Skocz do zawartości

DarwinPL

Użytkownik
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez DarwinPL

 1. DarwinPL

  Kilka pytań.

  Wybacz za offtop, ale czy ja mógłbym kojarzyć Cruzzer? Chyba był taki GM, jeżeli tak to jesteś Tym prawdziwym?
 2. DarwinPL

  Jak wybić się z serwerem.

  Po co tworzyć miliardy taich samych serwerów Death Match, ja wiem że wy staracie się być originalny. Co innego scena Role Play, bo z takim typem można sporo osiągnąć - ale DM?
 3. DarwinPL

  Lost Roleplay

  Pamiętam czasy pewnego serwera gdzie akcja działa się w posapokalistycznym świecie - świetnie trzymał klimat. Nie wiem jak pisało się ich nazwę ale to było coś pokroju parasajd role plej.
 4. DarwinPL

  Prawa Autorskie

  Jezeli dodałeś tam wzmiankę w plikach o prawach autorskich to możesz dowieść swego sposobem prawnym - wątpie jednak aby kto kolwiek się zainteresował taką błachostką.
 5. DarwinPL

  Nauka Role Play, tylko fakty.

  Po co robić stronę poświęconą Role Play skoro na każdym byle pseudolu jest poradnik jak poruszać się w takim świecie - nie rozumiuem sensu tej strony, mamy centrum-rp.
 6. DarwinPL

  (GTD) HRV RP

  Mój AVG wykrywa wirusy, u was też?
 7. DarwinPL

  South Central Role Play

  Można prosić skan?
 8. Jestem całkowicie świży w kwestii programowania, a osoba która znam ma za dużo do roboty aby mnie uczyła. Prosze o linki do łatwych poradników w którym dowiem się przynajmniej o jakiś funkcjach, co to są pętle i żeby było to opisane normalnym językiem, a nie jakims "naukowo/oficjalnym". I od jakiego GM'a zacząć zabawę? RP? DM? TDM? Jaki?
 9. DarwinPL

  Baza Swat + cmd /swat

  Zmień tą czcionkę, baza taka sobie, nie zbyt mi się podoba, najbardziej to coś na dachu nie pasuje.
 10. DarwinPL

  Screeny Intków

  Siłownia jest fajna, podoba mi się. Ten garaż/warsztat jest strasznie pusty, nie za dobrze to wygląda, a obiekty w siłowni proste i mało realne.
 11. DarwinPL

  [Dom]Bogata posiadłość

  Mnie jakoś nie stety nie przekonuje, troszkę sztucznie wygląda.
 12. DarwinPL

  Od Zera do PawnMastera

  Poradniki napisane sraznie oficjalnym językiem, a sam jako nowa osoba nie jestem w stanie załapać niczego co w nich jest zawarte.
 13. DarwinPL

  Od czego zaczać?

  Poranik bez sensu, nie chce wiedzieć jak założyć serwer, ale jak coś z nim zrobić. Mam głęboko jakies opisy, chcę tylko wiedzieć to co mi sie przyda: Jak zrobić okno, komendę, napis wyświetlający się na ekranie, zmienić czacionke, itp.
 14. DarwinPL

  [Honest] Inspiried Role Play.

  działa, polecam.
 15. DarwinPL

  Stop "więcej info na gg"

  Ogólnie dobrze, ale tu się przyczepie. "Czas na wykonanie pracy (przybliżony lub dokładny)" Często nie da się go dokładnie sprecyzować.
×