Skocz do zawartości

Booos_84

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Booos_84 w dniu 25 Wrzesień 2013

Użytkownicy przyznają Booos_84 punkty reputacji!

O Booos_84

 • Tytuł
  Początkujący
 • Urodziny 30.05.1993

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Booos_84

  Czy taki serwer ma szanse?

  Licznik jest o wiele większy (licząc tylko Polskę- wiem swoje, musisz zaufać), ale nie o to chodzi. Co do samej koncepcji projektu- owszem bardzo ciekawy serwer, jednak jego tryb rozgrywki musiałby być przełożony na TDM, jeżeli chciałbyś zachować pełną realistykę rozgrywki, no chyba że istnieje coś takiego jak blokada śmierci po bw u Ciebie- to owszem, RolePlay.. Nie wyobrażam sobie bytu gamemastera na takim serwerze.. Co on powie na 50zmasowanych reportów "zabił mnie niesłusznie, robi DM"- jak on to ma niby rozpoznać? Dlatego właśnie klasyfikacja- TDM. Co do zaludnienia- był swego czasu MortalCombad, sorry Brotherhood- fajny serwer z ciekawymi opcjami. Nie grało wiele osób. Bo co Ty możesz zaoferować? Budowę domków z własnych obiektów? A jak spadnie 'oklask' bomb na osiedle to co- domki będą stać całe? Ludzie będą mogli sobie zarabiać kasę dorabiając dorywczo jako listonosz, czy może radiotelegrafista? Zachęcam Cię do zmiany priorytetów- jeśli upierasz się na tematyce wojennej- stwórz ją w przedziałach pustynnych, gdzie rzeczywiście samo miejsce nadaje smaczku dla odgrywanych akcji. Typowe wioski, dobre miejsca na różne manewry i tak dalej. Odseparuj lub uniemożliw wyjście poza strefe, lub po prostu utwórz specjalną granice poza strefę walk i obstaw to strażą/wojskiem. Jeśli Ci zależy- zacznij od opanowania Bayside jako miasteczka nie objętego walką- stwórz domy, normalną funkcjonalną cywilizację. Do tego w tunelu obok umieść bramy, wojsko, odseparuj pustynie od miasteczka, na której mieściłyby się wojska alianckie jak i tamtejszej wrogiej opozycji. Zrób osamów (xd) i jankesów. Masz wtedy RP połączone z fajną demolką. Żołnierz ginie na 'froncie' (character kill)? respawni się i drogą regulaminu może wkroczyć do jednostki wojskowej bez potrzeby pisania kolejnych podań. Co z 'osamami' (terrorystami/opozycjonistami)? po śmierci/blokadzie postaci spawniliby się jako nowi mieszkańcy okolicznych pustyń. W Panelu Gracza zaznacz od razu jaki typ postaci ma gracz wybrać- opozycję czy jankesów i automatycznie będą tworzone postacie. Najlepiej zbuduj generator imion i nazwisk i będzie wszystko unikalne i oryginalne. A dostęp na serwer z nickname OOC. Takie tam przemyślenia- powodzenia.
 2. Booos_84

  Role Play by Kacper Michewicz

  Może w wolnym ktoś się skusi i napisze panele, z resztą chyba aż takich ZAKRĘCEŃ w strukturze bazy ni ma, żeby nawet najmniej zaawansowany amator nie mógł tego napisać B) (taki jak ja!)
 3. Booos_84

  Role Play by Kacper Michewicz

  Po prostu się z tego wyrasta. Tak jak zaczynaliśmy, mieliśmy te 13/14lat. Byli starsi?- byli. Oni poodchodzili, my wskoczyliśmy na ich miejsce, a na nasze? na nasze znów kolejni 13/14latkowie. I tak szło, szło z roku na rok- aż dobija się do tej granicy, gdzie różnica wiekowa jest tak wielka, że raz- nie da się porozumieć (nie nasz klimat), dwa- całkiem inne podejście i myślenie co zbija nas starszych z tropu. Dlatego wszyscy uważamy, że samp wymiera- a przecież tak nie jest cały czas powstają serwery. 14latkowie otwierają kolejne, kupują i tak w koło macieja.
 4. Booos_84

  [DM]~'Polski Serwer Rozrywki'~

  A siemanko, a tak dla testu sobie pobrałem pierwszą lepszą pełną mapę i serwer ten się sam wyłącza, choć kompilacja przebiegła pomyślnie i tak dalej. [02:12:01] # Zaladowano w:0.5199s. www.samp-psr.xaa.pl # [02:12:01] ######################################################### [02:12:01] Reading File: blank [02:12:01] Reading File: properties/houses.txt [02:12:01] Reading File: properties/businesses.txt [02:12:01] Reading File: properties/banks.txt [02:12:01] Reading File: properties/police.txt [02:12:01] Number of vehicle models: 11 [02:12:01] --- Server Shutting Down. [02:12:01] Trwa zapisywanie danych graczy [02:12:01] Dane Zapisane.. Trwa Wylaczanie Servera [02:12:01] [MySQL] Closed (0). Logging ended. [02:12:01] SA:MP MySQL Plugin v2.1.1 Unloaded. [02:12:01]
 5. Booos_84

