Skocz do zawartości

mathson121

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mathson121

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Otóż, mam problem ze zrobieniem jednego wariantu służby, więc chciałbym, aby osoba będąca w danej frakcji wpisując /asluzba(tak jak wynika to z kodu) w byle jakim miejscu wyskakiwało jej że nie jest w magazynie Kod
 2. mathson121

  [PawnO]Problem z ustawieniem wybierałki w GodFather

  komenda na ustawienie koloru czyli SetPlayerColor czy coś takiego nie działa w przypadku godfathera :/ pomożesz w kodzie na skype ?
 3. Otóż jestem szczęśliwym posiadaczem mapy GodFather troche ją przerobiłem i chciałbym aby działała wybierałka, ponieważ kiedy wchodzimy zmusza nas do zalogowania, jeśli jednak wybierzemy wpierw skin to nas wywala,a chciałbym aby po zalogowaniu dało się wybrać skina.Oraz starałem się zrobić nicki kolorowe dla frakcji 3dtextem ale za każdym razem farsa. Proszę was o pomoc drodzy PawnowiczE.
 4. mathson121

  Panel rejestracji i Logowania

  A więc mam problem z panelem błąd jest następujący : a oto linijki błędu
 5. mathson121

  Jak zmienić kolor nicku

  a podasz gg lub skype ? wysłałbym ci ready cały kod i byś zajrzał jak to zmienić i powiesz co gdzie i jak
 6. mathson121

  Jak zmienić kolor nicku

  A więc mam serwer rp i wiem że jest możliwość dodania do spawnu danej frakcji komendę : tyle że jak wchodz to pisze na taki kolor tyle że jak sie zaloguje to już nie co zrobić ?
 7. mathson121

  Problem z systemem Rejestracja/Logowanie

  dlaczego jest brak reakcji po kliknięciu spawn ?
 8. mathson121

  Problem z systemem Rejestracja/Logowanie

  dzięki jestem w pracy, jak przyjade to sprawdze.Jak działa to jesteś moim wybawcą bo męcze sie nad tym oraz nad stworzeniem [RP] oczywiście szukam też do tego projektu kilku ludzi którzy chociaż troche nawet to ogarniają.Zacząłem pisać gamemoda od 0 i już jestem na jakimś szczeblu tworzenia tego wszystkiego.Kontakt ze mną : Skype(mathson121/Mateusz Dobosz) GG (Podam jak z pracy wrócę)
 9. mathson121

  Problem z systemem Rejestracja/Logowanie

  jeżeli mógłbyś jaśniej wytłumaczyć jakie to są te dwa argumenty ? Bo to że taki jest błąd to ja wiem, mój Angielski jest przeciętny ale to akurat rozumiem czy podałbyś które to są dwa argumenty ? nie wiem czy o to ci chodzi aby te dwa argumenty tam umieścić: ?
 10. mathson121

  Problem z systemem Rejestracja/Logowanie

  linijki problemu Quote A to sam problem : Quote
 11. mathson121

  Problem z systemem Rejestracja/Logowanie

  dzięki masz u mnie plusa.Chyba w przyszłym tygodniu umówię sie do okulisty :) wiedziałem że coś tam jest nie tak
 12. Otóż zrobiłem system rejestracji dokładnie według poradnika a oto gamemode z sys reje i logowania : O to linijki z problemami to problem : Nie mam pojęcia dlaczego nie wie co się dzieje w linijce 330 Proszę o pomoc fast
×