Skocz do zawartości

Fil

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Fil

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Hi. Mam dużo wolnego czasu i chciałem się trochę pobawić ze starym skryptem autorstwa blint'a, znaczy się mySantos RP (http://pawno.pl/index.php?/topic/25753-mysantospl-github/). Uruchomiłem go bezproblemowo, stawiając forum i wrzucając strukturę do tej samej bazy danych MySQL. Niestety, kiedy stworzę użytkownika (czy to przez forum, czy bazę danych, tabela jest pod to jedna) to po uruchomieniu serwera nie mogę się zalogować, ze względu na rzekomo podane błędne hasło. W tabeli core_players stworzyłem rzecz jasna postać o jakimś randomowym nicku i poprzypisywałem wszystko jak trzeba (również user_gid do uid konta z forum) i ni ciula nie chce działać. Może ktoś dopomóc?
 2. Fil

  Edycja konkretnej linijki w pliku

  Właśnie go naprawiam, bo się lubię takimi bawić - pisanie od zera nie jest jeszcze dla mnie.
 3. Fil

  Edycja konkretnej linijki w pliku

  Story-RP. Nie wiem, czy Twój. Dzięki, postaram się to zaraz ogarnąć!
 4. Fil

  Edycja konkretnej linijki w pliku

  To nie mój skrypt, a ja jestem początkujący, no więc : #include <kolory> #include <a_samp> #include <a_angles> #include <surfboard> #include <pozary> #include <progress> #include <airbreak> #include <sscanf2> #include <streamer> #include <DOF2> #include <walk> #include <foreach> #include <zcmd> #include <strtok> #include <addons> #include <a_http> #include "resources/tab.pwn"
 5. Witam. Edytuję gamemod, który operuje na plikach (zapisuje dane w plikach) i chciałbym zedytować konkretną linijkę pliku o ścieżce "scriptfiles\Drzwi\0.ini". W jaki sposób mogę to zrobić?
 6. Fil

  [RolePlay] Błąd przy tworzeniu pickupa

  Dzięki, moje niedopatrzenie. Do zamknięcia.
 7. Fil

  BMW E39 528i Greenoxford

  Pięknota szczerze powiedziawszy. Gratuluję talentu.
 8. Fil

  Jak wybić się z serwerem.

  Smutna prawda jest taka, że niestety trzeba w takie coś włożyć duże starania, przede wszystkim ze względu na ekipę i gamemode. Najgorzej jest, kiedy okazuje się, że serwer jest niewypałem. Wtedy należy starać się coś z tym zrobić, ważną rolę odgrywa tu cierpliwość i zawziętość ku osiągnięciu wybranego celu. Choć widzę, że forum już nie ma, być może planujesz coś jeszcze w przyszłości stworzyć, więc chciałbym życzyć Ci powodzenia.
 9. Fil

  Jak polaczyc GameMod z bazą danych MYSQL

  Adres hosta jest na Pukawce w kategorii baz danych (prawdopodobnie).
 10. Fil

  Speedhost.pl - co sądzicie?

  Miałem okazję to testować kiedyś i powiem, że na przeciętny serwer DM, gdzie na co dzień grało 10-30 osób, stanowczo wystarczała oferta Pomarańczki.
 11. Siemaneczko... ściągnąłem sobie oprogramowanie pod serwer, nie mam zamiaru tworzyć pseudola, a jedynie poedytować je sobie w celach nauki. Jest problem dot. pickupa, a mianowicie, kiedy po raz czwarty wpisuję "/apcikup 1" (odpowiada to za stworzenie pickupa. Po raz czwarty, bo za pierwszym, drugim i trzecim razem wprowadza się konkretne parametry, przykładowo typ pickupa), aby zatwierdzić stworzenie, serwer po prostu crashuje. Trzymam go u siebie na lokalu i konsola serwera się wyłącza. Co może być tego powodem? Gamemod w załączniku, prosiłbym o pomoc. test.pwn
 12. Fil

  Ile warte PS3 500GB?

  600-700 możesz spokojnie wołać. ;)
 13. Fil

  Odpowiedzi na proste pytania

  Okej, dzięki Wam wszystkim serdecznie. Wreszcie będę mógł zrobić to bez namysłu, co tam miało być w nawiasie. ;P
 14. Fil

  Odpowiedzi na proste pytania

  Kiedy napiszę np. "ShowPlayerDialog();" chciałbym widzieć wzorzec, co ma się znaleźć w nawiasie, takie jakby podpowiedzi. Co z tym?
×