Skocz do zawartości

Nortal

Użytkownik
 • Zawartość

  485
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Nortal w dniu 13 Kwiecień 2016

Użytkownicy przyznają Nortal punkty reputacji!

1 obserwujący

O Nortal

 • Tytuł
  Zaawansowany
 • Urodziny 11.03.1998

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  woj. łódzkie

Informacje o serwerze

Ostatnie wizyty

1435 wyświetleń profilu
 1. Nortal

  CPU: 100% :(

  Raczej się poddaje. Załatwiam windowsa i robię format...
 2. Nortal

  CPU: 100% :(

  Po przeskanowaniu adwclener'em i usunięciu wszystkich znalezionych plików/folderów i innych dupereli program Malwarebytes nadal się nie uruchamia.. Ściągam AVG Antivirus
 3. Nortal

  CPU: 100% :(

  Po ściągnięciu, w ogóle się nie uruchamia - jedynie w procesach jest. Jakiś inny? Wolałbym, żeby obyło się bez tego.
 4. Nortal

  CPU: 100% :(

  Kiedyś, kiedyś avast'em ale odinstalowałem bo bardziej zamulał kompa niż wykrywał wirusy. xd Polecasz jakiś antywirus?
 5. Nortal

  CPU: 100% :(

  Tak zrobiłem. Robiłem według tego poradnika http://wirtualny-wojownik.pl/jak-wylaczyc-aktualizacje-windows-7 i część pierwszą i część drugą zrobiłem.
 6. Nortal

  CPU: 100% :(

  Pomogło tylko jeden raz, jak wyłączyłem aktualizacje, ale gdy zrobiłem restart komputera nadal to samo... svchost.exe po 50%, a ustawienia, że aktualizacje mają być wyłączone zapisane. Tzn? Jak to sprawdzić?
 7. Nortal

  CPU: 100% :(

  Cześć, od pewnego czasu użycie procka waha się od 80% do 100% i tak ciągle, nie można nic normalnie zrobić a nawet obejrzeć filmu, bo zamiast płynnego przejścia jest pokaz slajdów, a co dopiero dźwięk... Proces który najwięcej zużywa to svchost.exe lecz czasami ten proces znika (zużycie 00), a znowu opera.exe*32 się pojawia i zużycie znowu 100%, opera.exe znika pojawia się svchost.exe i tak w kółko. Zamknięcie procesu svchost.exe nic nie daje, a pogarsza sprawę (zmienia się personalizacja ekranu, a czasami wywala bluescreena...). Jeżeli ktoś wie jak pomóc, proszę o wypowiedź. Z góry dzięki. Intel® Core™2 CPU 4300 @ 1.80GHz 1.8 GHz 2.00 GB RAMu NVIDIA GeForce210 Windows 7 Home Premium, 64-bitowy
 8. Nortal

  Problem z /brama

  new bool:otwarta; Wystarczyło dać tak, a nie 'new bool:otwarta = false;'. Przy każdym użyciu komendy zmienna bool była równa fałszu, dlatego się tylko otwierała, ale już nie zamykała.
 9. Nortal

  Wiadomość w gui

  Pierw format tekstu, dopiero potem wstawienie sformatowanej zmiennej z tekstem do dialogu.
 10. Nortal

  Dodawanie admina.

  new Query[500], query[300], string[128]; format(query, 300, "SELECT `Nick` FROM `Gracze` WHERE `Nick` = '%s' LIMIT 1", gracz); mysql_query(Query); Formatujesz zmienną 'query', a w funkcji mysql_query? Popraw i powinno być dobrze.
 11. Nortal

  Komenda Kick

  Najlepiej jest dać gotowca z błędem. Co do tematu, to tak jak pisał Dejv - aktualizacja sscanfa.
 12. Nortal

  Komenda Kick

  Dlaczego miałby wyskoczyć? Jedyne co tam źle jest, to to, że kicknie gracza który wpisał komendę, a nie gracza którego wybrał kickujący. + ten warunek na końcu czy jest adminem, też nie wiem po co. :E
 13. Nortal

  PRV CAR

  Podałeś kod, odpowiedzialny co się dzieje kiedy gracz jest kierowcą, a nie pasażerem. Szukasz PLAYER_STATE_PASSENGER i usuwasz warunek else if(PC[vehicleid][IsPrivate] && PC[vehicleid][ownerID] != playerid) RemovePlayerFromVehicle(playerid), SendClientMessage(playerid, 0x00FF00FF, "{FF0000}Ten pojazd nie nalezy do Ciebie!");
 14. Nortal

  Komenda nie działa

  dcmd_ulecz(playerid, params[]) { if(gGracz[playerid][Frakcja] != 3) { new id; if(sscanf(params, "i",id)) SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE,"UŻYJ:/ulecz [ID]"); else if(!IsPlayerConnected(id)) SendClientMessage(playerid, COLOR_RED,"Gracz nie jest aktywny!"); new string[300]; SetPlayerHealth(id, 100); format(string, sizeof(string),"Medyk %s ciebię uleczył!", PlayerName(playerid)); SendClientMessage(id,COLOR_RED, string); format(string, sizeof(string), "Uleczyłeś gracza %s", PlayerName(id)); SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, string); } else { SendClientMessage(playerid, -1, "Nie jesteś medykiem bo nie masz frakcji ustawionej na poziom 3"); } return 1; } Sprawdź, plus dla jednego parametru nie musisz używać sscanfa.
 15. Nortal

  Nie działa zmiana skina

  Zobacz i odgadnij o co chodzi ShowPlayerDialog(playerid, D_CREATE_MALE_LS, // dalszy kod // a potem else if(dialogid == D_CREATE_MALE_SKIN_LS)
×