Skocz do zawartości

silipek1

Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez silipek1

 1. silipek1

  Liczba graczy ipboard

  Dzięki, do zamknięcia
 2. silipek1

  Liczba graczy ipboard

  Siemano, prowadzę od jakiegoś czasu serwer i postanowiłem zrobić odczyt z bazy danych ilości graczy, ilość jest aktualizowana co restart skryptu/wejscie/wyjscie gracza. Na phpvievierzeonline wszystko ładnie pięknie, ale jak chciałem to włożyć do stylu ipb to pokazuje mi błąd w echo, kod: <?php $link = mysql_connect("sql-waw2.ServerProject.pl", "db_16014", "******") or die("Brak polaczenia z baza danych"); mysql_select_db("db_16014") or die("Błedne zaznaczenie bazy danych!"); $query = "SELECT * FROM staty"; $result = mysql_query($query) or die("Zle zapytanie pajacu"); while ($row = mysql_fetch_array($result)) { echo "<p>Aktualny stan slotów: ". $row["graczy"] ."/". $row["slotow"] ."</p>"; } mysql_free_result($result); mysql_close($link); ?> Liczę na pomoc, pozdrawiam.
 3. silipek1

  Liczba graczy ipboard

  Robię to w szablonie, jaką zmienną masz na myśli?
 4. Center Games, w skrócie po prostu c-games, to nowo powstały projekt na scenie MTA. Jest to serwer RPG, mający predyspozycje do najlepszego w Polsce. Akcja toczyć się będzie w jednej z większych miejscowości, Las Venturas. Wybraliśmy akurat tą miejscowość, ponieważ uważamy, że warto wprowadzić coś nowego, rzadko się widuje serwery w tej miejscowości. Co nas wyróżnia spośród innych projektów? Odpowiedź jest prosta, własny, innowacyjny oraz nie ustannie ulepszany skrypt przez naszego programiste. Start serwera jest już zaplanowany, już nie długo sami się przekonacie, czy warto u nas zostać na dłużej. Pamiętajcie, że to gracze tworzą serwer, a administracja tylko w tym pomaga. Krótko przedstawie skrypt screenami wykonanymi w grze. Panel logowania Praca loterii System biznesów Co godzine, gracz otrzymuje pieniądze (kwota biznesu podzielona przez 10) System domków Salon pojazdów Panel modernizacji pojazdu Jest to tylko część screenów które postanowiłem wstawić ponieważ nie chce zdradzić Wam wszystkiego w samej reklamie Otwarcie serwera, odbędzie się dnia 29 kwietnia (piątek) o godzinie 16:00 jeśli nie będzie większych problemów. Informacje: Adres IP serwera: 46.29.21.88:22093 Forum: c-games.pl Zapraszamy do rejestracji na naszym forum!
 5. silipek1

  [ROZWIĄZANY]Pytanko

  Byłby sens napisania własnej mapy, a nie edycji jakiegoś syfu.
 6. silipek1

  Błędy na forum

  Bazy danych nie działają
 7. silipek1

  [Sprzedam] 2 Servery VPS

  Hosting?
 8. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Nie polecam ovh, co prawda maszyny są dobre ale administracja bardzo arogancka oraz nie miła, Pan magik z działu wyczytał z dupy za przeproszeniem że jestem nie pełnoletni i odrzucili mi zgłoszenie o vps, czekam na zwrot już kilka dni, co miało potrwać max. 3 dni Wole zapłacić więcej o te 5, 10 złoty niż bawić się w udostępnianie dowodów tożsamości i innych śmieci.
 9. silipek1

  Czy taki VPS wystarczy?

  A jakie jest łącze?, zasoby odpowiadają lecz przy łączu poniżej 50 mb/s będą lagi przy większej ilości graczy..
 10. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Co prawda minecraft ale sytuacja podobna jak w sampie
 11. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Nie widzę sensu podpinania domeny tak czy tak będę musiał wejść na forum czy tam gdzies i skopiować adres tej domeny.
 12. silipek1

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Ja osobiście nie kupowałbym żadnych VPS tylko 2 dedyki, proserwer.pl + servhost.pl i po sprawie, taniej, wygodniej i o wiele lepiej.
 13. silipek1

  Baza danych, do wyczyszczenia. - 48 mb

  Dziękować
 14. Witam, chciałbym wyczyścić bazę danych, w sensie zostawić samą strukturę, jednakże mój internet nie pozwala na upload żadnej bazy na xammpie. LINK: http://www.mediafire.com/download/iwcgz7zptwe7tj4/baza+danych.rar
 15. silipek1

  Baza danych, do wyczyszczenia. - 48 mb

  Nope, ładuje mi stronę przez pół godziny, gdy przejdę do importu pliku to ładuje się i ładuje, czekałem 2 godziny i nic.
 16. silipek1

  Hosting Serwera i wczytywanie Gamemodu

  W cfg wpisz sscanf.so zamiast sscanf
 17. silipek1

  Hosting Serwera i wczytywanie Gamemodu

  Taka sama wersja pluginów oraz includów?
 18. Witam, jest osoba która byłaby w stanie wyczyścić daną bazę danych? Nie jestem w stanie tego zrobić a niestety nie mogę jej wrzucić iż posiadam limit 64 mb. Prosiłbym o udostępnienie samej struktury. Link: https://mega.nz/#!bNgAAACJ!YKEFUXq4dFLhg4hLT4vsk6whlg-Sl5iwlUGHnT_rDZc Pozdrawiam, liczę na pomoc.
 19. silipek1

  Problem z aktualizowaniem td chowanego, wpisywanie komend 2x.

  @refresh //Pomoże ktoś czy nie?
 20. Mam problem z aktualizacją TD chowanego... Kod: http://pastebin.com/b8qr59A4 Oraz chciałbym zrobić coś, aby nie można było wpisywać /arenaexit jeśli nie jest się na arenie. Kod: http://pastebin.com/PNrFhCJ9 //edit: Edytuje mapę GoldServera.
 21. silipek1

  [CS:GO] Skiny w grze się nie wczytują ;/

  Wina PC'ta, po prostu karta graficzna lub procesor nie daje rady.
 22. silipek1

  Stara wersja GoldServer v1.3.3

  Już nie ważne, streamer nie czytał obiektów ale już jest okej.
 23. silipek1

  Stara wersja GoldServer v1.3.3

  Mam pytanie co do obiektów, czy mógłbym dostać je wszystkie?
×