Skocz do zawartości

Nergosu

Użytkownik
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Nergosu w dniu 15 Czerwiec 2016

Użytkownicy przyznają Nergosu punkty reputacji!

O Nergosu

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o serwerze

 • Nazwa serwera
  Polski Serwer Most Wanted 0.2a
 • Typ serwera
  FreeRoam

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzięki, można przenieść do rozwiązanych.
 2. Nergosu

  Spawner aut

  Globalnie zrób new samochod[playerid] ; CMD:v(playerid, params[]) { New id, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rot, str[32]; If(sscanf(params, "i", id)) return SendClientMessage(playerid, - 1, "uzyj /v (id pojazdu)") ; If(samochod[playerid]) {DestroyVehicle(samochod[playerid]) ;} GetPlayerPos(playerid, x, y, z) ; GetPlayerFacingAngle(playerid, rot) ; samochod[playerid] =CreateVehicle(id, x, y, z, rot, 1, 1); PutPlayerInVehicle(playerid, samochod[playerid]); format(str, sizeof(str), "Zespawnowales samochód o id: %d", id) ; SendClientMessage(playerid, - 1, str) ; return 1; } I w onplayerdisconnect DestroyVehicle(samochod[playerid]) ;
 3. Nergosu

  Zmiana koloru na ekranie gracza

  Dzięki za podpowiedzi, później potestuje i odpisze w razie co.
 4. Czy jest opcja, aby zmienić kolor ekranu gracza, tzn. żeby np. zrobił się czarny, lub aby miał dany kolor i przezroczystosc ?
 5. Jeśli w nowej wersji przenosi całe wyrazy (w sensie wykrywa spacje), to poproszę Póki co dobry automat.
 6. Możesz przerobić mi powyższy ciąg? Na 2 linie starczy, żeby w pierwszej było Admin uciszył, gracza, a w drugiej na ile i za co.
 7. Czyli wystarczy zwykłe \n ? w formacie?
 8. Eloszka, znowu ja. Otóż bawiłem się formatowaniem SCMTA* I wyszło, że trochę znaków mi kolorki pozjadały, więc zrobiłem str[256] zamiast [128], gdzie wyświetlało mi nie całą wiadomość. Gdy rozszerzyłem tablicę, to wiadomości nie wyświetlają się na chacie, co zrobić? Zrobić jakieś łamanie wierszy? A może są na to jakieś inne tricki? Przykładowy kod: new str[256]; format(str, sizeof(str),"Admin {DC143C}%s{FFFFFF}(ID:{DC143C}%d{FFFFFF}) uciszył gracza {DC143C}%s{FFFFFF}(ID:{DC143C}%d{FFFFFF}) na {DC143C}%d{FFFFFF} minut za: {DC143C}%s{FFFFFF}.",GetName(playerid), playerid, GetName(id), id, mins, reason); SendClientMessageToAll(-1, str);
 9. Nergosu

  Nie odejmuje kasy

  GivePlayerMonet(playerid, -1*Money);
 10. Nergosu

  Problem z komendą pomoc

  Przetestuj najlepiej, z dialogami nigdy nie szło mi dobrze i 500 razy poprawiam szczegóły
 11. Nergosu

  [ROZWIĄZANY]wczytywanie pojazdów z pliku .txt

  Dobra, przekopiowałem i trybi, można zamknąć.
 12. Nergosu

  [ROZWIĄZANY]wczytywanie pojazdów z pliku .txt

  A nie da sie tego zrobić jakoś prościej jednym poleceniem?
 13. Nergosu

  [ROZWIĄZANY]wczytywanie pojazdów z pliku .txt

  LoadStaticVehicleFromFile?
 14. Gdzie i jak wczytać pojazdy z plików .txt? I gdzie mam umieścić te pliki w jakich folderach, bo program do edycji kodu i server mam w 2 różnych miejscach. Czytałem o #include, bo pojazdów w moim pliku .txt jest mnóstw, i nie chcę ich nigdzie przypisywać, chce aby sobie po prostu były, każdy mógł wsiąść wysiąść pojeździć etc.
 15. Nergosu

  Opinia o serwerze

  Grałem od 0.2a bodajże, na początku było super, ale po latach w skład administracji dostały się osoby, które nie interesowały się losami serwera i w ten sposób serwer stracił wielu zwolenników, oraz rozgłos na większą skalę, gamemod jeden z lepszych jaki widziałem, można o nim przeczytać /about na serwerze, nie wchodziłem tam od dawno, bo skończyłem z SA-MP'em, ale jeśli ktoś poszukuję zajęcia to polecam tam wejść, jest sporo rzeczy do robienia. W skrócie gamemode i potencjał jest ogromny, ale "polityka administracji" jest na zupełnie innym poziomie.
×