Skocz do zawartości

Nortal

Użytkownik
 • Zawartość

  485
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Zawartość dodana przez Nortal

 1. Nortal

  CPU: 100% :(

  Raczej się poddaje. Załatwiam windowsa i robię format...
 2. Nortal

  CPU: 100% :(

  Cześć, od pewnego czasu użycie procka waha się od 80% do 100% i tak ciągle, nie można nic normalnie zrobić a nawet obejrzeć filmu, bo zamiast płynnego przejścia jest pokaz slajdów, a co dopiero dźwięk... Proces który najwięcej zużywa to svchost.exe lecz czasami ten proces znika (zużycie 00), a znowu opera.exe*32 się pojawia i zużycie znowu 100%, opera.exe znika pojawia się svchost.exe i tak w kółko. Zamknięcie procesu svchost.exe nic nie daje, a pogarsza sprawę (zmienia się personalizacja ekranu, a czasami wywala bluescreena...). Jeżeli ktoś wie jak pomóc, proszę o wypowiedź. Z góry dzięki. Intel® Core™2 CPU 4300 @ 1.80GHz 1.8 GHz 2.00 GB RAMu NVIDIA GeForce210 Windows 7 Home Premium, 64-bitowy
 3. Nortal

  CPU: 100% :(

  Po przeskanowaniu adwclener'em i usunięciu wszystkich znalezionych plików/folderów i innych dupereli program Malwarebytes nadal się nie uruchamia.. Ściągam AVG Antivirus
 4. Nortal

  CPU: 100% :(

  Po ściągnięciu, w ogóle się nie uruchamia - jedynie w procesach jest. Jakiś inny? Wolałbym, żeby obyło się bez tego.
 5. Nortal

  CPU: 100% :(

  Kiedyś, kiedyś avast'em ale odinstalowałem bo bardziej zamulał kompa niż wykrywał wirusy. xd Polecasz jakiś antywirus?
 6. Nortal

  CPU: 100% :(

  Tak zrobiłem. Robiłem według tego poradnika http://wirtualny-wojownik.pl/jak-wylaczyc-aktualizacje-windows-7 i część pierwszą i część drugą zrobiłem.
 7. Nortal

  CPU: 100% :(

  Pomogło tylko jeden raz, jak wyłączyłem aktualizacje, ale gdy zrobiłem restart komputera nadal to samo... svchost.exe po 50%, a ustawienia, że aktualizacje mają być wyłączone zapisane. Tzn? Jak to sprawdzić?
 8. Nortal

  Problem z /brama

  new bool:otwarta; Wystarczyło dać tak, a nie 'new bool:otwarta = false;'. Przy każdym użyciu komendy zmienna bool była równa fałszu, dlatego się tylko otwierała, ale już nie zamykała.
 9. Nortal

  Wiadomość w gui

  Pierw format tekstu, dopiero potem wstawienie sformatowanej zmiennej z tekstem do dialogu.
 10. Nortal

  Dodawanie admina.

  new Query[500], query[300], string[128]; format(query, 300, "SELECT `Nick` FROM `Gracze` WHERE `Nick` = '%s' LIMIT 1", gracz); mysql_query(Query); Formatujesz zmienną 'query', a w funkcji mysql_query? Popraw i powinno być dobrze.
 11. Nortal

  Komenda Kick

  Najlepiej jest dać gotowca z błędem. Co do tematu, to tak jak pisał Dejv - aktualizacja sscanfa.
 12. Nortal

  Komenda Kick

  Dlaczego miałby wyskoczyć? Jedyne co tam źle jest, to to, że kicknie gracza który wpisał komendę, a nie gracza którego wybrał kickujący. + ten warunek na końcu czy jest adminem, też nie wiem po co. :E
 13. Cześć, planuje zakupić laptopa, lecz bez owijania w bawełnę, nie znam się za bardzo na komputerach, czyli co jest lepsze, czy taki sprzęt czy może inny. Dlatego, może ktoś tutaj zaproponuje dobry sprzęt, w dobrej cenie mieszczącej się w przedziale od 0zł do 2500zł. Z góry dzięki za jakiekolwiek propozycje.
 14. Nortal

  PRV CAR

  Podałeś kod, odpowiedzialny co się dzieje kiedy gracz jest kierowcą, a nie pasażerem. Szukasz PLAYER_STATE_PASSENGER i usuwasz warunek else if(PC[vehicleid][IsPrivate] && PC[vehicleid][ownerID] != playerid) RemovePlayerFromVehicle(playerid), SendClientMessage(playerid, 0x00FF00FF, "{FF0000}Ten pojazd nie nalezy do Ciebie!");
 15. Nortal

