Skocz do zawartości

Cliff32

Użytkownik
 • Zawartość

  261
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Cliff32 w dniu 3 Lipiec 2015

Użytkownicy przyznają Cliff32 punkty reputacji!

O Cliff32

 • Tytuł
  Zaawansowany

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

505 wyświetleń profilu
 1. Cliff32

  [ROZWIĄZANY]Konwertowanie z .pwn do .map

  Otwierasz plik .pwn programem pawno, kopiujesz z niego obiekty, wklejasz tu http://www.convertffs.com, konwertujesz na MTA.
 2. Cliff32

  [ROZWIĄZANY]Odczyt imienia i nazwiska DJSon

  Zamiast: nazwisko = dj(PlayerPath(playerid), "Dane/Nazwisko");daj format(nazwisko, sizeof(nazwisko), dj(PlayerPath(playerid), "Dane/Nazwisko"));z imię to samo.
 3. Cliff32

  komenda /stats

  Można zrobić na kilka sposobów. Łatwiejszy to utworzenie nowego stringu i w zależności od warunku zapisać w nim odpowiedni ciąg znaków np. new plecgracza[10]; if(Gracz[playerid][Plec] == 1) { format(plecgracza, sizeof(plecgracza), "Mężczyzna"); } else if(Gracz[playerid][Plec] == 2) { format(plecgracza, sizeof(plecgracza), "Kobieta"); } Drugi sposób to operator trójargumentowy dla mnie wydaje się on trudniejszy. format(str, sizeof(str), "%s", (Gracz[playerid][Plec]) ? ("Mężczyzna") : ("Kobieta")
 4. Cliff32

  Łączny czas gry

  Najoptymalniej to pewnie zapisać godzinę wejścia na serwer i od godziny wyjścia z serwera odjąć godzinę wejścia i ten czas zapisać do bazy.
 5. Cliff32

  paintjob+color = only paintjob

  A spróbuj ustawić ręcznie kolor wpisz np 226 (zielony) i spr. bo może coś ze zmiennymi jest nie tak albo daj dwa razy ChangeVehicleColor.
 6. Cliff32

  paintjob+color = only paintjob

  Ja u siebie mam te 2 linijki od razu po CreateVehicle a nie w OnVehicleSpawn i mi działa
 7. Cliff32

  Drzwi w interiorze

  CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:streamdistance = STREAMER_OBJECT_SD, Float:drawdistance = STREAMER_OBJECT_DD); Podstaw sobie. //edit CreateDynamicObject(1504, 371.25708, 166.67732, 1007.38232, 0.00000, 0.00000, 0.00000, TUTAJ_WORLD); - drzwi zamkniete
 8. Cliff32

  Drzwi w interiorze

  Musisz stworzyć dwa obiekty drzwi w różnych wirtualworld. Polecam do tego plugin Streamer i funkcję CreateDynamicObject w niej możesz ustawić wirtualworld dla obiektu. http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865 Później żeby je otworzyć używasz funkcji MoveDynamicObject.
 9. Cliff32

  Pracownicy i grupy

  stock IsPlayerInUidGroup(playerid, groupuid) { for(new groupid; groupid != MAX_PRAC; groupid++) { if(praco[playerid][groupid][teamid] == groupuid) return groupid; } return false; } groupid i teamid to to samo???? Dobrą wartość zwraca Ci ta funkcja? I raczej ten 2 argument to jest bez potrzeby...
 10. Cliff32

  Pracownicy i grupy

  Jak dobrze zrozumiałem to w praco[playerid][tym_enumie] musisz dodać przy teamid np. [3] jak chcesz max 3 grupy czy 4, 5, 6.
 11. Cliff32

  TextDraw z podglądem modelu źle się wyświetla

  Przepraszam a tym kodem to co ty chciałeś wyświetlać?
 12. Cliff32

  DJSon problem!

  ResetPlayerMoney(playerid); GivePlayerMoney(playerid, players[playerid][pCash]); Po co resetujesz pieniądze a dalej ustawiasz? Spójrz na OnPlayerUpdate... Kasa się zapisuje do pliku?
 13. Cliff32

  System głodu.

  Ta linijka jest dobra, chyba że nie masz new Text:Glod[MAX_PLAYERS]; Pokaż jedną wyżej i jedną niżej. Masz jakiś błąd w pętli pewnie bo nie zawsze kompilator pokazuje dobrą linijkę, czasem jest to troszkę wyżej np. brak klamry.
 14. Cliff32

  Błędy w poprawnie napisanym gm

  A z czego chcesz losować jak nie masz PosSpawnu?
 15. Cliff32

  System głodu.

  W globalnym też można ale jest już gorzej bo ktoś może wejść do gry i za 10 sekund może mu spaść 1%, niby nic nie strasznego ale ja myślałem takim tokiem.
×