Skocz do zawartości

padana

Użytkownik
 • Zawartość

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O padana

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

276 wyświetleń profilu
 1. padana

  Jaki hosting www?

  zimon - nie ma tak nachalnej reklamy piszesz w swoim poście ;-) A pokażesz nam swój serwer? Bonusy za trzymanie stron? Bonusy od Hekko mam za samo przedłużanie serwera, a niczego specjalnego trzymać tam nie muszę.
 2. padana

  Czy ten VPS wystarczy?

  Mintshost - bardzo tanio i jakościowo, albo Hekko - nieco drożej, ale z porządnym supportem, stabilnie, bez większych problemów. W obu firmach coś mam i w każdym przypadku działa to rzeczywiście pierwsza klasa.
 3. padana

  [Oferuje] Hosting na serwerze VPS!

  Łapcie namiary - https://mintshost.pl/ Sprawdzony, tani - najtańszy pakiet jest zdaje się za 18 zł miesięcznie. A jednak stabilny, w Polsce i z niskimi pingami. Tak czy siak - przetestujcie sobie i sami oceńcie czy działa wystarczająco.
 4. padana

  Darmowe serwery VPS pipni.cz !

  Vps masz w Mintshost za niecałe 20 zł miesięcznie. I to już serwer na dobrym poziomie, w Polsce, z niskimi pingami. Nie wiem czego można oczekiwać po darmowym VPS poza problemami...
 5. padana

  Jaki VPS pod froum?

  Jedyna obiektywna ocena działania to odpalenie na jednym i drugiem serwerze w testowym okresie tych samych aplikacji i sprawdzenie jakości działania, tego jaki jest uptime. Na sucho nie da się tego porównać, nawet jeśli korzystaliście w różnych okresach z tych usług.
 6. padana

  Jaki VPS pod serwer SAMP

  Porównaj sobie jeszcze w Hekko. Najlepiej odpal sobie jakieś testy na tych serwerach. Trzymam u nich kilkadziesiąt stron jest ok. Ale trudno jest mi robić porównanie do innych firm - po prostu póki co nie zawiedli mnie jakością usług.
 7. padana

  Jaki hosting www?

  Przecież jedyną usługą po której ludzie w ostatnim czasie jechali bardziej niż po zenboxie było 2be. Ale oni akurat mieli takiego pada, że nie ma się czemu dziwić. Jakie ty serwisy trzymasz na zenboxie? Niczego tam nie miałem. Strony trzymam na Hekko.
 8. padana

  Hosting pod forum

  Hmm... vps pod forum? Uważam, że to przesada, tym bardziej, że fora generują strasznie kiepskie dochody. Jeśli vps to bardziej pod sklep i przede wszystkim spory sklep, a nie coś małego.
 9. padana

  Premium SMS

  Przetestuj sobie VPSa w Hekko - powinno działać to jak należy, sprawdź sobie od razu support. Mają dosyć tanio - nie podam ci z pamięci stawek. Ale głównie tam na plus działa stabilność serwera. Po prostu przez lata nie dochodziło do padów.
 10. padana

  Hosting pod forum

  Nie. Są drodzy, nie dają jakości, a przynajmniej to wynika z wypowiedzi ludzi. Ja tam nigdy konta nie miałem - zdecydowanie unikam drogich dostawców. Nie widzę w nich celu.
 11. padana

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  I co ostatecznie zrobiliście? Jakie konto i gdzie konkretnie?
 12. padana

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Jeśli macie tam serwisy to pokazujecie gościowi konkretne namiary na swoje strony, tak aby mógł sobie sprawdzić jaka jest jakość działania tego. Bo chyba jednak tak najłatwiej o takie oceny, prawda?
 13. padana

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Hmmm... dedyk wymaga większej wiedzy niż VPS? A nie jest czasami dokładnie odwrotnie?
 14. padana

  Jaka maszyna oraz hosting pod RP?

  Panowie szanujmy się... Jeśli admini hostingu nie chcą udzielić pomocy, nie pojawia się ona, to taka usługa jest pozbawiona wartości. W wielu firmach klient otrzymuje odp. w ciągu minuty i o nic nie musi się prosić!
 15. padana

  Hosting pod forum

  Hehe... pierwszy raz polecił ich ktoś inny niż autor jednego posta. Na koncie Hekko, nawet tym małym, postawisz kilka takich stronek. Kwestia tylko taka, jaki one będą generowały ruch.
×