Skocz do zawartości

KrzysieK_

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KrzysieK_

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. KrzysieK_

  Pojazdy

  Oto mi chodziło, możliwe, że po prostu źle wytłumaczyłem. A co do 4 i 5, mógłbyś napisać coś więcej?
 2. KrzysieK_

  Pojazdy

  Wielkie dzięki. A coś więcej mógłbyś napisać?
 3. KrzysieK_

  Pojazdy

  Witam, ponownie mam kilka pytań, tym razem w większości dotyczą one pojazdów. 1. Czy da się w SA:MPie zrobić limiter prędkości? Np. ustawiamy komendą 50km/h i auto nie pojedzie więcej niż ustawiliśmy, 2. Czy da się w optymalny sposób zrobić blokadę przesuwania pojazdu? Mam na myśli, że gracz nie może przesunąć pojazdu z rozbiegu. 3. Jak można przyczepić jeden pojazd do drugiego? Np. Manane na DFT-30 ("laweta"), albo jeden pojazd na tył drugiego (coś jak lina holownicza). 4. Da się jakoś zrobić, aby po najechaniu celownikiem pistoletu (np. glocka) na pojazd pokazywały się o nim informacje? Obojętnie jakie, chodzi tylko o to, jak to zrobić. 5. I tak z innej beczki. Czy istnieje jakaś funkcja na odczytanie obiektu, na który gracz się aktualnie patrzy? Np. jeśli gracz patrzy się na przystanek i kliknie LALT to otwiera mu się GUI autobusowe. Z góry dzięki za pomoc.
 4. KrzysieK_

  [ROZWIĄZANY]Czas, GUI i zmiana koloru w środku zdania

  Wielkie dzięki, można zamknąć.
 5. KrzysieK_

  [ROZWIĄZANY]Czas, GUI i zmiana koloru w środku zdania

  1. Dzięki. 2. W bazie danych mam zapisany tekst, który następnie pobieram do skryptu i wstawiam w GUI. Wszystko się wkleja, problem w tym, że surowo. Tak jak jest w tablicy, tak się pojawia w GUI. W bazie mam zapisane np. "Informacje serwerowe\n\nOstatnia aktualizacja:\t12.06.2016\n\nPowodzenia!" i to wkleja się identycznie do dialogu, a chciałbym, aby zrobiło się: Informacje serwerowe Ostatnia aktualizacja: 12.06.2016 Powodzenia! 3. Spróbuję. 4. Dzięki.
 6. Cześć, mam kilka małych problemów. Wydają się proste, ale jakoś nie idzie mi z ich rozwiązaniem. 1. Kiedy pobierzemy czas z gettime (np. 1465745591), jak potem możemy odczytać dokładną datę i godzinę z niego? Tzn. 1465745591 -> 06/12/2016 - 15:33. 2. Posiadam w bazie danej text, który chcę przesłać do GUI, które wyświetla się, jak gracz wchodzi na serwer. Wszystko ładnie mi działa, tylko problem polega na tym, że jest to surowy tekst (np. Informacje serwerowe\n\nOstatnia aktualizacja:\t\t32/13/2017 itd.). Jak mogę zrobić, aby "\n" i "\t" zamieniły się normalnie? Tak jak np. napiszę w skrypcie. 3. Ostatni najmniej ważny, ale jednak mnie intryguje. Jak mogę zamienić kolor tekstu w środku zdania? Tzn. Witam. *uśmiecha się* -> Witam. *uśmiecha się* (tutaj powinien się kolor zmienić na fioletowy, ale na tym forum się chyba nie da wstawić kolorków, gracze RP na pewno wiedzą co mam na myśli) 4. A właściwie to jeszcze jedno. Jaki może być powód rozłączania się serwera od MySQL na linuxie po dłuższym czasie? Np. kiedy zresetuje teraz serwer to potem przez kilka godzin działa, ale np. po 5/6 godzinach muszę znowu zresetować wszystko, bo się rozłączył serwer z bazą. Z góry dziękuję za pomoc.
×