Skocz do zawartości

MultiServer.pl

Użytkownik
 • Zawartość

  560
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana MultiServer.pl w dniu 7 Sierpień 2015

Użytkownicy przyznają MultiServer.pl punkty reputacji!

O MultiServer.pl

 • Tytuł
  NIE POMAGAM NA GG!

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

Ostatnie wizyty

4419 wyświetleń profilu
 1. MultiServer.pl

  Błąd

  stock WczytajGracza(playerid) //Wczytaj Gre { new Gracz[64]; new Gname[MAX_PLAYER_NAME]; GetPlayerName(playerid,Gname,sizeof(Gname)); format(Gracz,sizeof(Gracz),"/Gracze/%s.txt",Gname); if(dini_Exists(Gracz)) { SetPlayerMoney(playerid, dini_Int(Gracz,"Kasa")); SetPlayerScore(playerid, dini_Int(Gracz,"Punkty")); RangaAdmina[playerid] = dini_Int(Gracz,"RangaAdmina"); SendClientMessage(playerid, Niebieski,"Wszystkie dane zostaly wczytane, milej gry!"); } return 1; }
 2. MultiServer.pl

  [ROZWIĄZANY]ban dla moderatora

  new i = 9999; if(!Administrator[9999-i+playerid] != !Moderator[9999-i+playerid]) return SendClientMessage(playerid,C_RED2,"•• |Info| Nie jesteś Administrator'em ! lub Moderatorem"); To powinno działać.
 3. MultiServer.pl

  [ROZWIĄZANY]Użycie komendy za gracza.

  Dosyć ciekawy sposób. Dzięki. Temat można zamknąć.
 4. MultiServer.pl

  [ROZWIĄZANY]Użycie komendy za gracza.

  Tak tylko nie chodziło mi tylko i wyłącznie komendę /help tylko też inne, a nie będę do każdej komendy osobno robił funkcji. Wiem że jest jakiś sposób bo kiedyś jak zaczynałem przygodę z SAMP to pewna mapa miała takową komendę. Lecz to było dawno temu i nawet nazwy tej mapy nie pamiętam.
 5. MultiServer.pl

  [ROZWIĄZANY]Użycie komendy za gracza.

  tylko że to jest public a nie funkcja więc tego nie mogę użyć, w dodatku nie wiem do czego służą te funkcje i co zwracają. Ale z tego co wyczytałem to działa na zasadzie OnPlayerText.
 6. MultiServer.pl

  [ROZWIĄZANY]Użycie komendy za gracza.

  Skąd wziąłeś te funkcje? Pierwszy raz o nich słyszę, a na wiki coś nie mogę tego znaleźć.
 7. Witam serdecznie, chciałbym stworzyć komendę która będzie pozwalać wpisać coś za gracza. Tak jakbym pisał z jego klawiatury. Przykładowo /zagracza 0 /help Kombinowałem z OnPlayerText ale nie mogę nic wymyślić. Macie jakieś pomysły?
 8. MultiServer.pl

  Błędy na forum

  Jeżeli klikniemy na obrazek i dodamy do niego odnośnik, to nie możemy tego zapisać, przycisk zapisu nie działa.
 9. Serwer został założony w 2013 roku. Początkowo serwer był serwerem MTA lecz po nieudanej próbie powstał on na serwerze SA-MP. Na serwerze panuje miła i przyjazna atmosfera. Serwer posiada autorskiego gamemoda którego nie spotkasz na żadnym innym serwerze. Przede wszystkim stawiamy na zadowolenie naszego gracza. Uwzględniamy wszelkie propozycje graczy dostosowując go do potrzeb gracza. Administracja na naszym serwerze jest pomocna gdzie zawsze otrzymasz odpowiedzi na zadane pytania. Serdecznie zapraszamy na serwer. SumoSkokiRacesLabiryntZombieWojny GangówCapture The Flag WędkarzNoszenie paczekSpedycja lotnicznaSpedycja morskaSpedycja lądowaMaszynistaKierowca autobusuOgrodnik Powyższe przyciski nie działają z powodu błędu na tym forum. Gdy tylko administracja naprawi błąd, poprawię je, a tymczasem zapraszam do skorzystania linków poniżej. IP: samp.fullgaming.pl:7777 WWW: http://fullgaming.pl Facebook: http://fb.com/fgserv Panel Gracza: http://panel.fullgaming.pl Filmiki z serwera: https://www.youtube.com/watch?v=47uozJz5t_o
 10. MultiServer.pl

  Grafika dla serwer'a Metin 2.

  Jak na początek to całkiem nieźle lecz widzę tutaj http://cooltext.com
 11. MultiServer.pl

  Mafia III ?

  Widziałem jakiś ruski trailer lecz nie wiem czy prawdziwy, sądząc po grafice jestem pewny że gra nie będzie dostępna na PS3.
 12. MultiServer.pl

  Biała karta na IPB, SampQueryAPI

  Tutaj nie chodzi o posiadanie bilbioteki jquery tylko o kod jquery z użyciem funkcji jquery.get. Postaram ci się to napisać ale w chwili obecnej nie ma mnie w domu. Więc dopiero jutro bym ci to napisał.
 13. MultiServer.pl

  Biała karta na IPB, SampQueryAPI

  Czysty kod PHP ci nie zadziała musisz pobawić się z JQuery. https://api.jquery.com/jquery.get/ Potem definiujesz sobie to do odpowiedniego div i wywołujesz go w miejscu gdzie chcesz to mieć. Jak nie będziesz dalej wiedział o co chodzi to jutro ci to mogę napisać.
 14. MultiServer.pl

  Problem zapisu ustatwiem GTA i SAMP

  Usuń folder GTA San Andreas z Moje dokumenty i uruchom GTA. Radziłbym zrobić sobie kopię tego folderu jeżeli masz tam jakieś ważne pliki. Powinno pomóc.
 15. MultiServer.pl

  [PHP] Ocenienie panelu

  Chętnie bym ocenił powyżej wymieniony panel. Lecz nieprawidłowe dane uniemożliwiają mi zobaczenie wnętrza oto tej aplikacji. Pozdrawiam.
×