Skocz do zawartości

Free-Frags.pl

Użytkownik
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Free-Frags.pl

 • Tytuł
  Free-Frags.pl
 • Urodziny 2 Maj

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Truck
 1. Free-Frags.pl

  Szukam dobrego skutera do 2800zł

  @up jestem w posiadaniu i się ciesze. Motorynka Pony, super sprawa, ale niestety nie na miasto. Jeżeli chcesz coś z motocykli, a nie masz 18 lat (prawka na motorek) to Simsonka sobie kup.
 2. Free-Frags.pl

  [PROBLEM] Nie łączy MySql?!

  Hm? Pierwszy raz coś takiego słyszę. Ten komunikat świadczy o tym, że nie masz uprawnień do łączenia się z bazą. Sprawdź, czy dobrze wpisałeś HOST (te co podałeś jest podobne do IP kablówki). Nie wiem jak jest z bazami pawno.pl (za chwilę będę je testować), ale możliwe, że nie masz uprawnień do łączenia się z Twojego/serwera IP. Zaraz to sprawdzę dokładniej i edytuje ten post. //edit Właśnie sprawdziłem te darmowe bazy. Prawdopodobnie wpisałeś błędny HOST, gdyż ja mam samo IP, a ty masz u siebie inny format. Sprawdź w zarządzaniu bazami poprawność Twojego hosta. Aby to sprawdzić kliknij w nazwę bazy (np. play4fun).
 3. Free-Frags.pl

  O polskiej scenie SA:MP

  Nie znany? Ja go znam, ale on tłumaczy tylko podstawowe rzeczy. ps. jedynie co mi się podoba to ta mapa spierd*laj.pwn
 4. Free-Frags.pl

  MyBB na domowym serwerze

  Tych programów jest wiele, ale ja polecę (jeżeli będziesz tworzył style do IPB) VertrigoServ. Instalacja jest prosta i bezproblemowa. Aby na nim spokojnie zainstalować IPB użyj tych ustawień: a dane do mysql/phpmyadmin są takie: Przydatne linki: PHPMyAdmin: http://127.0.0.1/phpmyadmin/ SQLite: http://127.0.0.1/sqlite/ Posłużyłem się poradnikiem z innego forum. Pozdrawiam.
 5. Free-Frags.pl

  Automatyczne włączanie serwera

  Wiesz co to cron? Jeżeli to właśnie z nim masz problem to tutaj jest dokładnie wszystko opisane. lub jeżeli Ci poprzedni link nie pomógł to skorzystaj z tego.
 6. Free-Frags.pl

  Automatyczne włączanie serwera

  Autorowi chodzi o automatyczne uruchomienie serwera po jego crashu. Z tego co wiem, gdy serwer się crashuje to chyba screen się wyłącza. Musiałbyś pokombinować właśnie z nim - gdy się wyłączy to wykona się komenda włączająca ponownie serwer. Jednak nie jestem tego pewien.
 7. Free-Frags.pl

  O polskiej scenie SA:MP

  @up Zmniejszyło by ilość serwerów, ale programistów również. Aktualnie przeciętny programista uczy się wzorując się na innych mapach. Mało który programista uczy się z wiki, czy też poradników. Ten sposób jest do dokształcania się, a nie uczenia. Widziałeś kiedyś poradnik, gdzie napisał ktoś mapę w nim? Całą mapę, nie mówię o 100 linijkach, a +1000 i to wytłumaczonych, nigdzie tego nie ma. Gdy pobierzesz mapę z pawno.pl są opisane funkcje/sekcje - co za co odpowiada. Niestety taka prawda, kiedyś programiści uczyli się na angielskich mapach, a teraz zaczynają na polskich. Moim zdaniem SA:MP podupada, gdyż na MTA potrafi grać 600+ osób, a na jednym z popularniejszych serwerów SA:MP jedynie 400+. Różnica jest wielka. Moi koledzy zaczynali od MTA, a ja od SA:MP. Zależy kto jaki ma gust.
 8. Free-Frags.pl

  Rozkręcanie forum - co i jak?

  Mam doświadczenie, może i małe, ale jakieś jest. Ja stawiam na google, więc moim priorytetem jest SEO. Trwa to dość długo, aczkolwiek efekty są znakomite. Druga najważniejsza rzecz to treść, która zamieszczasz na stronie. Jeżeli się ona powtarza / nie jest dość często wyszukiwana to masz małe szanse na dobrą pozycję w google. Próbuj tworzyć dość długą treść i zamieszczaj takie zdania/słowa, które Ty najczęściej szukasz. Tak samo wykupowanie reklam na botach - GOOGLE TEGO NIE LUBI, nie powtarzaj treści w 300+ reklamach wykonanych przez bota - to jest strzał w nogę. Oczywiście jest to kilka porad, które komuś mogą być przydatne, a innemu bezużyteczne. Nadmienię, że moje doświadczenie jest małe (tzn. jakiś rok pozycjonuje strony). Pozdrawiam.
 9. Free-Frags.pl

  ExGame by Maku

  od linijki 16080 do 16101 jest skrypt sprawdzający kod na VIPa, link jest następujący: exgame.pl/checkcode.php?t=%d&nick=%s&code=%s Powinieneś to usunąć, ponieważ ta strona nie istnieje, ale nie jestem pewny czy w tym tkwi problem.
×