. Zostało tylko jedno rozwiązanie. Ja ci na PW tutaj na forum wyśle dane FTP i mi wszystko po wgrywasz. Ok? :P @Edit3: Nie Mr_Gruby sory znam jednego z nickiem Mr_Gruby, przyzwyczajenie ;p
 21. Tefauen

  [Problem]Streamer

  Zapodałbyś jakiś link do includa i streamera? Wszystkie co ściągam to jest ten sam błąd, nic się nie naprawia.
 22. Tefauen

  [Problem]Streamer

  No kurde ja tu nie proszę was o takie porady... Powiedźccie co z tym zrobić, nic z tego nie rozumiem.
 23. Tefauen

  Admin Jail

  Też mi potrzebne, wyślijcie jakiś w formie filterscriptu.
 24. Tefauen

  Jak włączyć pluginy?

  Dzieki wielkie. Na prawde pomogłeś. :)
 25. Tefauen

  Jak włączyć pluginy?

  Witam, Jestem nowy w tej branży więc proszę o wyrozumiałość. Chciałbym się dowiedzieć jak włączyć pluginy po wgraniu przez FTP. Napiszcie mi krok po kroku co zrobić. Proszę o szybką odpowiedź.
×