Skocz do zawartości

grzegorz00

Użytkownik
 • Zawartość

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana grzegorz00 w dniu 10 Marzec 2016

Użytkownicy przyznają grzegorz00 punkty reputacji!

O grzegorz00

 • Tytuł
  Uczeń LUA

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

826 wyświetleń profilu
 1. grzegorz00

  [SZUKAM] Programisty

  Wątpię, aby ktoś chciał działać wspólnie na takich zasadach po przez ogłoszenie na pawno.pl Jeśli ktoś chce działać darmowo to sam sobie zbiera ekipe.
 2. grzegorz00

  [SZUKAM] Programisty

  Kolejny taki sam post... Po co komu Wy? Jak gościu będzie umiał napisać własny skrypt, to sam to zrobi bez Was.
 3. grzegorz00

  [Szukam] Ekipy

  Nie zrozumiałem pierwszego zdania, ale chyba chodzi o "czity". Więc tak, do SA:MP jest ich dużo, ale o ile się nie mylę do MTA nie ma żadnego. Nigdy się nie spotkałem z żadnym czitem do MTA, dobrze jest zabezpieczone, a jak coś powstanie to zapewne od razu dają na to łatkę i aktualizują multiplayer. W SA:MP masz jeszcze Cleo, jakieś crashery i inne usterstwa, a do MTA nie ma nic, więc nie mów o czymś o czym nie masz pojęcia.
 4. grzegorz00

  [Szukam] Ekipy

  Szczerze mówiąc to jak nie macie licki to i tak nie ma sensu jej kupować jak już odpalicie na nulledzie. Ja mam zakupioną lickę i w sumie na jedno wychodzi, bo i tak każdy mówi że nulled, ale cóż. Osobiście w GTA SA na platformie SA:MP grał już nie będę z kilku powodów, uderzcie w MTA
 5. grzegorz00

  cLUA.pl - forum programistyczne

  Hmm, gdybyś umiał czytać komentarze to już odpowiedziałem na to. Co prawda pisze swoje skrypty, służę również pomocą na forum, obecnie tworzy swój skrypt powoli od podstaw, piszę poradniki, ale cóż... Człowiek się uczy całe życie jak to mówią.
 6. grzegorz00

  [Szukam] Ekipy

  Licencji nie trzeba przedłużać, IPB nie będzie już rozwijane, a domyślam się że support nie będzie Wam potrzebny. Zresztą nie oszukujemy się... Forum będzie na nulledzie. Ty się i tak będziesz upierał przy swoim, ale i ja i ty i reszta społeczności tego forum wiemy jakie będą fakty. Nie no nie w każdym, ale w większości Od tego chyba jest właściwie forum? przynajmniej tak mi się wydaje. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, mam to zagwarantowane w ustawie.
 7. grzegorz00

  [Szukam] Ekipy

  Będziesz się zajmował i pomagał webmasterowi? Nie ogarniam za bardzo tego zdania, ale mniejsza. Ale to po co im ty w projekcie? Będą mięli webmastera, skryptera, to po co im ty?
 8. grzegorz00

  [Szukam] Ekipy

  Aha, czyli ty wydajesz rozkazy i pilnujesz czy wszyscy robią wszystko za Ciebie? W sumie spoko.
 9. grzegorz00

  cLUA.pl - forum programistyczne

  Forum jest kierowane w lua. Nie chodzi tylko o mta. Dziś trochę zmodyfikuje działy.
 10. grzegorz00

  [OFERUJE][PŁATNE]Pomoc (więcej w opisie)

  Za wg tanie stylu i pluginow pod mybb chcesz 30-60 zł? A loga wykonujesz w wektorach? Ty szukasz programisty za Free a sam chcesz kasę za takie nic? Pokaż jakieś przykładowe prace graficzne.
 11. grzegorz00

  [Płatne][Współpraca] Serwer Truck.

  Pomysł o MTA, jak coś to Skype mam uzupełnione w profilu.
 12. grzegorz00

  [Płatne][Współpraca] Serwer Truck.

  SAMP or MTA?
 13. grzegorz00

  cLUA.pl - forum programistyczne

  Ja jestem głównym pomysłodawcą. Jestem uczniem, a nie ma żadnego konkretnego serwisu poza anglojęzycznym mtasa.com na ten temat, więc postanowiłem coś takiego stworzyć. Na pokładnie jest już 2 zaawansowanych programistów, którzy będą pomagać.
 14. Community LUA - forum programistyczne tworzone z myślą o pomocy i rozwijaniu umiejętności z zakresu języka skryptowego LUA. Na forum panuje luźna atmosfera, przyjazna użytkownikom Administracja, która służy pomocą w zakresie LUA oraz organizacji całego serwisu. Jeśli masz problem napisz, a społeczność naszego forum chętnie Ci pomoże - pamiętaj, aby w miarę możliwości również pomagać, bo przecież o to chodzi. U Nas możesz pochwalić się swoimi umiejętnościami zamieszczając swoje skrypty. Jeśli oferujesz swoje usługi, szukasz ekipy lub służysz pomocą, znajdzie się miejsce na założenie odpowiedniego tematu z ogłoszeniem. Chcesz się zareklamować? - śmiało, są do tego przeznaczone działy, możesz również skontaktować się z Administracją w sprawie wymiany bannerami reklamowymi. cLUA.pl - forum programistyczne
 15. grzegorz00

  [Szukam] Webmastera do MyBB

  Zapraszam na skype: grzegorz.s0804
×