Skocz do zawartości

Chirag

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Chirag

 • Tytuł
  Obserwator

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki chłopaki, przeniosłem forum oraz bazę danych na VPS. Połączyłem dwie struktury i śmiga !
 2. Witam. Jak w temacie, próbuję założyć serwer z byłym gamemodem MySantos. Jest w nim panel gracza, który wymaga MySQL. Będąc ufoludkiem w używaniu VPS, mam pewne pytanie. Czy można połączyć bazę danych na forum, z bazą danych na serwerze VPS, tak, aby panel gracza działał przez forum (które jest na innym hostingu) jak i w grze?
 3. Chirag

  Gamemode Unknown

  NAPRAWIONE
 4. Chirag

  Problem z odpaleniem mapy

  Witaj. Wydaję mi się, że potrzebujesz nowsze wersje pluginów. Tak jak zresztą powiedział Gorniczek. Tutaj linki: Audio Plugin: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=82162 Sscanf: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356 Streamer: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=102865 Wypieprz te stare i wstaw te. Powinno działać <3 :) EDIT: Widzę że serwer ma GM unknown. To bardzo znany problem w Honestach :)
 5. Chirag

  Konwertowanie mapki do .amx [two errors.]

  To są tylko warningi. W każdym razie coś jest 2x zdefiniowane.
 6. Witajcie ;) Może niewielu z was słyszało o grze Arma 2 ( Armed Assault 2); jednak, jest to gra do której warto zajrzeć a potem zostać dla wszystkiego. Arma 2 CO Została zbudowana na taktyce wojskowej działająca na własnym silniku Bistudio. Gra jest w ciągłym rozbudowaniu, pojawiają się update'y, a co najlepsze jest cały czas ulepszana przez społeczność, która jest skupiona forums.bistudio.com.. Więc dlaczego nie pobrać dema i spróbować? Na dole zamieszczam parę skrinów i więcej informacji. Taktyka, konwoje żelazne podboje ;) http://gry.downloadcentral.pl/upload/screenshot3161-1.jpg Szeroka gama wyboru pojazdów. Brytyjskie siły specjalne. [img width=600 height=480]http://www.fdfmod.org/wp-content/uploads/2008/12/arma10.jpg Sykcesywny addon FDF Mod. Do tego Arma 2 ma rozbudowany edytor misij, gdzie możesz zrobić swoję własne arcydzieła. Totalna konwersja zbudowana przez społeczność, Inwazja 1944 dday. Invasion-1944.com Moja ocena: Arma 2 jest symulatorem, któremu warto poświecić czas, jeśli lubisz taktykę wojskową, bawić się w swat, robić desanty itp. Warto poświęć czas na tę grę. Zapraszam do grania i polecam. edit; Nie jest to gra typu CS, Battlefield czy GTA, jest to czysty symulator wojskowy!
 7. Chirag

  Jaka gre polecacie ?

  Arma 2 Combined Operations = To samo w jednym, tylko że Arma 2 i dodatek Arma 2 OA skombinowany razem. Bardzo polecam jeśli lubisz tworzyć własne misje.
 8. Chirag

  Ataki ugrupowania Anonymous

  TeamP0ison_ to anonymous :P? Pfft. Anonymous supportuje Free Topiary, Antisec, A Teampoison Lulzsec.
 9. Chirag

  Ataki ugrupowania Anonymous

  Hi Wanna laugh był stworzony dla jaj przez TeamP0is0n_ .. :P, Śmieszne, chociaż prawdziwe.
 10. Chirag

  Ataki ugrupowania Anonymous

  No i mamy wiadomość od Ben'a, stary Anonymous powrócił z cieniu, 5 Anonimowych zaaresztowano za to że szukali fanów, i uważali siebie za operatywów anonymous. http://www.youtube.com/watch?v=gE_IaWKG4UI Facebook jednak upadnie.
 11. Chirag

  Ataki ugrupowania Anonymous

  PSN Zostało zdjęte przez Anonymous, tyle że Sabu (@anonymouSabu na twitter) nie chciał się wpakować w coś, co wpakowałoby go do więzienia a tak naprawde on dowodził całą akcją, no i stało się. Nie aresztowali go. Przykrywką do czego? Team Poison? Bez przesady. Co do Behringa Breivika, nie wspominaj o nim, sam jestem w Norwegii i naprawdę, to co te dzieciaki przeżyły to był horror. Do tego jeszcze ta bomba mi szyby wywaliła :'(. w Ataku na facebook chodzi o to że: Facebook sprzedaje osobowe dane agencją "Białych Kapeluszy" czy "Biało czapkowych" które mieszczą się w większości krajów Emiratów Arabskich. W ten sposób te agencje wysyłają potem dane osobowe bankom, czyli jeśli jesteś dłużnikiem, mogą cię łatwiej złapać jeśli wlecisz na KrD. To już wszystko co wiem. Cześć
 12. Chirag

  Pomóż mi w utrzymaniu servera, ty nic nie płacisz :)

  Tutaj chodzi o cwaniaków, emo, dresów i innych. Pozbawione jesteś matki? ktoś cię nie nauczył manier, matki nie masz dziecko? Pomyśl o życiu a nie tu kur*a mi się żalujesz. Kur*a mać nowoczesna Polska.
 13. Chirag

  Pomózcie (szkoła)

  Chu*owo :P Pewnie w szpitalu leży, ale co począć.
×