Skocz do zawartości

Ones

Użytkownik
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Ones

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

362 wyświetleń profilu
 1. Szczerze? Ktoś otwiera takowy biznes, musi mieć pieniądze na spłatę, to jego sprawa jak On to będzie prowadził. My jako Administracja pomożemy mu jak tylko będziemy mogli, jednak to jak będzie prowadził - jak wspomniałem, jego sprawa. Nie chcemy stosować żadnych ograniczeń.
 2. Jaki to pomysł, podzielisz się? Nie można zapomnieć, że będą także nowe postacie czy też nowi gracze, więc chyba pomysł do rozważenia.
 3. Po to jest forum, aby z niego korzystać.
 4. Cześć, co powiecie na wypożyczalnie rowerów? Mały biznes, pracownik przewozi rowery na samochodzie w poszczególne miejsca, do klienta. Jest to rzecz dowolna.
 5. Ones

  Centrum-RP

  Dzięki za komentarze, opinię.. fajnie, że można na kogoś jeszcze liczyć. :wub:
 6. Ones

  Centrum-RP

  nie chce zysków
 7. Ones

  Centrum-RP

  Witajcie, cześć! Zastanawiam się nad zakupem Centrum-RP. Potrzebuje opinii czy owa strona może jeszcze wrócić do swojego pierworodnego stanu. Chciałbym, aby zajmowała się Ona głównie serwerami RolePlay, nowościami oraz śledzeniem zmian, ma jeszcze szanse na powrót? POZDRAWIAM!
 8. Jak z umową jak to zrobić, aby działała.. ktoś coś wie?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. PrzMas

   PrzMas

   Umowę się zawiera celem zabezpieczenia interesów stron do niej przystępujących, a co za tym idzie, zabezpieczeniem roszczeń cywilno-prawnych.

   Jeśli Twój programista nie wywiązałby się w sposób zadowalający z tego, do czego sie zobowiązał w takowej umowie, to poszedł byś z tym do sądu?

   Niezależnie co byłoby zawarte w Twojej umowie i na co bys się powołał w pozwie, to rozprawa na pewno nie doszła by do skutku, z uwagi na zbyt mały wymiar szkody.

   Jeszcze Ci tylko powiem, że sam SA...

  3. Bantu

   Bantu

   Raczej zawiera się umowę o zaufaniu poufności danych, a nie o to czy programista się wywiąże z powierzonych zadań czy nie, bo to bezsensu.

  4. PrzMas

   PrzMas

   A w przypadku nie zachowania poufności szkoda i tak byłaby znikoma, więc tym bardziej nie ma sposobu na jej wynagrodzenie.

   Poufność jest w zasadzie kwestią etyczną. Wymiany wrażliwych danych też raczej nie ma w takiej sytuacji. Jeśli umowa to może zlecenie albo o dzieło, najlepiej podpisana w jednym miejscu i chwili w obecności stron. Ale ogólnie SA-MP to lewizna, więc ogólnie chwiejny układ.

 9. Pierwsza sprawa, urozmaicenie oraz wykorzystanie wszystkich możliwości jakie nadaje nam San Andreas. Wiele ludzi nie potrafi zauważyć jeszcze wielu rzeczy, które są nie tylko w obiektach jednak w całości rozgrywki tak jak na Singlu. Ciężką rzeczą jest, więc opisanie każdej z osobna. Kluczem musi być podejście, nie olewanie graczy.
 10. Ones

  Umowa prawna, zapis GM.

  Czytałem coś o poczcie, wysyłka etc.
 11. Witajcie, szukam osoby, która napisałaby GM jednak chce wcześniej podpisać z takową umowę. Jaki proces, jak to spisać, aby działało, co w tym zapisać, jakie wymagania?
 12. Ones

  Strona internetowa z zadaniami.

  Dodaje! http://interankiety.pl/interankieta/468f53f3f93c65fcfedbf269f11e15cd?podglad=1
 13. Ones

  Strona internetowa z zadaniami.

  Tak, jest coś takiego, jednak według mnie mają syf w sensie wszystko na raz a u nas, użytkownik od razu będzie wybierał kategorię szkoły, tematykę i resztę.
×