  Nowy Polonez 2015

  Wybaczcie, że napiszę kolejny post, ale muszę dodać najnowsze informacje. rozpoczął się proces papierkowości, który finalnie zakończy się projektem modelu 3D w skali 1:1, wspiera nas firma modify3d.pl znajdziemy się na targach motoryzacyjnych w Krakowie 23/24maja, gdzie odbędzie się nasza premiera w pokaźny sposób- wszystko zostało już ustalone z organizatorem, zostaliśmy zaproszeni przez Prezesa Zarządu "AMZ - Kutno" do rozmów nad potencjalną produkcją pierwszego prototypu, szykujemy się do kampanii reklamowej (nie tylko internetowej), otrzymaliśmy zaproszenia m.in. na targi motoryzacyjne w Poznaniu i inne mniejsze imprezy opierające się o motoryzacje, dwa razy w TV, wielokrotnie w mediach internetowych (onet, interia, autoswiat, lublin112 itp), Dziś w nocy udostępniamy najnowsze zdjęcie modelu. Pozwolę sobie zarzucić linkiem: www.fb.com/polonez2015
 6. Booos_84

  e-Marketer

  Tzn?
 7. Booos_84

  przekierowanie na losowe adresy

  Źle to napisałem. Nie o losowe, ale aby otwierało 2/3 na raz strony. o chyba to
 8. Cześć, tak więc moje pytanie brzmi tak, jak uzyskać losowe przekierowywanie na strony? Bo zwykłe przeniesienie wygląda tak: <?php header("Location: example.com"); ?> a takie aby na różne strony przekierowywało, np: wchodząc w adres, aby: a) otwierały się np dwie nowe karty z różnymi stronami, b) otwierały się dwa nowe okna w stylu poupup (czy jakos tak),
 9. Booos_84

  KONKURS - Wygraj książkę Arka Kulika - UZURPATOR

  Opowiada ona o losach dalszego potomstwa tytułowego sędziego Thomasa Herminga, dyrektora firmy ubezpieczeniowej HIC, o której mowa w poprzednich częściach.
 10. | KONKURS CENTRUM-RP.EU 2015 | Jak każdy wie, słowa należy dotrzymywać, więc obiecany konkurs uważamy za rozpoczęty. Poniżej przedstawiamy warunki wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest cenna nagroda, bowiem książka na którą wyczekiwano ponad dwa lata. Czytaj dalej i poznaj warunki udziału w niniejszym konkursie.
 11. Booos_84

  Nowy Polonez 2015

  Widzę, że śledzisz bezuzyteczna.pl czy tam kwejka. Odnośnie samego Projektu. Nikt nikomu nie zablokuje projektu, sam uczestniczę w jednym prywatnie (nie jest to projekt samochodowy, ale raczej społeczny). Studiuję do tego prawo i administrację co daje mi jakieś informacje nt temat. Chcemy na początek nawiązać współpracę z firmą, która stworzyłaby pierwszy projekt 3D pojazdu (w drukarce 3D), następnie wymalować wszystko pięknie. Fundusze na realizację projektu myślimy pozyskać z kickstartera oraz podobnych stron, jak także z darowizn, które otrzymamy od fanów. Kolejna fotka, nowa:
 12. Booos_84

  Nowy Polonez 2015

  Projekt wnętrza, w zależności od standardu zostanie opublikowany również w niedalekiej przyszłości
 13. Booos_84

  Nowy Polonez 2015

  Oficjalny fanpage Projektu "Polonez 2015", mamy już ponad 8tysięcy polubień, ponad 30tys osób o nas mówi! Autor modeli: Paweł Zarecki. Co sądzicie po tych zdjęciach?
 14. Booos_84

  projekt - baza danych osobowych

  A więc działa to na zasadzie bazy danych osobowych, zbierającej dane np członków jakiegoś ugrupowania, np: strzelca. Taka ogólnopolska np baza, z podziałem na wojewódzkich przedstawicieli, powiatowych no i moderatorzy (czuwający nad tym wszystkim). Wpisywanie danych osób należących do ugrupowania. Możliwość szukajki ich po np imieniu, nazwisku, roku urodzenia itd itd.
 15. Booos_84

  pierwszy prosty program aero

  Visual działa pewnie jak budowa klocków, a proste programy krok po kroku pokazują budowę danych funkcji. Jak znajdę tego visuala pod xp'ka to go zalukam.
×