Skocz do zawartości

Dziub3k

Użytkownik
 • Zawartość

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Dziub3k

 • Tytuł
  Średnio zaawansowany

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1070 wyświetleń profilu
 1. Dziub3k

  Co sądzicie o GTA MP?

  @up Czyżby serwery RockStar?
 2. Dziub3k

  Co sądzicie o GTA MP?

  Ponoć to ma wyjść jeszcze w 2015 roku.
 3. Dziub3k

  Oczekiwania od serwera o tematyce truck

  Zwróć uwagę na to, że podałeś liczbę graczy z całego świata a nie tylko z Polski. Co do tego n4g i eleski, jeżeli pamiętasz to n4g potrafiło osiągnąć nawet 700 graczy online, całkiem niedawno liczba ta wynosiła ok. 500, teraz jest ich ok. 250. Jaki z tego wniosek? Mogłeś nie zauważyć tego zdania, więc ci przypomnę. "[...]nie ma sensu na nim czegokolwiek tworzyć, mowa tu o serwerach, ci, którzy myślą i mówią inaczej, tak na prawdę sami siebie oszukują [...]"
 4. Dziub3k

  Oczekiwania od serwera o tematyce truck

  Jak już chcesz coś takiego robić to nie rób tego na SA:MP'ie, z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że za dużo to ty nie osiągniesz a tylko się namęczysz i stracisz czas pisząc takowy skrypt, ze względu na możliwości języka PAWN. Drugim powodem jest to, że SA:MP już dawno padło i nie ma sensu na nim czegokolwiek tworzyć, mowa tu o serwerach, ci, którzy myślą i mówią inaczej, tak na prawdę sami siebie oszukują, tego nie zmienisz. Zastanów się nad tym. Co do pomysłów, spójrz na znaną grę "Euro Truck Simulator" i to na jakiej zasadzie ona działa. Ludzie, którzy nie chcą na nią wydawać pieniędzy, bądź nie mają, to dlaczego nie mogli by sobie pograć za darmo, np na takowym serwerze, gdzie byłaby ona odwzorowana w hmm... 75 procentach? Ja na pewno odwiedziłbym taki serwer i zapewne został na dłużej, ale nie na platformie SA:MP.
 5. Dziub3k

  Czy ten zasilacz da rade?

 6. Pytanie na szybko. Je**** mnie prąd jak wyjmę i włożę kartę sieciową przy uruchomionym komputerze?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. PlayGame

   PlayGame

   Moja rada:

   1. odłącz PC

   2. weź go na bok gdzieś

   3. zrób to co masz zrobić

   (dopnij mocno część)

   4. podłącz go

   5. Ciesz się!

  3. Dziub3k

   Dziub3k

   Ok. Dzięki, ale wolę nie ryzykować. ;)

  4. KoPcIu

   KoPcIu

   Zasilanie komputera to 230V, jednak tylko w zasilaczu. Następnie jest one przetwarzane z wysokiego na niskie, a dokładniej około 12V, 5V i 3,3V(zależnie do końcówki). Dlatego wszystko co znajduje się poza zasilaczem jest bezpieczne, ponieważ takie napięcie nie robi człowiekowi krzywdy, a tylko niewielka ilość osób poczuje lekkie "wibracje".

   Oczywiście mając nadzieje, że instalacja w Twoim domu jest bezpieczna tak samo jak i uziemienie itp.

 7. Te nowe i głupie czasy

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. SebOsDM`
  3. Drakon
  4. PrzMas

   PrzMas

   Ooo... Śmiech to już gruby nietakt, to tylko upośledzona dziewczynka xD

 8. Dziub3k

  Karta sieciowa

  Dobra dzięki wszystkim. //Do zamknięcia
 9. Dziub3k

  Karta sieciowa

  http://www.komputronik.pl/product/139085/Sprzet_komputerowy_/Sieci_i_komunikacja/TP_Link_TG_3269.html Będzie śmigać na windows 8.1?
 10. Dziub3k

  Karta sieciowa

  Ale o co chodzi? Moja karta sieciowa ma dobre kilka lat i wiem, że długo już nie pociągnie... Polećcie jakąś.
 11. Dziub3k

  Karta sieciowa

  Witajcie! Na wstępie napiszę, iż nie wiedziałem w jakim dziale to umieścić, więc jeśli to nie ten to proszę o przeniesienie. Chodzi o kartę sieciową, muszę kupić nową i nie wiem jaką, moja szybkość łącza to 64mb/s. Szukałem i nic nie znalazłem... Polecicie coś, by było kompatybilne z Windows 8.1 (64bit)? Mój budżet to tak do około 40zł z dostawą. Najlepiej jak by to była karta zewnętrzna (podłączenie poprzez usb).
 12. Jeśli miałem poprzednio windows 7 i zainstalowałem 10 to jaki mam teraz Windows? Zamierzam kupić karte sieciową, która obsługuje win 7, ale nie wiem czy będzie działać

  1. Kaz

   Kaz

   No jak zainstalowałeś Win10 to taki masz, ale sterowniki pewnie na spokojnie będą działać z wersji 7/8 tylko pamiętaj o tym, czy masz wersje 32/6 bitowa

  2. Kaz
  3. Dziub3k

   Dziub3k

   Tak, pamiętam. Dzięki.

×