  Komenda nie działa

  dcmd_ulecz(playerid, params[]) { if(gGracz[playerid][Frakcja] != 3) { new id; if(sscanf(params, "i",id)) SendClientMessage(playerid, COLOR_WHITE,"UŻYJ:/ulecz [ID]"); else if(!IsPlayerConnected(id)) SendClientMessage(playerid, COLOR_RED,"Gracz nie jest aktywny!"); new string[300]; SetPlayerHealth(id, 100); format(string, sizeof(string),"Medyk %s ciebię uleczył!", PlayerName(playerid)); SendClientMessage(id,COLOR_RED, string); format(string, sizeof(string), "Uleczyłeś gracza %s", PlayerName(id)); SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, string); } else { SendClientMessage(playerid, -1, "Nie jesteś medykiem bo nie masz frakcji ustawionej na poziom 3"); } return 1; } Sprawdź, plus dla jednego parametru nie musisz używać sscanfa.
 16. Nortal

  Nie działa zmiana skina

  Zobacz i odgadnij o co chodzi ShowPlayerDialog(playerid, D_CREATE_MALE_LS, // dalszy kod // a potem else if(dialogid == D_CREATE_MALE_SKIN_LS)
 17. Nortal

  Nie działa zmiana skina

  A w OnDialogResponse masz D_CREATE_MALE_SKIN_LS , więc czy aby na pewno dobrze? Całość powinna wyglądać mniej więcej tak: //komenda na pokazanie dialogu ShowPlayerDialog(playerid, D_CREATE_MALE_SKIN_LS, DIALOG_STYLE_LIST, "...", "Skin1\nSkin2\nSkin3\n....", "Wybierz", "Anuluj"); // w OnDialogResponse if(dialogid == D_CREATE_MALE_SKIN_LS) { if(response) { if(listitem == 0) { SetPlayerSkin(playerid, 0); } else if(listitem == 1) { SetPlayerSkin(playerid, 1); } return 1; } }
 18. Nortal

  Problem z BW

  ApplyAnimation(playerid, "CRACK", "crckdeth3", 4.1, 0, 0, 0, 1, 0, 1);
 19. Nortal

  Nie działa zmiana skina

  Czy aby na pewno pokazujesz dialog D_CREATE_MALE_SKIN_LS do wyboru skina? Kod jest prawidłowy, jedynie co tutaj może być źle to id dialogu.
 20. Nortal

  [ROZWIĄZANY]Czas, GUI i zmiana koloru w środku zdania

  1. 2. Hm, w ogóle nie zrozumiałem. Nie możesz zmienić tych '\n \t' w tekście w bazie danych? A najlepiej to pokaż kod czy coś. 3. Poszukaj w mapach RP. 4. Zależy jakiego pluginu używasz. W pluginie StrickenKid'a w funkcji mysql_connect wystarczy ustawić ostatni parametr na true (auto_reconnect). http://wiki.sa-mp.com/wiki/MySQL_Plugin#mysql_connect
 21. Cześć, mam problem z polskimi znakami zapisywanymi do bazy MySQL. Wyszukałem wszystkie tematy na pawno.pl, lecz żaden pomysł nie rozwiązał problemu. Aktualnie z kodem stoję tak: - po połączaniu z bazą danych mysql_query("SET NAMES utf8"); - w bazie danych pole z kodowaniem utf8_unicode_ci (dawałem też utf8_polish_ci, utf8_general_ci, latin2_general_ci, utf32_unicode_ci i nic) Lecz gdy chce dodać w to pole jakiś tekst z polskimi znakami, to tekst ucina do pierwszej polskiej literki tz. wyraz 'Wpłata' to będzie tylko 'Wp' i dalej nic. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 22. Nortal

  komenda bez / typu .

  if(text[0] == '.') { SendClientMessage(playerid, -1, "Wiadomość"); SetPlayerChatBubble(playerid, text[1], 0xFF0000FF, 100.0, 10000); return 0; } Kombinuj, a nie, że błąd wyskoczył.
 23. Nortal

  [ROZWIĄZANY]Kodowanie znaków

  Dałem to co @Michalec zaproponował i działa. Dzięki. Temat można zamknąć i przenieść do archiwum.
 24. Nortal

  belt td

  Ja powiem o czymś takim: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=113443
 25. Nortal

  Licznik

  http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=128157
×