Skocz do zawartości

DayEn

Użytkownik
 • Zawartość

  234
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O DayEn

 • Tytuł
  Zielonyyy :)

Kontakt

 • Strona WWW
 • Skype
  marcin525921

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

1392 wyświetleń profilu
 1. DayEn

  Czy to wypali?

  @3MMC , super odpowiedź. Z mojego doświadczenia powiem Ci tyle. Dzisiejsze serwery z mapą serwery wybijają się o wiele szybciej i lepiej niż te z autorską mapą więc moim zdaniem również nie masz co liczyć na jakiś super wypał. Oczywiście próbuj, czym Ci życie miłe. Ogólnie ja bym spróbował zrobić jakiś UNIKALNY skrypt a nie jakieś Trucki/RP czy inne dzisiejsze skrypty.
 2. DayEn

  Hamachi (PROBLEM VPN)

  Nie pomaga. ;x
 3. DayEn

  Hamachi (PROBLEM VPN)

  sterownik hamachi jest wyłączony (wcale nie wyszukuje karty sieciowej hamachi), co do zaleceń już dawno to zrobiłem.
 4. Witam dziś włączając hamachi mam problem z hamachi. Dokładniej chodzi o to że gdy wejde do sieci to przy każdym (dostępnym) użytkowniku mam żółty trójką z wykrzyknikiem. Error: "Wystąpił problem z połączeniem Peer" Ustawienia u użytkowników: "Status VPN: Błąd" Od razu mówie że w ustawieniach hamachi wszystko jest dobrze.
 5. DayEn

  Zlecenia graficzne za darmo!

  @Jablecznik: Pisałem to troszke wieczorem i byłem po męczącym dniu więc miałem prawo nie doczytać owego tematu. Co do mojego zlecenia masz tu edit Typ: Avatar Wymiary: Dobierz Tematyka: Pawn Kolorystyka: Biało zielona Inne uwagi: Brak.
 6. Dobry, funkcjonalny poradnik na temat MySql. Wiem że jest tego masa ale chciałbym poznać Wasze osobiste opinie na temat "wykorzystania" MySql podczas kodowania w Pawn.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. DayEn

   DayEn

   Obojętnie no.. np. rejestracja

  3. Quis

   Quis

   Tworzysz tabelę z odpowiednimi kolumnami, przy logowaniu sprawdzasz dane, przy rejestracji wstawiasz nowe, co jeszcze chcesz wiedzieć? INSERT wstawia SELECT wybiera, bądź też wyciąga.

  4. DayEn

   DayEn

   Dzięki Quis. :) Powinno starczyć.

 7. DayEn

  Zlecenia graficzne za darmo!

  Typ: Sygnatura Wymiary: 450 x 150 ew. dobierz. Tematyka: Pawn Kolorystyka: Biało - szara Inne uwagi: Coś związanego z kodowaniem w Pawn, może w formie gifu ?
 8. DayEn

  Dodanie do GM nie zmieniającej się pogody oraz godziny

  ....oraz kod! hahaha ! http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetWorldTime http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerWeather
 9. DayEn

  Podwójny if // Double If

  Drugi problem funkcja sama w sobie działa jednak tak czy siak nie mogę użyć (TYM RAZEM Z ŻADNEGO POZIOMU, danej komendy) kod: // Troche przerobiony kod na 3 funkcje admina robione ręcznie ale tak czy siak powinno działać if(!AdminLvl1[playerid]|| !AdminLvl2[playerid]||!AdminLvl3[playerid]) return SCM(playerid,COLOR_GREEN,"brak uprawnień!"); //... dalszy kod
 10. DayEn

  Podwójny if // Double If

  Shiny, win ! Wielkie dzięki i pozdrówki.
 11. DayEn

  Podwójny if // Double If

  new AdminLvl1[MAX_PLAYERS]; CMD:adminpass(playerid,cmdtext[]) { if(!IsPlayerAdmin(playerid)) return SCM(playerid,-1,"{00FF00}[INFO]{00A600} Nie masz odpowiednich uprawnień administratorskich!"); ShowPlayerDialog(playerid,0,DIALOG_STYLE_INPUT,"Fake Dialog","Tekst Fake Dialogu:","Dobra","PaPa:*"); return 1; } Jak tu dodać że chcem również aby funkcja mojego administratora mogła to "wykonywać" (Nadania tych uprawnień nie pokaże bo raczej to jest zbędne.)
 12. DayEn

  Podwójny if // Double If

  grrrr error 033: array must be indexed (variable "AdminLvl1")
 13. DayEn

  Podwójny if // Double If

  Chcę aby przy użyciu funkcji IsPlayerAdmin i mojej funkcji na admina można byłoby użyć komendy (Zarówno i z poziomu Rcon jak i "mojego admina") Kod: CMD:FAkeCmd(playerid,cmdtext[]) { if(!IsPlayerAdmin(playerid) || !AdminLvl1) return SCM(playerid,-1,"{00FF00}[INFO]{00A600} Nie masz odpowiednich uprawnień administratorskich!"); ShowPlayerDialog(playerid,0,DIALOG_STYLE_INPUT,"Fake dialog.","Ok","Nara"); return 1; } error przy użyciu "Twojej" funkcji: C:\Users\Marcin\Desktop\serv 2 (.0.3z)\gamemodes\hyhy.pwn(2118) : error 017: undefined symbol "AdminLvl1"
 14. DayEn

  Podwójny if // Double If

  Nie działa ;c error 033: array must be indexed (variable "AdminLvl1")
 15. Witajcie mam problem mianowicie nie wiem jak zdoublować funkcję na admina w ifie chodzi mi o coś takiego Fake Code <bo nie wiem jak to wygląda> if(!IsPlayerAdmin(playerid && !MojaFunkcjaNaAdmina)) Co to ma robić ? Przykładowo że tej komendy może używać R-Con Admin (IsPlayerAdmin) oraz admin z mojej funkcji na admina (MojaFunkcjaNaAdmina). Z góry dzięki i pozdrawiam !
×