Skocz do zawartości

Robert:)

Użytkownik
 • Zawartość

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Robert:) w dniu 28 Grudzień 2014

Użytkownicy przyznają Robert:) punkty reputacji!

O Robert:)

 • Tytuł
  Średnio zaawansowany

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

1927 wyświetleń profilu
 1. Orientuje się ktoś kiedy zaczyna się olimpiada informatyczna? Nie jestem w błędzie i dobrze wyczytałem, że w wakacje? (które miały już miejsce - eh)

  1. Dwarg

   Dwarg

   Prawdopodobnie masz na myśli to: http://www.oi.edu.pl

  2. Robert:)

   Robert:)

   Ło! Oczywiście, że znam tę stronę, ale dopiero teraz wrzucili datę I etapu. (Nie jestem upośledzony i "19.10 - 16.11", wcześniej nie było ;) )

   Dzięki!

    

 2. Robert:)

  [HTML/CSS] Tło strony po przesunięciu w dół

  Dziękuję - działa!
 3. body { margin: 0; background: url("../background.png") no-repeat; background-size: 100% 100%; } Witam, mój problem polega na tym, że tło zajmuje wyłącznie obszar, który jest widoczny przy wejściu na stronę - po przewinięciu w dół, tło zanika. Tło musi zostać przeskalowne w takim stopniu, aby zajmować cały obszar za treścią strony i nie może się powtarzać - dlatego powyższy kod wygląda, jak wygląda. Jeśli ktoś ma wiedzę na temat tego, jak sprawić, aby tło nie przesuwało się wraz z zawartością strony, proszę o udzielenie mi pomocy.
 4. Używał ktoś w stopniu "zaawansowanym" codeigniter'a? (Pytanie dotyczące jego walidacji formularzy)

  1. dawid4157

   dawid4157

   Z tego co się orientuję to PGmajster go używa.

   http://pawno.pl/index.php?/user/13611-pgmajster/

  2. PGmajster

   PGmajster

   Ta, używam, a bardziej używałem.

   Z tego co pamiętam to dokumentacja dostarcza całą wiedzę na temat CI. :D

 5. Robert:)

  Wybory na Prezydenta RP

  No i już praktycznie po wyborach. Nietrudno domyślić się, że Duda również wygra drugą turę, ponieważ osoby głosujące na przykład na Kukiza były z pewnością w dużej mierze negatywnie postawione w stosunku do kandydatury prezydenta Komorowskiego. Osobiście uważam, że lepszym kandydatem na to stanowisko byłby anty-systemowy Paweł Kukiz, ale wyniki wyborów mamy jakie mamy - oczywiście nie powinniśmy być sceptyczni i dopiero zobaczymy, jak zwycięzca wyborów będzie sprawował się w roli prezydenta. Jednak jestem pewien jednego, do czasu kolejnych wyborów pokolenie "mocherów" odejdzie, a przyjdzie pokolenie ludzi chcących prawdziwych zmian, widzących co dzieje się w tym państwie. Jakie jest wasze zdanie o wyborach?
 6. Robert:)

  Wybory na Prezydenta RP

  Mam propozycję. Zróbmy dość "ciekawe doświadczenie", które będzie polegało na przeprowadzeniu na forum ankiety dotyczącej tego na, którego prezydenta użytkownicy forum by zagłosowali. Nikomu to nie zaszkodzi, a wyniki na przykład dla mnie byłby czymś stosunkowo interesującym. Jest możliwość wprowadzenia takiej ankiety w tym temacie?
 7. Robert:)

  Szukam Gry

  http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=433 Choć wątpię, że to ta gra. :/
 8. Robert:)

  Rozmowa na temat silników gier

  @Dawid SFML jest biblioteką. @Czak Jeżeli interesuje Cię stworzenie aplikacji w drugim wymiarze polecam wcześniej wspomnianą bibliotekę SFML lub tak jak ja stworzyć (tworzyć) własną bibliotekę (bibliotekę do obsługi grafiki 2D etc.).
 9. Poleci ktoś jakieś naprawdę świetne MMORPG? Może istnieje jakaś mniej popularna warta uwagi produkcja?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
  2. Rade
  3. Vini

   Vini

   Nie wiem czy się zalicza ale AION

  4. Robert:)

   Robert:)

   @Vini Przecież zalicza się jak najbardziej, tylko tak się składa, że już w niego gram. Czasem przejdę się na siege czy porobię garnizony (+/- katamalize), ale już się nudzi trochę. :P

 10. Robert:)

  Errory w public'u OnPlayerText

  Średniki:) DOF2_SetInt(file,"bold",pMMAT[ides]bold]); stock AddMmat0(typ,index,color,model,txdname[],texturename); ides++; stock AddMmat1(typ,index,matsize,fontsize,bold,fontcolor,bcolor,algin,font[],text[]);
 11. Robert:)

  Serwer VPS

  http://pawno.pl/index.php?/topic/29908-p%C5%82atnehosted/
 12. Robert:)

  Wszechobecne nabijanie postów

  A jeszcze więcej jest tematów w stylu "Dobra! Szybko! Ruszać dupy i dawać mi gotowca!". Bo niby w jakim celu mieliby marnować swój "cenny" czas i użyć opcji "szukaj" lub przeczytać poradnik - prawda?
 13. String to ciąg znaków, char to tablica znaków. string ile_tekstow[100]; // 100 "słów", ...[1] = pierwsze słowo, ...[2] = drugie słowo i tak dalej... char dlugosc_slowa[100]; // Tablica znaków, ...[1] = pierwszy znak, ...[2] = drugi znak i tak dalej... Więc wystarczy, że nic nie będziesz zmieniał.
 14. Robert:)

  Problem komenda: /apickup!

  CMD:apickup(playerid,params[]) { new ide; new nazwa[200]; new txt[200]; new typs; new Pick [64]; format(Pick,sizeof(Pick),"/Pickupy/%s.cfg",ide); if(pGracz[playerid][pAdmin] <= 4) return 0; if(sscanf(params,"is[200]s[200]i",ide,nazwa,txt,typs)) return SendClientMessage(playerid,KOLOR_RED,"Użyj: /apickup [ID pickupa] [Nazwa] [Typ]"); if(dini_Exists(Pick)) return SendClientMessage(playerid,KOLOR_RED,"Jest już taki pickup!"); new Float: X, Float: Y, Float: Z; GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z); PickUpCreate(ide,nazwa,txt,typs,X,Y,Z); return 1; } Jeśli się nie mylę, winowajcą problemu jest brak przecinka między pierwszym, a drugim argumentem funkcji: (Kod zarówno poniżej, jak i powyżej został już poprawiony) sscanf(params,"is[200]s[200]i",ide,nazwa,txt,typs)
×