Skocz do zawartości

PrzMas

Użytkownik
 • Zawartość

  878
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  55

Aktywność reputacji

 1. Like
  PrzMas otrzymał reputację od DejvJaki macie/używacie plugin do mysql? Jakiś stabilny.   
  [link] Dla kogoś, kto ogarnia co daje kolejkowanie zapytań lub wielowątkowość Raz natknąłem się na bug'a, ale zostało to wykryte i naprawione w nowszej wersji.
 2. Like
  PrzMas przyznał reputację dla InfernoChyba powinien już wyjść nowy SAMP co?   
 3. Like
  PrzMas otrzymał reputację od xBBBay ☆Allegro, kupiłem telefon pod koniec lipca... ze wszystkimi dokumentami wczoraj dzowni   
  Ale wezwali cie do siebie czy odebrali u ciebie w domu i poszli?
  Podpisywałeś coś, że oddałeś im ten telefon? Albo czy mówili coś o jakiejś sprawie?
  Blachę można sobie kupić na allegro za ~100 zł.
 4. Like
  PrzMas otrzymał reputację od xBBBay ☆Allegro, kupiłem telefon pod koniec lipca... ze wszystkimi dokumentami wczoraj dzowni   
  @Dejv
  Nie o to chodzi co jest gdzie widoczne.
  Mogło być tak, że sprzedali mu telefon (mają jego adres, bo kierowali tam przesyłkę), a potem pojechali do niego z blachą (ci sami co sprzedali) podając się za policję i odebrali z powrotem telefon, a potem wystawią go jeszcze raz na allegro i zgarną za niego z powrotem te same pieniądze, po czym zrobią ten sam numer co teraz, a nie wykluczone, że on jest którąś już osobą na liście. Ludzie dzisiaj takie rzeczy robią, że takie coś to jest nic - jadą na bezczela.
  Policja jak zabiera komuś coś kradzionego to trzeba podpisać protokół przekazania rzeczy, wzywają na komisariat jako świadka (spisują zeznania), informują o prowadzonej sprawie, a jeśli jest to w prokuraturze albo już w sądzie to powinni podać sygnaturę akt, no i do tego może jakiś kontakt do człowieka prowadzącego sprawę tej kradzieży - nie ma nic na gębę.
 5. Like
  PrzMas otrzymał reputację od xBBBay ☆Allegro, kupiłem telefon pod koniec lipca... ze wszystkimi dokumentami wczoraj dzowni   
  @Dejv
  Nie no, nie wsadzą tego co kupił, bo przecież został wprowadzony w błąd - chodzi o tego co sprzedawał.
  Ale nie ma co tworzyć scenariusza skoro i tak wszystkiego nie wiemy, zresztą to i tak nie nasz problem (jeśli w ogóle) tylko @xBBBay ☆ - zrobi co będzie chciał.
  Ale biorąc pod uwagę odstęp w czasie to chyba jednak faktycznie policja a nie przebierańce, toteż nie wiem po co pisać takie cuś, bo to jest sprawa incydentalna, każdemu się mogło zdarzyć, nic sensacyjnego.
 6. Like
  PrzMas otrzymał reputację od BartcislawJakaś strona adekwatna do wiki.sampa? Bo coś padło chyba.   
  http://wiki.sa-mp.com/
×