Skocz do zawartości

Maciej

Użytkownik
 • Zawartość

  520
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Maciej w dniu 10 Wrzesień 2014

Użytkownicy przyznają Maciej punkty reputacji!

O Maciej

 • Tytuł
  Ekspert
 • Urodziny 24.02.1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Sz-n

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  RolePlay

Ostatnie wizyty

2986 wyświetleń profilu
 1. Maciej

  C++ na studiach

  Jeśli chcesz lekkie IDE to polecam Dev C++, do programowania na studiach wystarczy Ci w zupełności, ale kiedy zaczniesz się trochę bardziej bawić w programowanie to Dev przestanie wystarczać i wtedy zdecydowanie polecam Visual Studio. Dużo uczelni ma program DreamSpark z Microsoftem i do celów edukacyjnych dostajesz za darmo masę programów w tym VS. Co do twojej konstrukcji case to nic dziwnego, bo nie jest zgodna ze standardem, może niektóre kompilatory to trawią. VS akurat mocno pilnuje standardu języków.
 2. Maciej

  Y czy X?

  Android Kawa czy Herbata?
 3. Maciej

  [PYTANIE] Timery z include y_timers

  Ehh... To Ty nie zrozumiałeś. Odpowiem najprościej jak można, TAK, zadziała, jeśli wszystko inne dobrze napisałeś, wciśnięcie ESC, nie ma tutaj żadnego znaczenia. @down: dokładnie to samo napisałem
 4. Maciej

  [PYTANIE] Timery z include y_timers

  Timery działają po stronie serwera, co ma do tego wciśnięcie ESC przez gracza?
 5. Maciej

  Anty Money Hack

  stock GivePlayerCash(playerid, ilosc) { Kasa[playerid] += ilosc; return 1; } W tym musisz także dodać GivePlayerMoney, bo inaczej w OPU pokaże Ci że jest różne Kasa od GetPlayerMoney.
 6. Maciej

  [Pytanie] 3dtext po wylogowywaniu

  https://wiki.sa-mp.com/wiki/OnPlayerDisconnect https://wiki.sa-mp.com/wiki/GetPlayerName http://wiki.sa-mp.com/wiki/Function:GetPlayerPos https://wiki.sa-mp.com/wiki/Format https://wiki.sa-mp.com/wiki/Create3DTextLabel https://wiki.sa-mp.com/wiki/SetTimerEx https://wiki.sa-mp.com/wiki/Delete3DTextLabel To wszystko czego Ci potrzeba, do dzieła!
 7. Maciej

  Klasy i redefiniowanie funkcji

  A po co Ci 2 razy ten sam include dodawać? Skoro znajduje się już w jednym z nim to dodawanie go drugi raz jest zbędne. Jest na to rozwiązanie, lecz nie wiem jak to wygląda w PHP, w C++ robi się to za pomocą dyrektyw #define, #if defined, które wstawiasz w includach, i sprawdzasz czy dana nazwa jest już zdefiniowana, aby nie dodać 2 razy tego samego.
 8. Maciej

  Kod na klawisz niefunkcyjny

  Nie znam dokładnie tematu, ale dlaczego miałby być niemożliwy?
 9. Maciej

  MySQL Float

  http://www.dobreprogramy.pl/slepciu/Dlaczego-w-MySQLu-nie-stosowac-typu-FLOAT,30401.html
 10. Maciej

  Kod na klawisz niefunkcyjny

  Zawsze możesz zrobić plugin, który obsługuje ci te klawisze.
 11. Maciej

  Usuwanie obiektów

  Po co Ci jakieś includy? Standardowa funkcja działa dobrze, wstawiłeś RemoveBuilding na pewno w OnPlayerConnect?
 12. Maciej

  Problem z kodem

  złe wcięcia w danych linijkach - źle ułożony kod
 13. Maciej

  Bład z Komendą skuj

  Jeśli Ci teraz działa, to znaczy że masz coś skopane z grupami, powinno to być tak: CMD:skuj(playerid, cmdtext[]) { if(GetPlayerTeam(playerid) != TEAM_POLICJA) return SCM(playerid, C_ERROR,"Nie Jesteś {b}Policjantem{/b}"); new graczid; if(sscanf(cmdtext, "u", graczid)) return SCM(playerid, COLOR_YELLOW, "Użyj: /skuj [ID]"); if(!IsPlayerConnected(graczid)) return SCM(playerid, COLOR_RED, "* Ten gracz nie jest podłączony!"); new Float:x, Float:y, Float:z; GetPlayerPos(graczid, x, y, z); if(!IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 4.0, x, y, z)) return SCM(playerid, COLOR_RED, "Za daleko"); SetPlayerSpecialAction(graczid, SPECIAL_ACTION_CUFFED); format(string2, sizeof(string2), "* Aresztowałeś %s ID:(%d).", GetName(graczid), graczid); SCM(playerid, 0xFF0000FF, string2); format(string2, sizeof(string2), "* Policjant {b} %s {/b} (%d) Cię Aresztował.", GetName(playerid), playerid); SCM(graczid, COLOR_GREEN, string2); return 1; }
 14. Maciej

  Zamiana SA-MP'owego SetPlayerMoney na enumerator

  Mogę się mylić, ale czy tutaj nie powinno być: stock DajKase(playerid,kasa){ new form[15]; Gracz[playerid][Kasa] += kasa; //Kasa z dużeej jako index tablicy return 1; } ??
 15. Maciej

  Wydawanie aplikacji a zabezpieczenia

  Nie wiem czy mnie panowie wyżej dobrze zrozumieliście, ale ja chcę kupić gotowe rozwiązanie od firmy która się tym zajmuje, a nie proponować komuś napisanie takiego mechanizmu. Chodziło tylko o polecenie mi jakiś gotowych płatnych rozwiązań.
×