Skocz do zawartości

Adrian Górski

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Adrian Górski w dniu 16 Maj 2016

Użytkownicy przyznają Adrian Górski punkty reputacji!

O Adrian Górski

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 03.09.1992

Kontakt

 • Skype
  Adrian G (Bagin) , egorska1
 • Gadu-Gadu
  40720679

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Szczecin

Informacje o serwerze

 • Typ serwera
  RolePlay

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. Adrian Górski

  [KUPIĘ] PANEL GRACZA IPB (RP)

  Dokładnie chcę to komuś zlecić. Rozumiem, że chodzi CI o to, że nie są uniwersalne bo pisze się je pod każdego gamemoda.
 2. Adrian Górski

  [KUPIĘ] PANEL GRACZA IPB (RP)

  Witam, w dniu dzisiejszym kieruję się do społeczeństwa osób siedzących w PHP. Przechodząc do tematu chciałbym zakupić panele gracza pod serwer RolePlay. Moimi wymogami jest aby panele posiadały możliwość tworzenia postaci, wyświetlenia statystyk postaci wraz z przedmiotami i grupami, do których należy. Dodatkowo panel grupy, w którym będziemy mogli wyrzucić daną osobę, zmienić jej rangę oraz ustawić wypłatę. Chciałbym jeszcze do tego wszystkiego oddzielny moduł ticketów do administracji. Wszelkie propozycje proszę kierować poprzez forum (wiadomość prywatna, odpowiedź w temacie).
 3. Adrian Górski

  [SZUKAM] Ekipy do stworzenie serwera Role Play SA:MP

  Niestety ekipa się nie znalazła, więc powoli obserwuję filmiki Sim00na i staram się coś z nich wyciągnąć- jeżeli się nie uda, trudno. Chciałem stworzyć ekipę z masą pomysłów dzięki, której moja wizja takiego serwera mogłaby się spełnić. Stawianie milionów dodatkowych obiektów, które gwarantowały mi poszczególne osoby nie jest tym co chciałem osiągnąć. Chciałem postawić bardziej na skrypt, który przyciągnął by graczy niż urozmaicanie mapy obiektami. Dzięki wszystkim za wypowiedzi w tym temacie i za wniesienie czegoś co uczy Pozdrawiam
 4. Adrian Górski

  [SZUKAM] Ekipy do stworzenie serwera Role Play SA:MP

  Problem tutaj jest w tym, że każdy hejtuje takie projekty do momentu gdy nie poprze ich ktoś kto ma tu tak zwany "fejm". Wtedy zaczyna się fala propsów i wyciąganie ręki z pomocą
 5. Adrian Górski

  [SZUKAM] Ekipy do stworzenie serwera Role Play SA:MP

  +1
 6. Adrian Górski

  [SZUKAM] Ekipy do stworzenie serwera Role Play SA:MP

  Nikt tu nie miał zamiaru nikogo obrażać ale osoby, które najczęściej się tu wypowiadają i hejtują nauczyły się trochę o PAWN i myślą, że pozjadały rozumy. Tych, którzy gdzieś pracują i coś osiągnęli z góry pozdrawiam i gratuluję.
 7. Adrian Górski

