Skocz do zawartości

Matis415

Użytkownik
 • Zawartość

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

O Matis415

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Matis415

  Prośby o poradniki

  Próbowałem, próbowałem i nie mogę wykminić. Może ktoś podać gotowca rejestracji w sql i opisać po prostu co dana funkcja robi itp.? Bo bardzo mi na tym zależy, a nawet nie umie pobrać z database, czy gracz ma konto ;/.
 2. Matis415

  SQLite - co to? Funkcje, polecenia, typy, przykłady.

  Okeyy, spróbuję coś tam wykombinować, dzięki. Jak coś to napiszę tutaj ;].
 3. Matis415

  SQLite - co to? Funkcje, polecenia, typy, przykłady.

  Okey, thanks. I mam jeszcze jedno pytanko, chcę zrobić rejestrację, więc jak mam sprawdzić czy dane konto istnieje?
 4. Matis415

  SQLite - co to? Funkcje, polecenia, typy, przykłady.

  Mam pytanie, aczkolwiek stworzyłem bazę za pomocą SQLite Browser i ten plik z bazą danych nie ma rozszerzenia .db, raczej, w ogóle nie ma. Więc jak będę otwierał bazę w gamemodzie, to mam wpisać w db_open tylko database, czy mimo to dopisać .db?
 5. Matis415

  Prośby o poradniki

  Czytałem to nie raz i tak nie wiem jak mam zacząć taką rejestrację ;x.
 6. Matis415

  Prośby o poradniki

  Cześć, szukam poradnika do sqlite, jak zrobić rejestracje (tabelę mam stworzoną), chciałbym aby po wyjściu zapisywało dodatkowo pieniądze i skin. Kompletnie nie wiem od czego zacząć, z góry dzięki ;].
 7. Matis415

  Prośby o poradniki

  Cześć. Poszukuję poradnika na temat strtok, ponieważ podobno jest szybszy od sscanf2. @down Okey, dzięki. Jak piszesz, że strtok nie jest wcale lepszy, to zostanę przy sscanf2 ale i tak dzięki za wytłumaczenie :).
 8. Matis415

  Komenda na zmianę skinu.

  Okey, wielkie dzięki. Już zabieram się do roboty ;].
 9. Matis415

  Komenda na zmianę skinu.

  Cześć! Postanowiłem kontynuować naukę języka Pawn i mam pewien problem z komendą na zmianę skinu, aczkolwiek wpiszę /skin 299 (przykładowe) to normalnie zmieni mi skin, a jeśli wpiszę /skin 300, bądź jakąś inną liczbę, pod którą nie znajduje się skin crashuje mi grę. Próbowałem sam coś zdziałać, ale moje próby kończyły się niepowodzeniem. Dlatego teraz proszę o pomoc, oto mój kod komendy /skin w zcmd: CMD:skin(playerid, params[]) { new skin; if(sscanf(params, "d", skin)) return SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFF, "CMD: /skin ID."); { if(skin < 299 || skin > 0) { SetPlayerSkin(playerid, skin); } else { SendClientMessage(playerid, 0xFFFFFF, "Złe id skina, spróbuj podać inne id."); } } return 1; } Pozdrawiam ;).
 10. Matis415

  Problem z komendą /rejestracja.

  Dobra, dzięki działa, a mam jeszcze pytanko, bo aby zmienić rejestracje trzeba respawn, jak zrobić, aby zostawiało gracza kierowcą, i respawnowało pojazd?
 11. Cześć, mam problem z tą komendą, ciągle wyskakuje: "Wpisz /rejestracja[...]", oto kod: CMD:rejestracja(playerid, params[]) { new reje[32]; new vehid; vehid = GetPlayerVehicleID(playerid); if(sscanf(params, "c", reje)) return SendClientMessage(playerid, ZIELONY, "Użyj /rejestracja TEKST!"); if(GetPlayerState(playerid) == PLAYER_STATE_DRIVER) { SetVehicleNumberPlate(vehid, reje); } else { SendClientMessage(playerid, CZERWONY, "Nie jesteś kierowcą!"); } return 1; }
 12. Matis415

  Komenda /zbanuj, problem

  Dziękuję Ci bardzo! :-* xd
 13. Matis415

  Komenda /zbanuj, problem

  CMD:zbanuj(playerid, params[]) { new idb, powodb[64], wiadomoscb[128]; if(!IsPlayerAdmin(playerid)) return SendClientMessage(playerid, BIALY, "{FF00FF}Nie jesteś {FFFF00}administratorem{FF00FF}!"); if(!IsPlayerConnected(idb)) return SendClientMessage(playerid, BIALY, "{5C5050}Gracz nie jest {FF00FF}online{5C5050}."); if(sscanf(params, "uS(Brak.)[64]", idb, powodb)) return SendClientMessage(playerid, BIALY, "{FFFF00}Użyj: {FF00FF}/zbanuj ID Powód{FFFF00}."); format(wiadomoscb, 128, "{FFFF00}Administrator %s {FF00FF}zbanował gracza o id: %d, powód: %s", pName(playerid), idb, powodb); SendClientMessageToAll(BIALY, wiadomoscb); Ban(idb); return 1; } No to cała komenda.
 14. Matis415

  Komenda /zbanuj, problem

  Cześć, mam problem z komendą zbanuj, no więc wszystko git, banuje, lecz gdy wpiszę id, którego nie ma wyskakuje że gracz o id 65535 został zbanowany if(!IsPlayerConnected(idb)) return SendClientMessage(playerid, BIALY, "{5C5050}Gracz nie jest {FF00FF}online{5C5050}."); Sprawdzałem wszystko, lecz dalej ten sam błąd.
 15. Matis415

  Gdzie się wgrywa skrypty?

  ...\MTA San Andreas\server\mods\deathmatch(tutaj wpisz nazwę gamemoda)\resources i tam wklejasz, później wracasz do folderu deathmatch i edytujesz plik mtaserver.conf i tam masz linijki z takim kodem np. <resource src="admin" startup="1" protected="0"/> i poniżej tego wklejasz <resource src="NAZWA SKRYPTU" startup="1" protected="0"/>
×