Skocz do zawartości

MrKacu13

Użytkownik
 • Zawartość

  100
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana MrKacu13 w dniu 20 Marzec 2016

Użytkownicy przyznają MrKacu13 punkty reputacji!

O MrKacu13

 • Tytuł
  RICH NIGGA
 • Urodziny 21.09.2000

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Chicago, IL

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  DeathMatch

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MrKacu13

  Zmiana koloru na ekranie gracza

  No można to chyba zrobić w formie textdrawu i ustawić sobie wybrany kolor i przezroczystość.
 2. MrKacu13

  Spawner aut

  Przypisz pojazd, który spawnujesz do zmiennej i potem sprawdzaj czy jest zespawnowany. Jeśli jest to go usuwaj i o to cała filozofia.
 3. MrKacu13

  TextDraw

  Najpierw pokaż ten drugi textdraw, a potem ten pierwszy i wtedy jeden się nałoży na drugi i będzie dobrze wyglądać.
 4. MrKacu13

  Komputer nie włącza się

  @Sim00n Problem jest już rozwiązany, także można zamknąć.
 5. MrKacu13

  Komputer nie włącza się

  Właśnie zasyfione to ono nie było, zero kurzu. Ważne, że udało mi się odpalić i działa.
 6. MrKacu13

  Komputer nie włącza się

  Spróbowałem wyjąć wszystkie kości RAM ze slotów i odpalić komputer. Następnie włożyłem jedną kość do drugiego slotu i o dziwo odpalił, potem wyłączyłem komputer i włożyłem kolejną kość do pierwszego slotu i wszystko pięknie hula. Dzięki za wskazówki, dużo mi pomogły! Można zamknąć.
 7. MrKacu13

  Komputer nie włącza się

  Już próbowałem tak zrobić i dalej to samo. Dodam, że ostatni raz jak uruchamiałem komputer miałem jedną kość 2 GB (oczywiście sprawną). Spróbuję jeszcze włożyć tą jedną 2-gigową kość i sprawdzę czy działa. Jak coś będzie nie tak to napiszę w tym poście.
 8. Witam wszystkich użytkowników tego forum! Mam problem z moim starym komputerem, mianowicie chciałem go po prostu włączyć, ale niestety nic z tego. Problem polega na tym, że gdy odpalam komputer to zaczyna ,,pikać". Dwa długie piknięcia i jedno krótkie. Wie ktoś z was co to może oznaczać? Dodam jeszcze, że ostatni raz jak go uruchomiłem to wszystko fajnie działało, ale nagle wyskoczył blue screen i po zrestartowaniu zaczął pikać. PS Próbowałem zrestartować BIOS poprzez wyjęcie baterii, ale to nie pomogło. Specyfikacja Płyta Gigabyte GA-M61PME-S2P AMD Althon x64 4850e 2.5GHz 2x GoodRam 1GB 800Mhz GeForce 9500 GT 1 GB (DDR2) Zasilacz Mercury 400W (sprawny)
 9. MrKacu13

  Losowanie

  Nie spinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie. Ja też się uczę i mam prawo popełniać błędy, a Ty już na mnie najeżdżasz.
 10. MrKacu13

  Losowanie

  new randomPlayerId = random(2); Myślę, że powinieneś zmienić GetMaxPlayers() na po prostu liczbę 2. Bo jak mogłeś zauważyć teraz stworzyłeś randoma dla wszystkich graczy, a chcesz tylko dla dwóch.
 11. MrKacu13

  Dynamiczne CheckPointy

  Wydaję mi się, że na końcu powinieneś dopiero użyć tego. DestroyDynamicCP(zaladunek_cp[playerid]); Bo po wejściu w CheckPoint on się usuwa i pewnie dlatego się nic nie dzieje. Zmień po prostu kolejność w kodzie, bo wszystko jest dobrze. if(checkpointid == zaladunek_cp[playerid]) { new wiadomosc[250], name[24]; GetPlayerName(playerid, name, 24); format(wiadomosc,sizeof(wiadomosc), "{FFFFFF}Witaj na załadunku {0099CC}%s{FFFFFF}, rozpoczynam załadunek!", name); TogglePlayerControllable(playerid, 0); SetTimerEx("loading", 7500, false, "i", playerid); SendClientMessage(playerid, -1, wiadomosc); DestroyDynamicCP(zaladunek_cp[playerid]); }
 12. MrKacu13

  Dynamiczne CheckPointy

  @Jaev if(checkpointid == zaladunek_cp[playerid]) { DestroyDynamicCP(zaladunek_cp[playerid]); new wiadomosc[250], name[24]; GetPlayerName(playerid, name, 24); format(wiadomosc,sizeof(wiadomosc), "{FFFFFF}Witaj na załadunku {0099CC}%s{FFFFFF}, rozpoczynam załadunek!", name); TogglePlayerControllable(playerid, 0); SetTimerEx("loading", 7500, false, "i", playerid); SendClientMessage(playerid, -1, wiadomosc); } W którym callbacku masz wrzucony ten kod?
 13. MrKacu13

  Stock

  Spróbuj użyć zwykłego callback'a zamiast funkcji stock'owej.
 14. MrKacu13

  case

  Spróbuj jakiś inny wziąć, tutaj masz całą listę. https://wiki.sa-mp.com/wiki/PickupTypes
 15. MrKacu13

  case

  Jaki masz obecnie ustawiony typ pickup'a?
×