Skocz do zawartości

Moxpouro

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Moxpouro

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ktoś zna jakieś gamemody, które nie wymagają dodatkowych instalacji typu MySQL (tylko folder), działające? :-)

 2. Istnieje gamemode rp, bez podłączania baz danych itp., tylko taki w formie pliku serwerowego, do uruchomienia? :-3

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. 1badej2

   1badej2

   Honest ten ze starej edycji.

  3. Bruniasty
  4. Erkom96

   Erkom96

   Nad niczym w sumie nie pracuje, po prostu sobie gamemode piszę.

 3. Moxpouro

  Cops And Robbers Roleplay?

  Nie, nie jestem kobietą. Chodzi mi o serwer, który łączy zarówno cechy gry RP, jak i Cops and robbers. Mam na myśli wybór: policja lub cywil, robienie nielegalnej pracy lub łapanie przestępców. Wiem, że takie serwery istnieją, ale jak na którykolwiek wszedłem, to byłem momentalnie zagrożony, bo pełno graczy, nawet na komendzie, próbowało mnie zabić/zgwałcić/okraść. Szukam serwera CNR, ale takiego mniej chaotycznego, bardziej nastawionego na role play.
 4. Cześć. Znacie może jakiś serwer typu cops and robbers, który łączy ze sobą grę rp, jak i nieco DM-u? No a w każdym razie taki, gdzie połowa graczy to nie ,,most wanted'', którzy latają po mapie i mordują bezkarnie policjantów. Taki przyjemny serwer, gdzie można robić tą swoją karierę policjanta, ale np. traffic stops istnieją, a nie że każdy gna w swoją stronę na ,,speedzie''. Zna ktoś taki?
 5. Ktoś poszukuje osoby do ekipy (SAMP role play), moderatorstwo, gamemasterstwo, supporterstwo i tym podobne sprawy?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
  2. Moxpouro

   Moxpouro

   Wszedłem, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie oferty. Mam nadzieję, że może ktoś, kto nie zamieścił tam ogłoszenia, przeczyta ten status, i odpowie.

  3. PrzMas

   PrzMas

   I zapewne przyjąłeś też, że status do profilu właśnie do tego służy, aby tworzyć w nim tematy, które de facto powinno się zamieszczać w przeznaczonych do tego miejscach na forum?

  4. Moxpouro

   Moxpouro

   Hmm... Nie wnikam w to.

 6. Cześć wszystkim! Ja jestem Moxpouro, i w tym temacie chciałbym zaprezentować Wam osoby których poszukuję do mojego Projektu. O Projekcie dowiecie się, gdy wyrazicie zainteresowanie nim, natomiast zdradzić Wam mogę, że będzie on: @ związany ze sceną roleplay, @ nakierowany na jak największy realizm @ odpowiednio sfinansowany i zarządzany Zapewne mało Wam to mówi, więc wyrażę się inaczej: Jeżeli lubisz gry typu roleplay, i chciałbyś wziąć udział w czymś zupełnie nowym, jesteś człowiekiem przestrzegającym zasad oraz dobrze odnajdujesz się w internetowej społeczności, a także chciałbyś przysłużyć się do budowy czegoś wielkiego - możliwe że to jest właśnie coś dla Ciebie. Jeżeli na wszystkie z tych twierdzeń odpowiedziałeś pozytywnie; Myślę, że warto by było gdybyś zainteresował się tym co mam Ci do zaoferowania. Natomiast jeżeli nie, nic nie stoi na przeszkodzie. B) Jeżeli jesteś jednak zaciekawiony tym wszystkim, napisz proszą na moją skrzynkę odbiorczą na tym forum. W odpowiedzi otrzymasz przygotowaną wiadomość z prezentacją graficzną dotyczącą Projektu, wraz z ewentualnymi odpowiedziami. Z mojej strony to wszystko. Zachęcam do pisania na moje PW. Pozdrawiam, Moxpouro
×