Skocz do zawartości

Skino

Użytkownik
  • Zawartość

    38
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana Skino w dniu 11 Listopad 2013

Użytkownicy przyznają Skino punkty reputacji!

O Skino

  • Tytuł
    Początkujący

Informacje profilowe

  • Płeć
    Nie określono

Informacje o serwerze

  • Typ serwera
    Nie wybrano

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Skino

    Co to za crasher?

    Crashują tylko na 0.3x ? Inne wersje są również zagrożone ?
  2. Skino

    Jaki silnik forum?

    Ja poleciłbym Ci Mybb, dlaczego ? Ponieważ jest on przejrzysty, miły dla oka (jeśli wybierzesz ładny styl), funkcjonalny. SMF również polecam, chociaż trudno jest znaleźć jakiś fajny styl do tego silnika a budowa od podstaw to kawał ciężkiej roboty. Jest dobry dla początkujących Dlaczego nie phpbb2 i phpbb3 ? Są dla nich fajne style i łatwo je edytować, posiada również wiele ciekawych modyfikacji, ale miałem z tym silnikiem do czynienia i nie poleciłbym go nikomu To jest tylko moje zdanie. Pozdrawiam!
  3. Skino

    Panel gry by Akil dla Pawno.pl

    Książe, masz coś do niego ? Nie dość, że zrobił panel, wystawił go za DARMO, a ty go hejtujesz i obrażasz ? Zrób swój i wystaw to zobaczymy. A co do panelu to nawet spoko ;D
  4. Skino

    Error 20, przy uruchamianiu Servera.

