Skocz do zawartości

PaweL

Użytkownik
 • Zawartość

  964
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana PaweL w dniu 14 Lipiec 2015

Użytkownicy przyznają PaweL punkty reputacji!

O PaweL

 • Tytuł
  Ekspert
 • Urodziny 05.07.1996

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. PaweL

  Problem #2

  if(PoziomAdmina[playerid] == 3 | 4 | 5) Takie sprawdzanie jest niedozwolone z prostej przyczyny. Znak | jest operatorem bitowym OR. Musisz użyć operatora logicznego || if (PoziomAdmina[playerid] == 3 || PoziomAdmina[playerid] == 4) Zapomniałeś również o klamrze otwierającej w obu komendach przy tym samym if'ie.
 2. PaweL

  Problemm

  Zły dział. Proszę pisać w dziale Szukam. Bo chyba szukasz osoby, która wyśle ci poprawiony kod, nie? Oprócz tego dodaj tag do nazwy tematu, bo nigdzie nie napisałeś czy to jest za darmo, czy coś płacisz. (wdzięczność się nie liczy) Napisz coś więcej odnośnie kontaktu, jakiś skype, czy coś.
 3. PaweL

  /dell

  Jaki masz system operacyjny na tym VPSie? Sprawdź komendą lsb_release -a i podaj na forum.
 4. PaweL

  /dell

  A co mu to da, skoro nawet nie ma standardowej biblioteki C++ wymaganej do działania programu apt-get? Albo ma, tylko nie tam gdzie trzeba.
 5. PaweL

  /dell

  Spróbuj zainstalować libstdc++6 apt-get install libstdc++6 Jeśli errory podczas uruchamiania mysql dalej się pojawiają (przy użyciu komendy service mysql start), to spróbuj metody z mojego postu. Link: http://pawno.pl/index.php?/topic/32180-problem-z-pluginem-mysqlso/?p=215615 Mój błąd, zapomniałem o jednym slashu. Komenda powinna wyglądać tak /etc/init.d/mysql start ale to nie ma znaczenia, ponieważ użycie tej komendy jest równoważne użyciu w/w service
 6. PaweL

  /dell

  Masz włączonego demona MySQL? W razie czego service mysql start lub /etc/init.d mysql start
 7. PaweL

  Pomoc

  Jaki masz system operacyjny?
 8. PaweL

  pętla działą tylko dla id 0

  Może dlatego, że w drugim argumencie funkcji UpdateProgressBar powinno być i, a nie playerid?
 9. PaweL

  GTA:Multiplayer - opinie

  Samą możliwością skryptowania przebije GTA:O. Nie mówiąc już o tym, że GTA:MP nie korzysta z P2P w przeciwieństwie do GTA:O, które powoduje problemy w postaci dużej ilości cheaterów, a R* nie potrafi sobie z nimi poradzić (patrz ostatni update, który obniża wydajność w grze nawet single player) A gimbaza jest wszędzie, w mniejszej lub większej ilości. To nie jest argument.
 10. PaweL

  CreateExplosion w timerze

  forward Boom(x, y, z); public Boom(x, y, z) Zapomniałeś dodać Float: przed nazwami zmiennych. Przez to funkcja CreateExplosion inaczej interpretowała wyznaczone jej pozycje.
 11. PaweL

  /dell

  Spróbuj zainstalować libstdc++6. Jakby co to komenda sudo apt-get install libstdc++6 Jeśli pokazuje ci, że nie znaleziono komendy 'sudo', to spróbuj bez niej.
 12. PaweL

  Pomoc, plugin RegEX BY Koala.

  Prowadzisz logi czatu? Masz fragment tekstu, który wprowadził gracz i spowodował crash serwera?
 13. PaweL

  Pomoc, plugin RegEX BY Koala.

  Crashuje jak cokolwiek wpiszesz?
 14. PaweL

  [PHP] Pętla

  Pobranie wszystkich elementów z bazy jest proste. Do tego wystarczy ci funkcja mysql_fetch_assoc oraz pętla while. Przy wykonaniu zapytania wykonujesz taką pętlę while($row = mysql_fetch_assoc($result)) { echo($row['Kolumna1'] . '<br>'); } mysql_free_result($result); gdzie $row to jest nowa zmienna (tablica), w której przechowywany jest wiersz pobrany w kolejności, a $result to wartość pobrana z funkcji mysql_query [$result = mysql_query(...)]. Wartości pobierasz podając jako indeks tablicy nazwę kolumny. Pętla jest zatrzymywana, gdy nie będzie już więcej wierszy do pobrania (czyli gdy zmienna $row będzie pusta). Następnie zasoby zapytania są uwalniane.
 15. PaweL

  [PHP] Pętla

  Jeśli korzystasz w pętli while i funkcji fetch_assoc (czy jakiejkolwiek innej z fetch w środku), to pętla się zatrzyma, gdy już nie będzie więcej wierszy do pobrania. Ogólnie nie sprecyzowałeś czego dokładnie chcesz.
×