Skocz do zawartości

Diseant

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

O Diseant

 • Tytuł
  Obserwator
 • Urodziny 22.08.1992

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Bestwina

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Diseant

  Piszemy bajkę

  Gdy poszła pole orać...
 2. Diseant

  [SOLVED] Problem z obrazem

  @Up. Obraz automatycznie zmienia rozdzielczość na 1024x768, choć spróbuję poprzez emulację pulpitu... Muszę coś wykombinować, bo gra w okienku ma swoje złe strony :P Proszę o inne propozycje. Pozdr.
 3. Witam. Ostatnio zmieniłem monitor na 18,5" (1366x768) i mam pytanie. Otóż nie wiem jak ustawić rozdzielczość w GTA na taką, jaką ma mój monitor. Gdy włączam grę na fullscreenie, monitor się wyłacza, ponieważ nie obsługuje takiej rozdzielczości (1024x768) z 60 Hz. Jeżeli jest jakaś możliwość, proszę o pomoc (może być nawet na sztywno - ważne, by działało). Pozdr.
 4. Diseant

  Zadajemy pytania

  Miałem na osiemnastce, więc chyba wiadomo o co łazi - gorzoła :P Masz prawko?
 5. Diseant

  Zadajemy pytania

  Chu**wo? :P Masz wągry?
 6. Diseant

  Nie mogę zalogować się do windowsa

  Może po prostu aplikacja dla Pupitu Zdalnego padła i źle wyrywa klawiaturę? Spróbuj przez Linuxa - bynajmniej u mnie działa takowe połączenie... Spróbuj napisać na użytkowym kompie hasło w Notatniku czy byle czym i wkleić... Jest wiele możliwości, lecz nie wiemy jednego: Jaką masz aplikację do Pulpitu Zdalnego? Pozdr.
 7. Diseant

  Jakiś admin stron WWW.

  No to Admin cPanel. Miałem go kiedyś i jest tam edycja do robienia stronek (tzn. coś jak FileZilla). Jeżeli chodzi Ci o tworzenie stron przez Weba (sorry ale to jest tak wyrażone :D) - na to niestety nie mam zdania... Pozdr.
 8. Diseant

  Nie mogę zalogować się do windowsa

  Spróbuj przez tryb awaryjny, aczkolwiek polecam mój ulubiony sposób: ..::----FORMAT----::.. Pozdrawiam.
 9. Dokładnie o to mi chodziło. Umieszczanie serwerów na takiej liście odbywałoby się tylko po dokładnym sprawdzeniu serwera. Może niektórzy źle mnie zrozumieli - inicjatywa miałaby tylko na celu usunięcie zbędnych serwerów bez przyszłości na taką listę. Dany użytkownik nie zostałby promowany na rangę Dziecko Neo, z tego względu, iż oceniamy sam serwer - nie użytkownika. Tutaj miałaby właśnie główną rolę administracja oraz wiele przyczyn z nimi związanych. Rolę odgrywałaby także mapa czy inen fakty, które byłyby do tego przyczynione. Według mnie - taki dział byłby jak najbardziej w porządku. Wiem, że każdy serwer ma prawo istnieć, lecz proszę sobie pomyśleć - czy serwer bez przyszłości (przykład: serwer z administracją, która nie wie co robi i nadużywa tej rangi) powinien się znajdować pomiędzy dobrymi serwerami, gdzie administracja jest skłonna pomóc i poświęcić dosyć dużo wolnego czasu dla graczy? Czy serwer, który ma 30 slotów (mówię o serwerach RP) ma miejsce pomiędzy serwerami z liczbą 200 czy 500 slotów? Czy serwer ze zbugowanym skryptem ma miejce pomiędzy serwerami ze skryptem posiadającym dobrą renomę jak i "wyższość" nad innymi? Na te pytania proszę sobie odpowiedzieć sami, lecz jedno wiem - taki stan rzeczy nie powinien istnieć. Pozdrawiam.
 10. Witam. Jeżeli temat należy przenieść - proszę administrację/moderację o przeniesienie wątku. Jako, iż ostatnio udzielam się bardzo mocno w dziale Serwery, mam propozycję nie do odrzucenia. Otóż administracja powinna utworzyć nowy dział pod nazwą: Pseudo Serwery z tego względu, iż w tym dziale jest już po prostu spam i należałoby zrobić mały porządek. Dlaczego tak uważam... Otóż przeliczając ilość serwerów oraz ich oceny wynik jest zaskakujący negatywnie. Ponad 60% wszystkich serwerów powinna zostać umieszczona w takim dziale z tego względu, iż ich administracja lub ich skrypty i inne rzeczy są po prostu tragiczne i nie nadają się do niczego. Wtenczas cały dział uzyskałby trochę przejrzystości i klarowności, ponieważ teraz wymieszane jest wszystko co powoduje jeden wielki chaos. W temacie znajduje się także adnotacja o klanach. Przeglądając, także napotkałem identyczny problem. Proszę wszystkich o komentowanie tego stanu rzeczy oraz odpowiadanie w ankiecie. Administrację proszę o rozważenie propozycji i możliwe podpięcie tematu do tego działu. Pozdrawiam.
 11. Diseant

