Skocz do zawartości

TomaszC

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana TomaszC w dniu 18 Lipiec 2015

Użytkownicy przyznają TomaszC punkty reputacji!

O TomaszC

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  Nie wybrano

Ostatnie wizyty

182 wyświetleń profilu
 1. TomaszC

  [PHP] Problem z połączeniem

  Wszystkie błędy, notatki, etc. mam zapisywane w logach. Znalazłem problem, ale co dopiero go odkryłem, przy napisaniu tego od nowa. Nie dałem require_once("dbdata.php"). I w sumie wyszedłem lepiej, bo skrypt lepiej napisany, i po problemie.
 2. TomaszC

  [PHP] Problem z połączeniem

  Sesje są włączone, inaczej nie działałyby inne skrypty w pliku.
 3. TomaszC

  [PHP] Problem z połączeniem

  Sprawdziłem zapytania w PMA i działają, tak samo zmieniłem new mysqli, na mysqli_connect. Jedyne co się zmieniło, to to, że nie wyświetla błędu z połączeniem, ale zapytania nadal nie są wykonywane. Dodałem różne "echa", by sprawdzić dokąd działa kod, to jak na razie tylko do "echo "tu2"". Wrzucam ponownie kod, zaktualizowany. http://pastebin.com/zPMsYG3D
 4. TomaszC

  Problem z polaczeniem z mysql

  Spróbuj z innym pluginem MySQL.
 5. TomaszC

  Problem z polaczeniem z mysql

  Gdzie masz postawioną bazę danych? Na niektórych hostingach blokuje zewnętrzne połączenia.
 6. TomaszC

  Problem z polaczeniem z mysql

  Wstaw te zmienne do skryptu, a nie do oddzielnego pliku i sprawdź.
 7. Cześć. Mam problem z połączeniem z bazą danych, dodam, że w innych miejscach tego skryptu łączy poprawnie. Główkuję nad tym już ponad 2 godziny, próbowałem wszystkie i się poddaję. Mam nadzieję, że ktoś będzie mi w stanie pomóc. Na stronie wyświetla jedynie "Error:" i nie podaje numeru błędu. http://pastebin.com/uWZC8sPF
 8. TomaszC

  [JS] Rozwijana lista po wybraniu opcji w <select>

  Tylko do nauki, a nie chciałem wrzucać się na głęboką wodę, więc zaczynam od najprostszych rzeczy.
 9. TomaszC

  [JS] Rozwijana lista po wybraniu opcji w <select>

  Dobra, stwierdziłem, że nie ma to sensu. Skoro nie potrafię zrobić tego w JSie, zrobię to po prostu w PHPie i HTMLu. Po prostu po wybraniu opcji płci, po wciśnięciu buttona, przeniesie do kolejnej strony ze skinami danej płci pobranej z formularza.
 10. Cześć. Nie znam się totalnie na JSie, więc proszę o gotowca, albo o jakiś poradnik. Mój problem wygląda tak, chcę, by po wybraniu pola w <select> rozwijała się lista z obrazkami. Chodzi o najprostszy wybór skina, ktoś wybierze płeć i rozwija mu się kilka skinów danej płci, wybiera i voila. Orientuje się ktoś troszkę w temacie?
 11. Ile MB pobiera przy wejściu na serwer?
 12. TomaszC

  Problem ze Spawnem

  Wiesz za co odpowiada ta funkcja? Wystarczy minimalna znajomość angielskiego, nie trzeba wchodzić na żadną dokumentację SAMPa, więc Ci objaśnię: chodzi o włączenie funkcji, która odpowiada za włączenie trybu "spectating", czyli tak jakby tylko kamery. Więc gdy dajesz ją na 1, to gracz nie będzie mógł grać pedem, etc., a jeżeli dasz 0, to wyłączysz to, co powróci do normalnego trybu gry. Podczas logowania ustawia się to na 1, żeby gracz przed zatwierdzeniem logowania, nie mógł sobie hasać po serwerze, a gdy już się potwierdzi jego dane, przypisze skin, pieniądze, etc. ustawia się to na 0. Rozumiesz? @Vortex, ucz ludzi myślenia, a nie dajesz gotowce, jeszcze wtedy, gdy ktoś pisze kod, którego sam nie rozumie.
 13. TomaszC

  [PHP] Hashowanie haseł

  Dobra, rzut monetą i wybiorę jedną z podanych przez was opcji. Dzięki.
 14. Cześć. Poleci ktoś najbezpieczniejszą i jak najlepiej najoptymalniejszą formę hashowania i ew. solenia haseł w PHP?
 15. TomaszC

  /dell

  http://httpd.apache.org/docs/2.0/howto/htaccess.html. Tutaj masz podane wszystkie ustawienia, porównaj je ze swoimi. Wszystko ładnie opisane, wystarczy troszkę poszukać. Jak to Ci nie pomoże, to pisz.
×