    Dodaj gdzieś w skrypcie main(){}
  5. Skino

    Spis wszystkich map

    Spis Map: RolePlay: 1.Home-RP http://pawno.pl/index.php?/topic/18818-home-rp-dobra-edycja-honesta/ 2.Geogaming http://pawno.pl/index.php?/topic/18816-geogaming-bazuje-na-plikach/ 3.High Life Role Play v0.01 http://pawno.pl/index.php?/topic/16929-high-life-role-play-v001/ 4.SolarCity-RP http://pawno.pl/index.php?/topic/19154-solarcity-rp/ 5.Polish Site Role Play http://pawno.pl/index.php?/topic/21128-polish-site-role-play/ 6.USRP v 3.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/68-usrp-v-30/ 7.R-RP http://pawno.pl/index.php?/topic/9806-r-rp/ 8.Mapa Rustic RP 2012 http://pawno.pl/index.php?/topic/13965-mapa-rustic-rp-2012/ 9.System Aut na 2 pojazdy by NeMoO http://pawno.pl/index.php?/topic/89-system-aut-na-2-pojazdy-by-nemoo/ 10.CRP v1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/65-crp-v10/ 11.SF-RP http://pawno.pl/index.php?/topic/107-sf-rp/ 12.LS@FD, PSLS, FragoDajnia http://pawno.pl/index.php?/topic/72-lsfd-psls-fragodajnia/ 13.Heavy RP http://pawno.pl/index.php?/topic/2120-heavy-rp/ 14.CS-RP http://pawno.pl/index.php?/topic/64-cs-rp/ 15.Los Santos Role Play www.ls-rp.com http://pawno.pl/index.php?/topic/108-los-santos-role-play-wwwls-rpcom/ DeathMatch/Team DeathMatch: 1.FullServer XyzzyDM v3.3r1000 http://pawno.pl/index.php?/topic/5869-fullserver-xyzzydm-v33r1000/ 2.Mapa servera Full Server Rozrywki http://pawno.pl/index.php?/topic/21775-mapa-ervera-full-server-rozrywki/ 3.FullDM: POP v 2.0 by Mateusz1250 http://pawno.pl/index.php?/topic/10287-fulldm-pop-v-20-by-mateusz1250/ 4.Mapa serwera EliteGaming http://pawno.pl/index.php?/topic/19156-mapa-serwera-elitegaming/ 5.[DM]Polskie Silver Party [Pisany od zera!] http://pawno.pl/index.php?/topic/19008-dmpolskie-silver-party-pisany-od-zera/ 6.FullDM by: DrShadow v0.5 http://pawno.pl/index.php?/topic/8569-fulldm-by-drshadow-v05/ 7.Polski DM+STUNT 4.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/202-polski-dmstunt-40/ 8.Mapa Serwer Pro Evolucja http://pawno.pl/index.php?/topic/7094-mapa-serwer-pro-evolucja/ 9.Funny Gamemode http://pawno.pl/index.php?/topic/19461-funny-gamemode/ 10.[TDM] Counter-Strike San Andreas http://pawno.pl/index.php?/topic/88-tdm-counter-strike-san-andreas/ 11.[TDM]LV hospital http://pawno.pl/index.php?/topic/61-tdmlv-hospital/ 12.LV-SF-LS-DM By Golf http://pawno.pl/index.php?/topic/230-lv-sf-ls-dm-by-golf/ 13.Mapa TES http://pawno.pl/index.php?/topic/5222-mapa-tes/ 14.GPX SO TDM By NET366 http://pawno.pl/index.php?/topic/3673-gpx-so-tdm-by-net366/ 15.Polish GPX S0 DM 0.7 http://pawno.pl/index.php?/topic/1717-polish-gpx-s0-dm-07/ 16.Divine DM U1.0 by Qualtir http://pawno.pl/index.php?/topic/135-divine-dm-u10-by-qualtir/ 17.RMX Server Mapa by Ginwelttil & Sebos http://pawno.pl/index.php?/topic/92-rmx-server-mapa-by-ginwelttil-sebos/ 18.GPX SO DM STUNT 1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/2638-gpx-so-dm-stunt-10/ 19.Game Mode P4S STARA edycja OTWARCIE !!! http://pawno.pl/index.php?/topic/16423-game-mode-p4s-stara-edycja-otwarcie/ 20.GameMode P4$ pEłNa PaCzKa http://pawno.pl/index.php?/topic/16558-gamemode-p4-pełna-paczka/ 21.XyzzyDM r1000 http://pawno.pl/index.php?/topic/10641-xyzzydm-r1000-na-servhostpl-100-dziala/ Drift/Stunt/Inne: 1.Poprawiona mapa PTR. http://pawno.pl/index.php?/topic/13968-poprawiona-mapa-ptr/ 2.Polski Pro Truck http://pawno.pl/index.php?/topic/16942-polski-pro-truck/ 3.Innovation Truck by Mlody http://pawno.pl/index.php?/topic/8282-innovation-truck-by-mlody/ 4.GunGame v1.0 by Maku http://pawno.pl/index.php?/topic/6846-gungame-v10-by-maku/ 5.Hard Truck map v1.3 http://pawno.pl/index.php?/topic/9560-hard-truck-map-v13/page-4 6.Virtual - Transport v1.2 http://pawno.pl/index.php?/topic/10491-virtual-transport-v12/ 7.1vs1 Tournament Map by Maku v1.0 http://pawno.pl/index.php?/topic/19745-1vs1-tournament-map-by-maku-v10/ 8.[4Fun] Autorska mapka 4FUN http://pawno.pl/index.php?/topic/16079-4fun-autorska-mapka-4fun/ 9.GM AmazingX v2 Stunt+DrifT/Race+DM http://pawno.pl/index.php?/topic/1454-gm-amazingx-v2-stuntdriftracedm/ 10.Gta united http://pawno.pl/index.php?/topic/18836-oddam-mape-gta-united/ 11.Virtual Transport http://pawno.pl/index.php?/topic/10466-virtual-transport/ 12.[0.3c] D3ßUG M0D3 0.1a http://pawno.pl/index.php?/topic/2119-03c-d3ssug-m0d3-01a/ 13.[ZombieMod][Mini]Zombieland http://pawno.pl/index.php?/topic/4645-zombiemodminizombieland/ 14.Mapa NeXe (New eXtreme Party 24/7) by Gamer_Z http://pawno.pl/index.php?/topic/10303-mapa-nexe-new-extreme-party-247-by-gamer-z/ 15.Truck World http://pawno.pl/index.php?/topic/9419-truck-world/ 16.[DEMO]: HorrorMode http://pawno.pl/index.php?/topic/1952-demo-horrormode/ 17.Hard Truck by Dystans http://pawno.pl/index.php?/topic/4803-hard-truck-by-dystans/ 18.[Race] NFS mode http://pawno.pl/index.php?/topic/2771-race-nfs-mode/ 19.Multi A/D http://pawno.pl/index.php?/topic/180-multi-ad/ 20.Stunt Universe v0.5 by: Fallout http://pawno.pl/index.php?/topic/163-stunt-universe-v05-by-fallout/ 21.Adrenaline 1.06 by switch, PL by Minokon http://pawno.pl/index.php?/topic/138-adrenaline-106-by-switch-pl-by-minokon/ Lista będzie aktualizowana. Gamemode na forum jest jak na razie 57, ale wierzę, że będzie więcej Pozdrawiam PS. Zrobiłem spis bo ten co jest, jest nieaktualny a twórca jego został zbanowany
  6. Skino

    Stałe kary na forum.

    A co jeśli ktoś nie umie programować ? Bo są również tacy użytkownicy na forum.
  7. Skino

    Stałe kary na forum.

    O właśnie ;D Taki prezent Świąteczny Kto za ?
  8. Skino

    Stałe kary na forum.

    W 100% zgadzam się użytkownikiem wyżej. Jeden dodany link i od razu dożywotni ban bez możliwości apelacji. Zróbcie coś żeby można było odpracować tego bana. Może ktoś przemyślał sprawę i już nie będzie dodawał linków czy reklamował?
  9. Skino

    Stałe kary na forum.

    Ten ban jest tylko na dodawanie statusów, natomiast oglądać je mogę
  10. Skino

    Stałe kary na forum.

    Bo status zostaje usunięty ? Bynajmniej w moim przypadku usunęli.
  11. Skino

    Stałe kary na forum.

    Tylko dlaczego nie banujecie każdego kto doda link czy reklamę servera? Jakby na to nie patrząc, to to jest reklama
  12. Skino

    Stałe kary na forum.

    Dobrze gada! Polać mu!
  13. Skino

    Zabllokowany..

    Trzeba było przeczytać regulamin przed wstawieniem linku ;D To samo jest ze statusami ;D
  14. Skino

    Problem z servproject

    Mogę pomóc ;D Pisz na priv
  15. Skino

    Można kupić maszyne hostingową?.

    Kup sobie jakiegoś starego kompa, wgraj tam linuxa i możesz stawiać server ;D Tylko że najpierw musisz mieć zewnętrzne IP.
×