Skocz do zawartości

Nieznajoma

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Nieznajoma

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 20.04.1998

Kontakt

 • Skype
  jesuisassez

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nieznajoma

  [Zapowiedz] Mystic RolePlay

  Toć wiem, proponowali mi współpracę - zapytałam o hosting to oświadczyli, że 'angielski', a gdy sprawdziłam i napisałam im, że mintshost nie jest angielski, to mnie wyrzucili z konferencji na skype i pisali, że zgłoszą na policje.
 2. Nieznajoma

  [Zapowiedz] Mystic RolePlay

  uGaming, lsplay, mystic role play. Więcej Was matka nie miała? Co tydzień nowy projekt - rp to i tak już nie zabawa. 'Wcześniej padaliśmy, ze względu na ataki ddos, ale teraz mamy angielski hosting' - mintshost i darmowa domena na rok. Nie pozdrawiam, życzę braku sukcesów.
 3. Nieznajoma

  Better Life Role Play

  Nabrała mnie ochota na pogranie sobie na jakimś serwerze roleplay, tak zwany powrót na stare śmieci, ale gdy tam wróciłam okazało się wysypiska dawno nie ma - eleska zamknięta. Przeglądając różne tematy, natrafiłam na Better Life Role Play, czytając pozytywne opinie o tym, jak administracja pomaga nowym graczom, jak każdy jest zintegrowany, jaka jest super zasada równości, użytkownik = administrator i nikogo nie oceniamy z góry, postanowiłam wbić. Zaczęłam od rejestracji na forum, która zakończyła się klapą, ze względu na fakt, że mail aktywacyjny po paru godzinach czekania nie doszedł. Postanowiłam połączyć się z adresem serwera samp, podanego na stronie. Stworzyłam konto, postać, wybrałam wiek, pochodzenie. Zgłosiłam się do administratorów. Nie jednego, nie dwóch do pięciu. Po kolei przedstawiając problem, gdy jeden nie odpisywał przez paręnaście minut to do drugiego i tak ciągle. Gdy jeden w końcu raczył odpisać, poinformował mnie, że nie posiada uprawnień by mi te konto aktywować, nikt z administracji nie kontaktuje się głosowo (po poproszeniu o skype właściciela), nie posiadają komunikatora głosowego, jedynie mogę zmienić maila. Doszłam do wniosku, po co marudzić, forum nie zając nie ucieknie, gra toczy się w grze. Ruszyłam na podbój, zaczynając od centrum rozgrywki, po south central, pochodziłam po sklepach, w między czasie mój wynajęty rower zdążył z siedem razy zmienić kolor. Odnalazłam również komisariat, podjechały trzy radiowozy, w każdym po jednym policjancie. Postanowiłam zagadać, tak mi brakowało jakiejś ładnej akcji roleplay. Moja postać pochodzenia francuskiego, z francuskim akcentem, stara się nawiązać kontakt. Parę gaf w wymowie strzeliła, spróbowała doinformować się gdzie jest jakiś hotel, w którym mogłaby się zameldować. W celu lepszej komunikacji spróbowała porozumieć się na migi, a nawet rysować na kartce. Po całym parominutowym monologu w moim wykonaniu, otrzymałam jedną odpowiedź 'To do komendanta'. Krew się zagotowała, odwróciłam się na pięcie i powtórzyłam w skróconej wersji akcję do lidera. Dowiedziałam się, że komendant "nie wie" i pojechał razem z resztą funkcjonariuszy na grubą akcje. W tym momencie myślałam, że wybuchnę, ale spróbowałam się opanować, został jeden policjant i przyjechał medyk, na pewno dam radę się dogadać. Zanim podeszłam, podbiegł nowy gracz, odgrywając akcję pobicia, po chwili wbił bw policjantowi, bw zostało natychmiastowo zdjęte przez wcześniej wspomnianego medyka, a gracz rozgrywający akcje ukarany za 'dm'. 'To ja podziękuję' - pomyślałam, już miałam wpisywać /q, gdy coś mnie zatrzymało. Serce zaczęło bić szybciej i postanowiłam wysłać report na lekarza. Administrator poinformował mnie o tym, że jest równość i, że nowy gracz nie może rozgrywać tego typu akcji. Ostatecznie otrzymałam kicka, za przeszkadzanie administracji. Wyszło Szydło z worka, ale nie Beata. Pozdrawiam.
 4. Mam chcicę, by sobie pograć na prawilnym serwerze samp (RP). Zaproponujcie jakiś 'projekt', który wystartował, ma w miarę ogarnięte forum, NIE na domenie xaa. I na, którym gra ktoś prócz ekipy.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
  2. Maku

   Maku

   @Winekxd podaj mi te domeny. Chętnie zgłoszę, że skorzystałeś z promocji kilkukrotnie :P

    

  3. DaGaXeR

   DaGaXeR

   Proponuje ten na którym masz gamemastera i twierdzisz, że jestem podróbą samego siebie. :)

  4. Beata_Szydlo_2015

   Beata_Szydlo_2015

   Prawilnym XD no ja jestem prawliwy i mój serwer tesz 

 5. Nieznajoma

  uGaming Role Play

  Start miał być o 15.00 i dupaa.
 6. Nieznajoma

  EliteGaming [ZAPOWIEDŹ]

  Przecież to logiczne! Zabujca223 mówi: Witam mogem pana zastszelić??? Jaceg8 mówi: Jaka cmd na tp??????? **Zabujca223 strzela**
×