Skocz do zawartości

Hapacz

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Hapacz

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Toruń

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano
 1. Hapacz

  Brak Audio z Boomboxa

  Tak gładko poszło. Może z tym panowie pomożecie? case 0: { new Float:X, Float:Y, Float:Z, Float:Distance = 15.0; GetPlayerPos(playerid, X, Y, Z); PlayAudioStreamForPlayer(playerid,"http://www.polskastacja.pl/play/mnt_hq.pls", X, Y, Z, Distance, 1); return 1; } Jest to jedna ze stacji w radio samochodowym. Chodzi o to, że gra tylko dla kierowcy, który je włączył. Wstawiłem flot:distance = 15.0, w linijce playaudiostreamforplayer dodałem pobór x,y,z + distance. Miałem nadzieje, że będzie grało dla pasażerów i dla przechodni obok, których przejeżdża kierowca w odległości 15.0. Jednak tak nie jest, jak mogę tego dokonać?
 2. Hapacz

  Brak Audio z Boomboxa

  dziękuje bardzo za pomoc, pozdro 600 !
 3. Hapacz

  Brak Audio z Boomboxa

  Już jest z górki bo wykrywa ten stream, jednak nadal muzyczka nie gra. SS:
 4. Hapacz

  Brak Audio z Boomboxa

  http://pastebin.com/KtwGNqQy Zagra? Sprawdzam za chwile, gdyby ktoś miał lepszy pomysł proszę o podpowiedź.
 5. Hapacz

  Brak Audio z Boomboxa

  Komenda: http://pastebin.com/aMX5vTCx Brakuje jak na moje PlayStreamAudio, jednak w innym przedmiocie mam tą funkcje zastosowaną. tj. - To w Radio, i też nie gra. Trzeba instalować może jeszcze jakiś plugin do sampa? Proszę o pomoc w tej sprawie, pozdrawiam. : link jaki wpisuję : http://polskastacja..../aac_hiphop.pls
 6. Hapacz

  Kilka Pytań dot. mapy honest.

  Bramy ogarnięte, najbardziej drażni mnie opcja z folderem obiekty, wgrywam tam plik %d.ini z zawartością CreateDynamicObject i pucha..., nie ma ich w grze. Używałeś tego folderu? PS. I ta zmiana nocy na dzień co chwile, pewnie to proste ale nadal nie doszedłem gdzie to naprawić. Proszę o pomoc. Oczywiście nagradzam rep.
 7. Witam. Pracuję na: Honest, edycja : MordyRP. Mam kilka zagadek w tym gamemode, być może ktoś już je rozwiązał i mi podpowie. A mianowicie : Ad. 1) Wieczorem co chwile zmienia z nocy na dzień, gdzie mogę szukać przyczyny ? Ad. 2) Od jakiegoś czasu przy dynamicznym tworzeniu bramy (/abrama 1) nie wyświetla obiektu, a bramę tworzy. Why? Ad. 3) Obiekty (ogólnie nie te od bram.) wgrywam do folderu Obiekty w scriptfiles w formie 1.ini a zawartość CreateDynamicObject, nie wyświetla ich pomimo /przeladujobiekty in game. Why ? Ad. 4) RemoveBuildingForPlayer nie działa, możliwe, że już za dużo usuniętych obiektów to powoduje? (Te co wcześniej usunięte, zostały usunięte) ? Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam. EDIT: Wiem, nie ten dział przez przypadek. Już zgłosiłem prośbę o przeniesienie.
 8. Hapacz

  Problem z DOF2

  Plik: DOF2 Pracuję już długo nad tą mapą, cały czas kompilowała. A ten error to jakiś bez sensu, niby narzeka na brak DOF2 a dof2 ma tak samo jak i wcześniej miał) Jedynie co się zmieniło od ostatniej pozytywnej kompilacji to zmiana kodu mapy, jednak to nie jest powodem bo poprzedniej wersji (bez tej zmiany) też nie chce kompilować teraz. Edit: Problem rozwiązany, automatycznie otwierałem i prawdopodobnie czytało include z innego pawno, które przez przypadek wypakowałem wcześniej. Moim, którego używam bez problemu kompiluje. Dzięki, można zamknąć.
 9. Hapacz

  Problem z DOF2

  Witam. Edytowałem opcje, która używa DOF2, przy kompilacji mam error, że nie czyta DOF2...(mam ten include,wcześniej kompilowało normalnie). Pomyślałem, że to od mapy zależy, więc ściągam swoją mape(która wcześniej pomyślnie kompilowała) z ftp serwera i próbuje kompilować, niestety ten sam błąd. - Wgrałem swieże DOF2, nie pomaga. Error: Jakieś inne rady? Z góry dzięki za odpowiedź.
 10. Hapacz

  jak wgrać swój interior z mta do samp?

  Może warto odświeżyć zamiast zaczynać nowe. Podpowie ktoś jak zmienić ten virtual world obiektów? Edit: Mamy też coś od nas: http://pawno.pl/index.php?/topic/20845-budowanie-amatorskiego-interioru-w-samp-editor-wgrywanie-go-na-serwer/ Myślę, że teraz temat można zamknąć z czystym sumieniem. Dzięki zrio. Pozdrawiam.
 11. Jest, ale nie plugin tylko : A pluginu .dll brak i jak to wgrać ?
 12. W samp-streamer-plugin-2.7.4.zip tyle folderów, że nawet nie wiem jak go wgrać.
 13. Coraz bliżej. Jednak odpalić nie mogę. Nic wykminić też już nie mogę na to.
 14. Po wgraniu nativechecker.
×