Skocz do zawartości

vFinciakkowskiv

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O vFinciakkowskiv

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. vFinciakkowskiv

  Ostrzeżenia

  A wgl ładne orto
 2. vFinciakkowskiv

  Ostrzeżenia

  Prosze
 3. vFinciakkowskiv

  System VIP'a na PVarach!

  Tez nad tym myslałem ale niestety mi to nie działało
 4. vFinciakkowskiv

  System VIP'a na PVarach!

  Cześć XD Nazwa:System VIP'a na PVarach Opis:Jest to system VIP'a bazowany na PVarach który daje nam możliwości zakupu VIP'a (Na stałe) za 2Mln (Miliony) i jak się zalogujemy komendą /viplogin [Hasło] to mamy możliwości do niektórych komend... Znam te forum i wiem że będą pytania takie jak: Jak dodać komendę tylko dla VIP'a? Odpowiedź: Stworzyć komendę i dać jej warunek if(IsPlayerVIP) return SendClientMessage(playerid, COLOR_RED, "Nie jesteś VIP'em"); Czyli przykładowa komenda powinna wyglądać tak: Komenda nie doda się automatycznie do /vipinfo tylko musimy dodać ją sami :< Żaby komenda działała trzeba zrobić ją w tym skrypcie na VIP'a! Pytanie 2: Czemu na filmie choć w skrypcie jest ustawione jeżeli gracz jest VIP'em dało ci za FREE życie a nie byłeś VIP'em? Miałem błąd w skrypcie ponieważ dałem: Dałem dwa razy 0 czyli - a jak wiadomo dwa minus + minus = plus i zalogowało mnie na VIP'a a teraz jest to poprawione! Plusy: Oparcie na PVarach Proste użycie if(IsPlayerVIP) i if(!IsPlayerVIP) Minusy: VIP na stałe :< Źle poukładany kod ale nie ma Lose Indentation! Znajdźcie sami Zezwalam na: Dodanie do mapy z uwzględnieniem autora! Wystawianie na inne fora z uwzględnieniem autora Niezezwalam na: Przerabianie skryptu Sprzedawanie skryptu Download: AMX PWN DODATEK Jeżeli ktoś będzie chciał napisać na chacie hasło VIP'a zostanie ten text Zamazany! ** <-- takim czymś XD zablokowane jest kilka sposobów a tutaj dam je: {"Gabaratek", "**"}, {"G abaratek", "**"}, {"Ga baratek", "**"}, {"Gab aratek", "**"}, {"Gaba ratek", "**"}, {"Gabar atek", "**"}, {"Gabara tek", "**"}, {"Gabarat ek", "**"}, {"Gabarate k", "**"}, {"G a b a r a t e k", "**"} A teraz czas na film prezentujący skrypt FILM UWAGA DLA POSZUKUJĄCYCH SKRYPTÓW! Jeżeli chcesz żebym zrobił dla Ciebie jakiś skrypt napisz na PW jaki a ja spróbuje go zrobić ale najpierw został LAJKA! VIP.amx VIP.pwn
 5. vFinciakkowskiv

  Checkpoint pracy

  Temat do zamknięcia (Na przyszłość znalazłem to na https://wiki.sa-mp.com/wiki/SetPlayerCheckpoint i https://wiki.sa-mp.com/wiki/DisablePlayerCheckpoint)
 6. vFinciakkowskiv

  Checkpoint pracy

  Mam problem z zrobieniem pracy mam taki skrypt I takie pytanie co zrobić żeby po wybraniu jakiegoś Towaru pokazał nam się checkpoint na mapie a jak do niego dojedziemy to dostaniemy kase? Czekam na szybką odpowiedź!!! Z góry dzięki
 7. vFinciakkowskiv

  System domów[dynamic]

  Fajne i proste przyda sie!
 8. vFinciakkowskiv

  Dobry skrypt spedycji!

  No własnie przeniosłem
 9. vFinciakkowskiv

  Dobry skrypt spedycji!

  Nazwa: Spedycja Opis: Narazie jest tylko jedna praca , która mozemy rozpoczac przy dokach w Checkpoincie wpisujac /join <I tak wyjdzie INFO po wjechaniu w niego> Na czym polega praca: Po prostu jedziemy przez wszystkie Checkpointy az do konca Co sie dostaje po zakonczeniu: Dostaniemy 75000$ <w pliku pwn mozna zmienic> Co sie zabrabnia: SPRZEDAWANIA SKRYPTU ZMIANY AUTORA Co mozna robic: ZMIANIAC SKRYPTU DODAWAC DO MAPY <z ,uwzglednieniem autora> WERSJA v1.0 AMX PWN WERSJA v.2.0 NIEDOSTEPNE Co ujzymy w wersji 2.0: Po wpisabniu /praca ujzymy okienko z praca przyklad: ########################################### # Praca spedycyjna Ryby # # Odwiez ryby do domku obok wioski # # /spedycja1 # ########################################### Filmik prezentujacy skrypt Kliknij tutaj!
 10. Nazwa: Spedycja Opis: Narazie jest tylko jedna praca , która mozemy rozpoczac przy dokach w Checkpoincie wpisujac /join <I tak wyjdzie INFO po wjechaniu w niego> Na czym polega praca: Po prostu jedziemy przez wszystkie Checkpointy az do konca Co sie dostaje po zakonczeniu: Dostaniemy 75000$ <w pliku pwn mozna zmienic> Co sie zabrabnia: SPRZEDAWANIA SKRYPTU ZMIANY AUTORA Co mozna robic: ZMIANIAC SKRYPTU DODAWAC DO MAPY <z ,uwzglednieniem autora> WERSJA v1.0 AMX PWN WERSJA v.2.0 NIEDOSTEPNE Co ujzymy w wersji 2.0: Po wpisabniu /praca ujzymy okienko z praca przyklad: ########################################### # Praca spedycyjna Ryby # # Odwiez ryby do domku obok wioski # # /spedycja1 # ########################################### Filmik prezentujacy skrypt Kliknij tutaj!
×