Skocz do zawartości

Arcaro

Użytkownik
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Arcaro

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Micro-Adv to najlepszy serwis reklamowy na rynku, oferujemy skuteczną reklamę w Internecie, która generuje wartościowy ruch na serwerze czy też stronie internetowej. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna reklama stron, hostingów oraz serwerów counter strike to jeszcze dziś odwiedźcie nasz nowoczesny serwis reklamowy. Nasza reklama to najskuteczniejszy sposób na zdobycie wielu nowych klientów czy graczy. Dzięki nam szybko prześcigniesz swoich konkurentów i zwiększysz zyski. Dołącz jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się sam, że porządna reklama serwerów counter strike wcale nie musi kojarzyć się z bardzo dużymi wydatkami. Wszystkie reklamy wykonujemy ręcznie, z jak najbardziej możliwą doskonałością i szybkością wykonania. Oferujemy: -Reklamę na forach -Reklamę e-mail -Pisanie postów na forum Posiadamy najlepsze warunki cenowe dla naszych klientów. reklama serwerów counter strike, reklama stron www, reklama hostingów gier multiplayer
 2. Arcaro

  GM by Ceka i error'y z includami

  Przecież już jest.
 3. Arcaro

  GM by Ceka i error'y z includami

  Dzieki, dałem po includach: N razie to pomoże, ale i tak w przyszłości trzeba by było uporządkować. teraz mam takie błędy: Wina GM, innego sensu teraz nie widzę?
 4. Arcaro

  GM by Ceka i error'y z includami

  Tutaj są teraz wszystkie errory: http://wklej.org/id/1338608/ Skryptu chyba nei będę wstawiał bo każdy go ma...
 5. Arcaro

  GM by Ceka i error'y z includami

  Pobrałem tam jakieś include i teraz mam takie błędy: http://wklej.org/id/1338608/ Przykład(linijka 1053): 1053--> textdrawik = TextDrawCreate(200.0, 220.0, "ArrowType2:MatArrows"); 1054--> TextDrawSetString(textdrawik, "ArrowType2:MatArrows"); 1055--> TextDrawFont(textdrawik, 4); GM jest tak zły czy po prostu źle to robię nie z tymi pluginami/includami?
 6. Witam, dziś bawiłem się z gamemodem RP by Ceka, przy kompilacji mam errory z includami, pobierałem już inny i nadal te same błędy: Rozumiem że nie znajduje symboli w tych plikach? To jakie mam tam wgrać includy?
 7. Arcaro

  Honest-RP, bilard, kręgle, etc

  Mam problem z pojazdami. No bo tworzę pojazd, przypisuję go pod frakcję, wsiadam do pojazdu, wpisuję /p, klikam uruchom silnik czy jakoś tak, naciskam W i pojazd rusza zaledwie 2 cm, potem zacina mi się komp i muszę usunąć proces w menedżeru zadań .__. (ctrl+alt+delete) i ciągle tak mam. Dlaczego tak jest, rozwiązał ktoś to może?
 8. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Mam w include te 2 pliki i inne jakie są potrzebne Mógłby ktoś mi napisać jak pobiorę tą paczkę(GM) co trzeba aby on zadziałał, jaki include, a pluginów chyba nie ma.
 9. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Wgrałem na serwer ten GM no i nie działa: [14:43:43] Script[gamemodes/PS-RP.amx]: Run time error 19: "File or function is not found" W paczce nie ma żadnych pluginów ni nic więc powinien dzialać, to jest dlatego że nie ma klików include?
 10. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Dziękuję
 11. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Zna ktoś podstawkę na serwer RP, albo polecacie na czym postawić serwer?
 12. Arcaro

  Honest-RP, bilard, kręgle, etc

  Trochę odświeżam, czy w tym GM nie ma błędu ze prowadzeniem pojazdu. Dodałem pojazd biznesowy, wsiadłem odpaliłem, próbowałem jechać, samochód ruszył się minimalnie a za 2 razem gdy nacisne W crash GTA.
 13. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Autorski najlepszy, tylko trzeba umieć programować, ale nie tak że będą luki gdzie każdy może rozwalić serwer. Czy po obejżeniu tego poradnika(wszystkich) będę już umiał napisać gamemoda :P @offtop Dla tych co myslą, kolejny n00b, albo postawi serwer który po tygodniu padnie lub w ogóle nie powstanie, zamierzam napisac, edytować dobry serwer rp. @edit: To polecacie jakiśpobry poradnik?
 14. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Dobra, a polecasz jakis poradnik pawn'a, jak kazdy wie, serwer na plikach gotowych i nie edytowanych nie ma szans.
 15. Arcaro

  GM-SAMP RP

  Witam, Macie jakieś przykłady gamemod'a pod serwer rp bez błędów?
×