  Pokaż swój pulpit

  Dystrybucja: Ubuntu 10.04 LTS Środowisko graficzne: GNOME 2.30.2 Menedżer okien: Compiz/Metacity GTK+/Metacity: Ambiance Ikony: Ubuntu Mono-Dark Kursor: Standard Tapeta: Fantasy Space Uruchomione aplikacje: Nautilus, Docky, Compiz, Skype, Pidgin, Google Chrome, Transmission, Rythmbox (+plugin), CDEmu, Evolution
 12. Diseant

  Y czy X?

  Beta, choć i tak to kicz, więc... Sodoma czy Gomora?
 13. Archeologia też czasem się przydaje :P Teraz kilka zdań ode mnie... Osobiście moją naukę w dziedzinie grafiki komputerowej uczyłem się od samego początku na Adobe Photoshop i za nic w świecie - nie zmienię go na inny program. Korzystam nadal ze starej wersji tegoż programu (7.0 CE), lecz na dzień dzisiejszy nie odbiega od standardów, ponieważ jeżeli ktoś potrafi cokolwiek zrobić, to nawet na starszym oprogramowaniu da radę. W tym programie po prostu żyję i rozwijam skrzydła, które z reguły nie są podcinane przez osoby trzecie. Praktycznie 99% osób, które złożyły zamówienia na jakąkolwiek grafikę czy też animację gif, jest zadowolona. Jedynie ten odsetek markotnych i raczej nie wiadomo czego oczekujących osób jest niezadowolona, nie poddaję się i walczę za swoje. Choć jeszcze nie uczę się w zawodzie grafika, od niespełna 5 lat pracuję na tym programie i z roku na rok idzie mi lepiej (proszę się popytać niektórych osób na WindowsMX), co świadczy wiele wykonanych koncepcji jak i udanych grafik (z reguły dla stron). GIMP z reguły nie jest złym programem. Jak na darmową aplikację, jest na prawdę bardzo dobry. Dla osób nie posiadających funduszy na "zżeracze pieniędzy" jest idealny i godzien polecenia. Kiedyś, gdy nie umiałem zainstalować Photoshopa na Linuxie, korzystałem z niego i troszkę go poznałem. Dodatkowo nie spotkałem się z zawieszeniem tej aplikacji - co lepsze... Działał płynnie i działa (aktualnie siedzę na Linuxie i używam dwóch programów: PS i GIMP). Dodam jeszcze od siebie - grafika trójwymiarowa wbrew pozorom też powinna tutaj być zamieszczona, ponieważ dla grafików jest to także bezcenna rzecz. 3D Studio MAX, Beryl, ZModeler czy Wings3D są dobrymi programami. Jedynie 3DMax pochłania pieniądze jak najbardziej wymagająca kobieta, lecz warto. Program jest banalny w obsłudze, lecz bez tutoriali się nie obędzie. Inaczej sprawa ma się z Blenderem czy ZModelerem. Wymagane są w 99% ach tutoriale ze względu na bardzo złożoną obsługę. Wings3D jest banalny jak Paint w Windowsie, lecz jego funkcjonalność przydaje się w wykonaniu głównego zarysu projektu i importowaniu go do odpowiedniego programu (3 wymienione). Pozdrawiam.
 14. Diseant

  Zadajemy pytania

  W obecnej chwili nie, ponieważ nie mam wady wzroku :P Jaką wersję systemu i jaki system aktualnie posiadasz? (podaj szczegółowe dane)
 15. Diseant

  Netia duzy ping

  @DrunkeR Święta prawda. Sam mam radiówkę 512kb/s (aczkolwiek czekam na zmianę na 2mb/s), z czego czasem google w ogóle się nie ładuję. Przyczyna prosta - sąsiad ściąga masowo filmy, mamy jedno IP (tak - jedno IP), aczkolwiek pingi w grach są zadowalające. Wina może leżeć po systemie także, lecz niewiele. Przesiadka z Windowsa na Ubuntu dodała mi o 0.3 sekundy szybszego neta :P Pozdrawiam.
×