Skocz do zawartości

NoGravity

Użytkownik
 • Zawartość

  1143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana NoGravity w dniu 2 Sierpień 2012

Użytkownicy przyznają NoGravity punkty reputacji!

O NoGravity

 • Tytuł
  Stały bywalec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Nie określono

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. NoGravity

  Wybór komputera

  Tak też patrzałem, że właśnie AMD mają korzystniejsze ceny, jednak nie wiem jak to będzie za rok, dwa. Czy nie będzie się przegrzewać, nawalać? Jest jeszcze kandydat Numer 3 (1 795 zł) Procesor: AMD FX 6100 3,3 GHz, cztery rdzenie Ram: 16 GB Grafika: nVidia GeForce GT630 (wersja 4 GB) Martwi mnie jednak ta karta graficzna (GT630 4GB), ponieważ jest stosunkowo tania i nie jestem pewien, czy da rade na niej odpalić na przykład Battlefield 3 na Ultra, albo Skyrima na maksymalnych z teksturami HD itp. A jak już mówiłem, komputer ma wystarczyć na długo i ma być wypasiony w miarę. Co myślicie o tej karcie i czy polecacie jakieś?
 2. NoGravity

  Wybór komputera

  Witam, Panowie. A więc od niedawna zastanawiam się nad wyborem nowego komputera, ponieważ mój już zaczyna "wiksować" i odwalać różne dziwne rzeczy w postaci wyłączania się. (Tak, był odkurzany, był formatowany, nie przegrzewa się, od tak po prostu czasem się wyłączy. I dodam, że nie ma problemów z zasilaczem raczej) Do rzeczy, zastanawiam się nad wyborem jakiegoś taniego składaka na allegro, interesują mnie komputery stacjonarne oczywiście. Wypatrzyłem kilka, ale nie do końca wiem, który zestaw byłby lepszy do odpalenia najnowszych gier w najlepszych rozdzielczościach i ustawieniach graficznych, tutaj zwracam się do was z pomocą. Mam tutaj takich oto kandydatów: Numer 1 (1 479 zł) Procesor: AMD X4 PHENOM 3,4 GHz, cztery rdzenie Ram: 8 GB (1600 MHz) Grafika: nVidia GeForce GT630 (wersja 4 GB) Dysk: 750 GB Płyta główna: MSI (?) Numer 2 (1 305 zł) Procesor: AMD FX 3,6 GHz, cztery rdzenie Ram: 4 GB (1333 MHz + Możliwość rozwinięcia do 8 GB za dopłatą 129 zł) Grafika: nVidia GeForce GT610 (wersja 2 GB) Dysk: 750 GB Płyta główna: MSI (?) I mam też kandydata z trochę wyższą ceną, jednak różniący się od Numeru 1 przede wszystkim procesorem. Nie jestem pewien, czy cena jest warta świeczki: Numer 3 (1 935 zł) Procesor: Intel Core i5 3470 3,2 GHz, cztery rdzenie Ram: 8 GB (1600 MHz) Grafika: nVidia GeForce GT630 (wersja 4 GB) Dysk: 1 TB Płyta główna: GIGABYTE (?) Liczę na pomoc z waszej strony i ewentualnie jakieś sugestie, czy warto dopłacić trochę za Intela zamiast AMD, czy warto inwestować w wysokie ilości RAMu (np. 16 GB) lub która karta graficzna jest lepsza (interesuję mnie przede wszystkim GeForce). Zależy mi też na w miarę niskiej cenie, bo muszę potem skołować też legalne oprogramowanie, monitor porządny, jakiś sprzęt nagłaśniający itp. i wtedy wyjdzie i tak nieco drożej, więc muszę mieć jeszcze trochę grosza na ewentualne dodatkowe wydatki. Dodam, że komputer ma wystarczyć na najbliższe parę lat. A także mam małe pytanko co do chłodzenia, czy warto inwestować w system chłodzący czy mogę ufać temu z obudowy? Nie mam zamiaru podkręcać procesora ani karty, więc nie jestem pewien, czy to dobry pomysł dokupować jakieś chłodzenie (i czy nie będzie potem problemów z montażem). Dzięki z góry za rady!
 3. NoGravity

  Audio

  OnPlayerExitVehicle (link) + PutPlayerInVehicle (link) Ta opcja nie pozwoli graczowi wyjść z pojazdu jednak nie uwzględnia ona: - Śmierci gracza - "Śmierci pojazdu" - W przypadku motorów/rowerów upadku z pojazdu - Teleportacji samego gracza w inne miejsce (Na przykład za pomocą SetPlayerPos)
 4. NoGravity

  System zapisu do pliku?

