Skocz do zawartości

silipek1

Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O silipek1

 • Tytuł
  Początkujący

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

703 wyświetleń profilu
 1. silipek1

  Liczba graczy ipboard

  Dzięki, do zamknięcia
 2. silipek1

  Liczba graczy ipboard

  Robię to w szablonie, jaką zmienną masz na myśli?
 3. silipek1

  Liczba graczy ipboard

  Siemano, prowadzę od jakiegoś czasu serwer i postanowiłem zrobić odczyt z bazy danych ilości graczy, ilość jest aktualizowana co restart skryptu/wejscie/wyjscie gracza. Na phpvievierzeonline wszystko ładnie pięknie, ale jak chciałem to włożyć do stylu ipb to pokazuje mi błąd w echo, kod: <?php $link = mysql_connect("sql-waw2.ServerProject.pl", "db_16014", "******") or die("Brak polaczenia z baza danych"); mysql_select_db("db_16014") or die("Błedne zaznaczenie bazy danych!"); $query = "SELECT * FROM staty"; $result = mysql_query($query) or die("Zle zapytanie pajacu"); while ($row = mysql_fetch_array($result)) { echo "<p>Aktualny stan slotów: ". $row["graczy"] ."/". $row["slotow"] ."</p>"; } mysql_free_result($result); mysql_close($link); ?> Liczę na pomoc, pozdrawiam.
 4. Center Games, w skrócie po prostu c-games, to nowo powstały projekt na scenie MTA. Jest to serwer RPG, mający predyspozycje do najlepszego w Polsce. Akcja toczyć się będzie w jednej z większych miejscowości, Las Venturas. Wybraliśmy akurat tą miejscowość, ponieważ uważamy, że warto wprowadzić coś nowego, rzadko się widuje serwery w tej miejscowości. Co nas wyróżnia spośród innych projektów? Odpowiedź jest prosta, własny, innowacyjny oraz nie ustannie ulepszany skrypt przez naszego programiste. Start serwera jest już zaplanowany, już nie długo sami się przekonacie, czy warto u nas zostać na dłużej. Pamiętajcie, że to gracze tworzą serwer, a administracja tylko w tym pomaga. Krótko przedstawie skrypt screenami wykonanymi w grze. Panel logowania Praca loterii System biznesów Co godzine, gracz otrzymuje pieniądze (kwota biznesu podzielona przez 10) System domków Salon pojazdów Panel modernizacji pojazdu Jest to tylko część screenów które postanowiłem wstawić ponieważ nie chce zdradzić Wam wszystkiego w samej reklamie Otwarcie serwera, odbędzie się dnia 29 kwietnia (piątek) o godzinie 16:00 jeśli nie będzie większych problemów. Informacje: Adres IP serwera: 46.29.21.88:22093 Forum: c-games.pl Zapraszamy do rejestracji na naszym forum!
 5. silipek1

  [ROZWIĄZANY]Pytanko

  Byłby sens napisania własnej mapy, a nie edycji jakiegoś syfu.
 6. silipek1

  Błędy na forum

  Bazy danych nie działają
 7. silipek1

  [Sprzedam] 2 Servery VPS

  Hosting?
 8. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Nie polecam ovh, co prawda maszyny są dobre ale administracja bardzo arogancka oraz nie miła, Pan magik z działu wyczytał z dupy za przeproszeniem że jestem nie pełnoletni i odrzucili mi zgłoszenie o vps, czekam na zwrot już kilka dni, co miało potrwać max. 3 dni Wole zapłacić więcej o te 5, 10 złoty niż bawić się w udostępnianie dowodów tożsamości i innych śmieci.
 9. silipek1

  Czy taki VPS wystarczy?

  A jakie jest łącze?, zasoby odpowiadają lecz przy łączu poniżej 50 mb/s będą lagi przy większej ilości graczy..
 10. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Co prawda minecraft ale sytuacja podobna jak w sampie
 11. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Nie widzę sensu podpinania domeny tak czy tak będę musiał wejść na forum czy tam gdzies i skopiować adres tej domeny.
 12. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Ja osobiście nie kupowałbym żadnych VPS tylko 2 dedyki, proserwer.pl + servhost.pl i po sprawie, taniej, wygodniej i o wiele lepiej.
 13. silipek1

  Baza danych, do wyczyszczenia. - 48 mb

  Dziękować
 14. silipek1

  Baza danych, do wyczyszczenia. - 48 mb

  Nope, ładuje mi stronę przez pół godziny, gdy przejdę do importu pliku to ładuje się i ładuje, czekałem 2 godziny i nic.
×