Skocz do zawartości

DaGaXeR

Użytkownik
 • Zawartość

  580
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Zawartość dodana przez DaGaXeR

 1. Nie wiem jak możecie być pewni o wysokim poziomie graczy. Jak to zauważacie - oni kreują serwer. Nie narzucicie tego, choć byście próbowali. Powodzenia.
 2. DaGaXeR

  projectSantos.pl

  Pierdolenie o szopenie, nic tam nie ma świeżego. "Odgrzewany kotlet"
 3. DaGaXeR

  Wiadomość w gui

  new text[128];//Tworzymy tablice na tekst format(text, sizeof(text), ""NIEBIESKIHEX"Ten pojazd kosztuje"BIALYHEX" %d", VehicleInfo[vehicleid][Price]);//Formatujemy tekst ShowPlayerDialog(playerid, DIALOG_CHOINKA_CREATE, DIALOG_STYLE_MSGBOX, ""ZIELONYHEX"Salon Samochodowy", text, "Kup", "Anuluj");//Wyświetlamy go
 4. DaGaXeR

  Zapis save GTA V

  Tak tu tylko napiszę, może ktoś wie. Dlaczego mam dwa foldery z profilem, skoro mam jeden game save, jedno GTA V? XD
 5. DaGaXeR

  Nie można uruchomić serwera

  Nie pamiętam dokładnie jakie biblioteki, ale skoro nie możesz zainstalować ia32-libs, to poszukaj jego zamiennika (mającym ia32-libs już w sobie), tam doda Ci się chyba jeszcze multum innych paczek - ale wtedy będziesz mógł włączyć serwer. Innym sposobem jest to, że jeśli nie masz nic na nim zainstalowanego jeszcze, to zmień system i spróbuj na innym pobrać ia32-libs.
 6. DaGaXeR

  Szukam Panelu gracza

  Tak konstruktywnego tematu dawno nie było. To może pierw seria pytań: 1. Wiesz, że potocznie zwane "panele gracza" pisze się bezpośrednio pod dany gamemode? 2. A jaką masz bazę danych? 3. Chcesz komuś zlecić takie zadanie? Jeśli tak, napisz tutaj. 4. Dlaczego napisałeś tenże temat w dziale "Gotowe rozwiązania -> Filterscripts? xD
 7. DaGaXeR

  komenda /mandat

  playerid/nickname == u w sscanf, więc polecam
 8. DaGaXeR

  [Sprzedam] GM Polski Mega Serwer DM [PMS]

  Co tu jest wartego 200zł?
 9. DaGaXeR

  Programisty LUA do DayZ odpłatnie

  2x to samo zdjecie, nie widac panelu logowania
 10. DaGaXeR

  Odpalanie stacji crashuje serwer

  wgraj crashdetect nativechecker i logi daj wgl nie ma sensu robic petli po mysql_store_result(); ma byc if(mysql_fetch_row(data, "|")) i tyle, sprobuj to zmienic jak dalej bedzie wywalac daj logi z tego wyzej a i createdynamicmapicon mozesz zrobic globalnie - bo po co utrudniac sobie i przypisywac dla kazdego gracza?
 11. DaGaXeR

  Komputer za 3000zł

  SSD 120GB Ci starczy? Standardowo ludzie biorą jeszcze 1TB HDD. Ja ledwo na 500GB SSHD wszystko trzymam.. Jak chcesz kupić "komputer do grania" to samo GTA V waży ~60GB, Wiesiek też coś około tego.
 12. DaGaXeR

  /dell

  To dalej pusta oferta, bez konkretów. Jedyne co tu jest to "pomoc od strony webowej". Mógłbyś się bardziej rozpisać, by kogokolwiek zachęcić..
 13. DaGaXeR

  Komenda Kick

  I na prawdę nawet warning Ci nie wyskoczył o tym, że masz playerid i PlayerId? :o
 14. DaGaXeR

  Harvest RolePlay (GTD) z bazą danych!