  Dini jest zbyt przestarzały, nie opłaca się go używać. Najwyżej DOF2_Files jeśli się nie pomyliłem w nazwie. Z systemów plików to on właśnie jest najbardziej optymalny. Jednak lepiej stosować dziś bazy danych MySQL, ewentualnie SQL.
 5. NoGravity

  [Problem] Error przy kompilacji

  Nie ma zdefiniowanej funkcji Tip. Prawdopodobnie ma ona wysłać wiadomość więc możesz podmienić ją na SendClientMessage lub stworzyć definicję funkcji, np. tak: stock Tip(playerid, msg[]) return SendClientMessage(playerid, -1, msg);
 6. NoGravity

  [Problem]Komenda

  To skrypt czy Gamemode? Pokaż też cały kod.
 7. NoGravity

  Jedna funkcja

  Możliwości wpisywania dynamicznego nie ma, ponieważ w SA:MPie można wpisywać dane tylko za pomocą czatu i GUI. Można zrobić, że po wpisaniu jakiejś komendy pojawi Ci się GUI i potem po wpisaniu treści w GUI zmieni się treść Text Drawu. Co do pierwszego zapytania, służy do tego Callback OnPlayerClickTextDraw. Jeżeli umieścisz w nim ukazywanie nowego Text Drawu dla gracza, to możesz użyć tego nowego również do "klikania" i tak w kółko.
 8. NoGravity

  Spam

  Po 1. To co robi vehicleid w formacie tekstu? Po 2. To ten kod, który pokazałeś nie będzie spamował na czacie więc musi być wina gdzie indziej.
 9. NoGravity

  Problem po zmianie czegokolwiek w Gamamodzie

  No to pokaż logi serwera w takim razie.
 10. NoGravity

  Problem po zmianie czegokolwiek w Gamamodzie

  Nie działają tylko komendy, czy jakikolwiek kod związany z Gamemode'em? Jeżeli tylko komendy to coś w OnPlayerCommandText zepsułeś lub bawiłeś się zcmd.
 11. NoGravity

  Prywatne Pojazdy

  Słuchaj, zanim ustawisz pojazd dla kogoś to tablica Owner jest pusta, tak? Jej zawartość to: "", więc wystarczy, że dodasz warunek sprawdzający, czy pierwszy znak tej tablicy nie jest znakiem kończącym zawartość tablicy, czyli: if(PrivateVehicle[...][PrivateVehicleOwner[0]] != 0)Powinno działać, jak się nie mylę. Tylko nie zapomnij przy odbieraniu graczowi prywatnego pojazdu dodać: PrivateVehicle[...][PrivateVehicleOwner[0]] = 0;lubformat(PrivateVehicle[...][PrivateVehicleOwner], 25, "");
 12. NoGravity

  Wgrany plik sklep niedziala

  Eh... Co to ma być? ShowPlayerDialog(playerid,dialogid,style,caption[],info[],button1[],button2[]);To ma działać, tak?... W argumentach musisz wskazać, jaki dialog ma być pokazany, w jakim stylu i jakie informacje ma zawierać...
 13. NoGravity

  Młotek

  A te uderzanie młotkiem to część jakiegoś skryptu czy chodzi Ci o np. atak przy pomocy broni?
 14. NoGravity

  mhm server

  Pokaż kod MySQL w takim razie. Tylko hasła sobie ocenzuruj.
 15. NoGravity

  Problem z audio pluginem.

  Z tego co wiem, w którejś części dodano do SA:MP funkcje odtwarzacza, więc po co audio plugin?
×