  [SZUKAM] Ekipy do stworzenie serwera Role Play SA:MP

  Bo myślę, że są ludzie, którzy robią to z zamiłowania i nie interesują ich pieniądze a zrobienie czegoś fajnego. Wiem, że większość was to materialiści, którzy tylko liczycie, aż wpadnie kasa bo przecież tyle się tego uczyliście ale gdybyście serio byli dobrymi programistami to teraz siedzielibyście w firmach a nie przed komputerem na forum. To tyle ode mnie jeżeli nie uda mi się skleić ekipy to będę sam powoli się uczył i tworzył skrypt.
 8. Cześć wam wszystkim! Jak w temacie szukam ekipy do stworzenia serwera Role Play – ludzi, którzy robią to z zamiłowania, bo jeżeli szukał bym kogoś komu chciałbym zapłacić to mój portfel w sekundę zrobił by się pusty a na głowie miałbym masę kredytów aby opłacić ekipę. Chciałbym by był to dopracowany projekt dlatego też czasowo powstawanie takiego serwera mogło by trochę potrwać. Nie chcę robić kolejnego pseudo serwera, który upadnie po miesiącu lub będzie się ciągnął latami a graczy nie będzie przybywało. Myślę, że co do uprawnień to będą one nadawane w zależności od wkładu włożonego w utworzenie serwera oraz umiejętności danej osoby. Nie szukam ludzi dla których będę zleceniodawcą a takich, z którymi można stworzyć coś fajnego i mają umiejętności by realizować swoje jak i moje pomysły wprowadzając je na serwer. Ze swojej strony mogę zaoferować opłacanie hostingu gdy serwer już powstanie, ponieważ programista, maper czy ktokolwiek ze mnie strasznie słaby. Gram na serwerach Role Play od 2009 roku i postanowiłem, że jeżeli się uda znajdę ekipę i stworzę z nią coś może nie zupełnie nowego ale spełniającego wymagania graczy na chwilę obecną. Chcę powrócić również do czasów gdy nie było masy odgrywania, masowego płaczu na forum oraz udupiania się skargami, rozbudować prace dorywcze, skupić się na tym by można było jeździć bez prawka i z nim aby LSPD mogło się pogłowić. Trzeba trafić w fajną koncepcję myśląc razem tak by przyciągnąć nią graczy – reklama nie jest tu najlepszym sposobem aczkolwiek też ważnym. Wprowadzenie zamkniętego obiegu gospodarki by w ten sposób frakcje mogły na siebie zarabiać – mandaty do LSPD, wyrabianie dokumentów do Rządu i tak dalej. Nie chciałbym też aby serwer był faworyzowany, w którąś stronę czy to organizacje porządkowe czy przestępcze - trzeba znaleźć kompromis. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką współpracą to zapraszam do wypowiedzi tutaj lub na moje PW. Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie i pytania.
 9. Cześć wam wszystkim! Jak w temacie szukam ekipy do stworzenia serwera Role Play – ludzi, którzy robią to z zamiłowania, bo jeżeli szukał bym kogoś komu chciałbym zapłacić to mój portfel w sekundę zrobił by się pusty a na głowie miałbym masę kredytów aby opłacić ekipę. Chciałbym by był to dopracowany projekt dlatego też czasowo powstawanie takiego serwera mogło by trochę potrwać. Nie chcę robić kolejnego pseudo serwera, który upadnie po miesiącu lub będzie się ciągnął latami a graczy nie będzie przybywało. Myślę, że co do uprawnień to będą one nadawane w zależności od wkładu włożonego w utworzenie serwera oraz umiejętności danej osoby. Nie szukam ludzi dla których będę zleceniodawcą a takich, z którymi można stworzyć coś fajnego i mają umiejętności by realizować swoje jak i moje pomysły wprowadzając je na serwer. Ze swojej strony mogę zaoferować opłacanie hostingu gdy serwer już powstanie, ponieważ programista, maper czy ktokolwiek ze mnie strasznie słaby. Gram na serwerach Role Play od 2009 roku i postanowiłem, że jeżeli się uda znajdę ekipę i stworzę z nią coś może nie zupełnie nowego ale spełniającego wymagania graczy na chwilę obecną. Chcę powrócić również do czasów gdy nie było masy odgrywania, masowego płaczu na forum oraz udupiania się skargami, rozbudować prace dorywcze, skupić się na tym by można było jeździć bez prawka i z nim aby LSPD mogło się pogłowić. Trzeba trafić w fajną koncepcję myśląc razem tak by przyciągnąć nią graczy – reklama nie jest tu najlepszym sposobem aczkolwiek też ważnym. Wprowadzenie zamkniętego obiegu gospodarki by w ten sposób frakcje mogły na siebie zarabiać – mandaty do LSPD, wyrabianie dokumentów do Rządu i tak dalej. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką współpracą to zapraszam do wypowiedzi tutaj lub na moje PW. Pozdrawiam wszystkich i czekam na wasze opinie i pytania.
×