Skocz do zawartości

caboty

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O caboty

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

496 wyświetleń profilu
 1. caboty

  My Los Santos Role Play || m-ls.pl

  Serwer już wystartował, niestety było parę błędów do poprawienia. Wszystko już działa - zapraszamy do gry! Wstawiam Film reklamowy: https://www.youtube.com/watch?v=4c3UNw7xmvg www.m-ls.pl
 2. caboty

  [Poszukuję][Płatne] Modeler custom.img

  w dalszym ciągu poszukujemy modelera. Jesteśmy w stanie zaoferować wynagrodzenie finansowe. Proszę o kontakt na pw z podaną ceną za obiekt, lub inną. Pozdrawiam serdecznie.
 3. caboty

  Premium SMS

  Jeśli chodzi o Homepay to podatkowo i papierkowo jest to świetna sprawa. Pamiętaj tylko o Pitach jako osoba fizyczna, będziesz musiał to chyba złożyć do urzędu skarbowego w nast. roku. podatek 18%, ale znając życie/jeśli jesteś studentem czy uczniem i gdzieś tam dorabiasz to się pewnie zbilansuje ze składkami z pracy. A nawet jeśli nie pracujesz - to wyjdą grosze, albo nic, bo masz kwotę wolną od podatku. Jeśli będziesz miał dalsze pytania odnośnie podatku - wal na pw. Odpowiem Ci sam, bo trochę siedzę w temacie, albo zapytam swojej księgowej
 4. Projekt My Los Santos poszukuje modelera do wykonania paru obiektów custom.img. Jesteśmy w stanie zapłacić za wykonaną pracę. Proszę o wiadomość na forum, w celu ustalenia szczegółów.
 5. caboty

  Programista PAWN

  Role Play, trwają prace nad rozwinięciem gamemode Blinta i dostosowaniu wszystkiego pod obecne standardy.
 6. caboty

  [Płatne] Oferuję napisanie GameMode/Skrypt

  Masz chyba pełną skrzynkę.
 7. caboty

  Przypisywanie komendy pod klawisz

  Nikt mi nie pomoże? Pomocy! Stanąłem z tym i nijak nie mogę tego zrobić, ciągle wywala te same błedy. Może nie mam jakiegoś include?
 8. caboty

  Przypisywanie komendy pod klawisz

  od publicka nie mam domkniętej klamry, ponieważ tam są dalsze klawisze :) zrobiłem tak jak pisałeś: Troche nie ładnie to wygląda - ale u wkrypcie jest ładniej ułożone :) i ciągle te same errory co w moim drugim poście... nie łapie wyrażenia: if(PRESSED(KEY_FIRE)) chce podpisać komende a nie tworzyć funkcji pod klawisz, ponieważ pod komendą są od razu textdrawy itp.
 9. caboty

  Przypisywanie komendy pod klawisz

  Proszę też o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu i przepraszam za pomyłkę z wyborem działu.
 10. caboty

  Przypisywanie komendy pod klawisz

  Chyba nie do końca to zrozumiałem - zrobiłem w OnPlayerKeyStateChange: oczywiście zdefiniowałem: I mam errory: Co dziwne wszystkie błedy dotyczą tej linijki: Próbowałem różnych rzeczy i próbuje dalej :) Proszę o pomoc.
 11. Witam, chcę nauczyć się przypisywać klawisz pod komende w PAWN. mam taki przykład w zcmd: Tak - to komenda z honesta. Przykład służy jedynie do pokazania gdzie mam zdefiniować klawisz, oraz gdzie sprawdzić czy został wciśnięty, powiedzmy że chcę ctrl czyli KEY_FIRE Nie wiem o co tu chodzi: Dodatkowe informacje OnPlayerKeyStateChange Gdy naciskamy jakiś klawisz sam, newkeys jest równe id danego klawisza a oldkeys jest równe zero. Kiedy puszczamy dany klawisz i nie mamy wciśniętego żadnego innego newkeys jest równe zero a oldkeys id klawisza. Wciśniecie kilku klawiszy na raz da ich sumę, jeżeli w takiej sytuacji puścimy tylko jeden klawisz, newkeys będzie wynosiło sumę pozostałych a oldkeysid puszczonego. Dlatego by wykryć klawisze nie możemy używać znaku == itp. Najpoprawniejszą formą na sprawdzanie czy klawisz został wciśnięty jest: gdzie KEY to id lub nazwa naszego klawisza, można to skrócić dzięki definicji: używamy wtedy w taki sposób: kod oznacza to samo co podany wcześniej
 12. caboty

  Przerobienie komendy strcmp na zcmd

  Ok dzięki. Niedouczony jestem
 13. Witam. Jako że zacząłem niedawno moją przygodę z pawn, i kombinuje by coś wykombinować. (w 80% sukces) komendy robię oczywiście w zcmd, bo jest wg. Mnie łatwiejszy. Mój problem polega na tym iż chcę przerobić komende z strcmp na zcmd. Nie wrzucam kodu, bo chyba nie jest potrzebny. Jeśli by mi to ktoś wytłumaczył lub odesłał do poradnika - będe bardzo wdzięczny.
 14. caboty

  Konwerter .map do .pwn z ustawieniami

  Kocham cię! Sorry... Poniosło :D Dzięki!
 15. Witam. Poszukuje konwertera (o ile istnieje) z .map (MTA) do .pwn. używam troche mta, ale głównie tworze interiory na skrypcie Minokona (dzieki ci za to!). Ma on opcje ustawienia createobj, createdynamic, etc., ale ustawić draw distance można tylko pojedyńczo. Vw wogole ustawien nie znalazłem. Pytam o to, ponieważ palce mnie bolą od ręcznej edycji kodu (vw, drawdistance) chyba że jest jakaś funkcja w pawno pozwalająca na automatyczne ustawienie vw i draw distance po wklejeniu kodu obiektów. Wielkie dzięki za pomoc.
×