Skocz do zawartości

VEEX

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana VEEX w dniu 1 Styczeń 2015

Użytkownicy przyznają VEEX punkty reputacji!

O VEEX

 • Tytuł
  Dzieciaki piszą tu, że są programistami? Kretynizm.

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  39190898

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Inne

Ostatnie wizyty

373 wyświetleń profilu
 1. VEEX

  Dodanie na nick

  Udzielam się bo jest to forum, a forum jest od tego. @edit poprawione.
 2. VEEX

  Dodanie na nick

  Niestety nie udzielę ci pomocy przy rozwiązaniu twojego problemu, ale jeżeli chcesz brać się za pawn na poważnie i chcesz zostać dobrym programistą, to dam ci kilka rad: - nie używaj żadnego systemu plików, używaj sam include file.inc - nie używaj żadnego systemu komend bo po co, wiadomo że każdy system komend używa callbacku OnPlayerCommandText (bądź OnPlayerCommand nie pamiętam), jeżeli zrobisz komendę w tym callbacku samodzielnie to kod wykona się szybciej niż za pośrednictwem systemu komend. - new PlayerName[MAX_PLAYER_NAME]; GetPlayerName(playerid,PlayerName,sizeof(PlayerName)); Po co pobierasz nazwę gracza w komendzie? Nazwę gracza pobierz tylko raz w callbacku OnPlayerConnect i przypisz ją do tablicy, następnie używaj jej w komendach. - no a jak już tak bardzo chcesz używać systemu plików, to lepiej nie używaj dini tylko coś lepszego Nudziło mi się trochę i mam nadzieję że kiedyś dobrze wspomnisz ten post Ps. napisałbym jeszcze żebyś nie uczył się pawn, bo pawn nigdy ci drogi do przyszłości nie otworzy, lecz kiedy ogarniesz pawn, łatwo będą ci przychodzić inne języki
 3. VEEX

  Nie ma takiej komendy - /Cars

  Najprawdopodobniej wina leży w funkcji PutPlayerInVehicleEx pokaż mi kod tej funkcji, a może coś razem zdziałamy.
 4. Zauważyłem, że po zainstalowaniu sampa, do plików został dodany bass.dll i stąd moje pytania: - Czy bass.dll zawsze był dostarczany razem z sampem? - Czy teraz nie muszę używać PlayAudioStreamForPlayer? - Jeżeli już odpalę muzykę, czy mogę w ten sposób stworzyć spectrum dla gracza? (Wiem że spectrum da się zrobić, ale czy wbudowane bass.dll mi to umożliwi) Zapraszam do wypowiedzi.
 5. VEEX

  [ROZWIĄZANY]Bug z kasą..

  Skoro jest to tylko pokazane graficzne, to prawdopodobnie dane pieniądze masz przypisane do zmiennej i po prostu z tej zmiennej źle wykonuje się funkcja GivePlayerMoney. //I proszę nie używaj pogrubienia dla całości tekstu, i dlaczego wszędzie masz linijkę odstępu...
 6. Chodzi mi o to, że wszystkie adresy od 0x17 do 0x17FFFFFF w tym samym momencie muszą być zmienione. Przeskakiwanie od 0x17 do 0x17FFFFFF zajmuje trochę czasu, a w moim przypadku za dużo. Moim zdaniem celowo nabiłeś sobie post powyższą wypowiedzią.
 7. Witam, mam tutaj kod: WriteProcessMemory(hProc, (LPVOID)0x172EDBB0, &newValue, (DWORD)sizeof(newValue), NULL); WriteProcessMemory(hProc, (LPVOID)0x171473E0, &newValue, (DWORD)sizeof(newValue), NULL); WriteProcessMemory(hProc, (LPVOID)0x1728F958, &newValue, (DWORD)sizeof(newValue), NULL); WriteProcessMemory(hProc, (LPVOID)0x17147890, &newValue, (DWORD)sizeof(newValue), NULL); WriteProcessMemory(hProc, (LPVOID)0x173E9ED0, &newValue, (DWORD)sizeof(newValue), NULL); WriteProcessMemory(hProc, (LPVOID)0x1728FBB0, &newValue, (DWORD)sizeof(newValue), NULL); Jak widzicie każdy adres zaczyna się na 0x17, i teraz pytanie brzmi: Jak zrobić aby nie pierniczyć się z wypisywaniem wszystkich adresów, tylko odrazu w 1 linijce wpisało wartość do wszystkich adresów zaczynających się na 0x17 ? //Zrobienie tego w pętli odpada, gdyż MUSI się to wykonać natychmiastowo.
 8. Ktoś słyszał o czymś takim jak dll injection i memory hacking ? Do czego to służy ?
 9. Samego clienta multiplayer łatwo zrobić, ale głównie chodzi mi o to, jak wykraść z single różne rzeczy, np jak usunąć menu główne i przejsc odrazu do gry itp itd
 10. Witam, prosiłbym o napisanie w dowolny sposób jak się wziąć za zrobienie z gry single-player np. Fable grę multiplayer w RakNet. Mile widziane wszystkie formy wypowiedzi, nawet profesjonalne, gdyż dojdę do tego co do czego służy, i nauczę się tego.
 11. VEEX

  Jak ocenicie mój bootleg? [FL STUDIO]

  Generalnie to dopiero się uczę (tak wiem, każdy by tak powiedział) Szkoda że nie ma nigdzie stronki np. polskie wsparcie młodych producentów XD Na internecie jest wiele stron o tematyce produkcji, ale nie pasują one do mnie.
 12. Tak jak w temacie, jak wyjdzie full poprawki będą wprowadzone. Typ: Melbourne Bounce. http://www47.zippyshare.com/v/OU2NztXB/file.html
 13. Tak jak w temacie. Wiadomo, że jak użyję int ile[100]; to stworzy mi 100 zmiennych i mogę nimi operować np ile[0] = 12, ile[13] = 5. I moje pytanie, jak zrobić tak w przypadku stringów/charów? string ile_tekstow[100]; Tak wiem, że stworzy mi to tablicę o wielkości 100 znaków, ale jak zrobić żeby stworzyło mi 100 takich tablic?
 14. VEEX

  Estetyczny licznik do pojazdów w zegarze by VEEX

  @up, to ma problem XD
 15. VEEX

  [Do oceny] Tło na YT oraz avatar

  To przesunięcie połowy napisu miażdży mi jądra. Tak jak kolega wyżej 7.5/10
×