Skocz do zawartości

Kanikuly

Użytkownik
 • Zawartość

  146
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kanikuly

 • Tytuł
  Początkujący

Kontakt

 • Skype
  kanikuly00

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

707 wyświetleń profilu
 1. Kanikuly

  [IPB] Jeśli data jest starsza niż 3 dni.

  Zrobiłem tak: $kalendarz = date("d.m.Y"); $waznosc = $row['data_waznosci'] + $kalendarz; <if test="$waznosc >= 3">DATA JEST NIEAKTUALNA</if> Lecz to nie działa.. Pomoże mi ktoś z tym? @edit Znalazłem na innym forum rozwiązanie, tam przynajmniej ktoś komuś potrafił wytłumaczyć. Temat do zamknięcia.
 2. Kanikuly

  [PHP] Warunek if filtrowanie

  Próbowałem tak: <if test="strstr($row['name'], 'FACEBOOK')"> Obrazek </if> I to nie działa, zapewne źle "skumałem". Pokaże ktoś jakiś prosty przykład który będę w stanie zrozumieć?
 3. Witam, mam problem z filtrowaniem w szablonie. O tuż, gdzie w nazwa zawiera w sobie słowo FACEBOOK doda obok obrazek. Próbowałem zrobić tak: <if test="$row['name'] == '%FACEBOOK%'"> Obrazek </if> Lecz to nie działa, bo zapewne jest to źle.. Pomoże ktoś?
 4. Witam, chciałbym zrobić warunek if że jeśli data jest starsza więcej niż 3 dni. Data jest zapisywana w formie: 11.05.2015 Jak zrobić taki warunek?
 5. Kanikuly

  Zapytanie MySQL

  Witam, o tuż nie mogę sobie poradzić z jedną rzeczą. O tuz mam fragment kodu: new owner_list[ ][ ] = {"", "surv_groups", "surv_players", "surv_doors", "surv_items"}; format(Temp, sizeof Temp, "SELECT `name` FROM `%s` WHERE `uid` = '%d'", owner_list[ owner[ 0 ] ], owner[ 1 ] ); Z tego, co ja rozumiem to pobiera wszystkie wartości z kolumny name w tabelach surv_groups, surv_players, surv_doors, surv_items. A co jeśli w każdej z tabel każda kolumna ma inny "index"? Przykładowo group_name, player_name, door_name, item_name? Jak w takim razie to będzie wyglądać?
 6. Kanikuly

  [IPB] Zapytanie MySQL

  Dzięki, temat można wrzucić do kosza.
 7. Kanikuly

  [IPB] Zapytanie MySQL

  Witam, mam problem ze złożeniem zapytania. O tuż chcę połączyć zapytaniem dwie tabele, które mają niektóre kolumny o takich samych nazwach. Zapytanie: $this->DB->query(sprintf('SELECT m.*, r.* FROM ls_members m, ls_ranks r WHERE m.rank = r.uid'); while($row = $this->DB->fetch()) { $lists[] = $row; } I teraz pojawia się problem. W tabeli ls_members jest kolumna name w której znajduje się nazwa gracza i w tabeli ls_ranks znajduje się również kolumna name w której jest nazwa rangi. Chciałbym wyświetlić w szablonie nazwę gracza jak i nazwę rangi, więc jak to mam zrobić?
 8. Kanikuly

  mySantos.pl | GitHub

  A co Ci ktoś łaskę będzie robił. Sam rusz swój śmierdzący kufer i stwórz sobie konto na jakimś testowym forum.
 9. Kanikuly

  [IPB] Aplikacja z własnym stylem

  Pomoże ktoś?
 10. Kanikuly

  Role Play by Kacper Michewicz

  Czekałem ponad 2 godziny przy kompilacji i nadal nic.
 11. Witam, pisze temat gdyż potrzebuję pomocy. Chciałbym wiedzieć czy pójdzie mi gta V na komputerze, bo nie wiem czy jest sens kupować. Moje parametry to: P.S. Będę miał 4GB ramu.
 12. Witam, o tuż mam taki problem, że do bazy mam zapisywane normalnie polskie znaki (ąćęłńóśźż) NIE są one tam w żaden sposób formatowane na te dziwne znaczki przykładowo Å‚, Å„, No normalnie są z polskimi znakami zapisywane. I teraz pytanie do Was jak zrobić, by w kodzie zostały one normalnie również odczytywane z polskimi znakami? Bo aktualnie wygląda to tak: Próbowałem zrobić tak, ale to coś nie działa... while($row = $this->DB->fetch()) { $row['powod_bana'] = iconv("utf-8", "iso-8859-2", $row['powod_bana']); $teamspeak[] = $row; }
 13. Stworzyłem dwa zapytania i użyłem funkcji if. Temat można przenieść do kosza.
 14. Kanikuly

  [IPB] Aplikacja z własnym stylem

  Odświeżam temat..
 15. Witam, chciałbym, by po wejściu w dany moduł aplikacji został zmieniony styl forum. Da się takie coś zrobić? Tu coś wygrzebałem, ale kompletnie nie wiem jak to zastosować https://www.invisionpower.com/support/guides/_/advanced-and-developers/application/using-skin-templates-r154 Pomoże ktoś?
×