  Moja wypowiedź odnosiła się do pluginu rwthread, który crashuje serwer włączony na linuxie, nie do kicków. Jeśli chcesz sprawdzić co wyrzuca, wyprintuj sobie przed użyciem funkcji kick.
 15. SELECT vehicle_uid WHERE vehicle_owner_uid = player_uid
 16. DaGaXeR

  [DARMOWE][OFERUJE] Chcesz założyć serwer brak ci skryptera?

  Bez przesady, nie każdy jest idiotą by podstaw uczyć się cały rok. W sumie nie tylko podstaw, bo obecne "standardy" nie są nawet wyrafinowane.
 17. DaGaXeR

  Odległość Koordynatów

  No przecież jest napisane Float z początku, tak? :v
 18. DaGaXeR

  LS-RP | Los Santos RolePlay - Powraca!

  Nie powraca. Polski Los Santos Role Play było tylko jeden, ten z .net. Nie masz pomysłu na nazwę? Napisz SMS'a do Bongo. Żałosne jest wykorzystanie czyjejś sławy i podciąganie się pod coś. Tak samo jak zrobiła to jakaś laska rejestrując domenę c-games i pisała, że serwer powraca - gdzie ekipa i wszystko było nowe, tylko nie nazwa. Profesjonalny darmowy gamehub od Teez'a. Kamil Wesołowski - on nie robił fGaming czy fGameland, coś takiego? Coś tam z San Fierro? A w sumie tak, fgaming, nawet niezmieniony odnośnik w kodzie.. heh. Mnie jak najbardziej odrzuca. Tak jeszcze dodam, że w pełni na temat samej reklamy - jest tutaj tylko coś o obiektach. Dalej jest właściwie co to jest Role Play i kim można zostać. Słowa zachęty, obiecywanie, zero konkretów.
 19. DaGaXeR

  Pluginy na serwerze VPS

  A jakiego masz linuxa? Ponoć Debian najlepiej wypada przy sampie. Zapewne pluginy .so nie są kompatybilne z tym linuxem, które masz. Jest też szansa, że zawartość .dll a .so może się różnić, wiesz, ta sama nazwa ale nie ten sam plugin.
 20. DaGaXeR

  Czy ten VPS wystarczy?

  Skoro stawiasz forum na IP Board gdzie wydałeś 175$ nie wiem dlaczego chcesz oszczędzać 15zł. "Czy wystarczy" zależy od wielu czynników. Chociażby ilość graczy, Twoje aplikacje na forum itd.
 21. DaGaXeR

  Liczba graczy ipboard

  Chociażby taką zamiast tego. Gdzie później za </php> wstawiasz w szablon to swoje <p> uzywajac zmiennych $players & $slots echo "<p>Aktualny stan slotów: ". $row["graczy"] ."/". $row["slotow"] ."</p>" $players = $row['graczy']; $slots = $row['slotow'];
 22. DaGaXeR

  Serwer na kompie, łączenie z zewnątrz

  Pierw sprawdź, czy Twoje IP jest zewnętrzne. Później odblokuj porty np. w routerze odpowiedzialne za serwer; dla SA:MP to 7777. Później każdy kto wpisze Twoje IP będzie mógł łączyć się z serwerem o ile jest włączony.
 23. DaGaXeR

  Liczba graczy ipboard

  Jak robisz to w szablonie to spróbuj zamiast echo dać zmienną, którą później wyświetlisz. Jak robisz to w aplikacji, to powinieneś ustawić szablon. For example: $template = $this->registry->output->getTemplate('game')->gameContent( $posts, $pages ); $this->registry->getClass('output')->addContent($template); $this->registry->output->setTitle('Strona główna'); $this->registry->output->addNavigation( 'Strona główna', '/home' ); $this->registry->getClass('output')->sendOutput();
 24. DaGaXeR

  komenda bez / typu .

  To co Ty właściwie chcesz? W pierwszym poscie napisałeś, że komendę, teraz, że tekst nad głową. Zdecyduj się i daj znać, to chętnie pomogę.
 25. DaGaXeR

  vid pętla

  VanID to tablica, a Ty sprawdzasz, czy id jest < tablica.
×