Skocz do zawartości

Minokon

Użytkownik
 • Zawartość

  556
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Minokon w dniu 12 Sierpień 2012

Użytkownicy przyznają Minokon punkty reputacji!

O Minokon

 • Tytuł
  Ekspert
 • Urodziny 04.04.1995

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wielkopolska

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Minokon

  Urodzinowa aktualizacja!

  Gratuluję i życzę dalszych sukcesów ;) Pozdrowienia od starego, już niestety nieaktywnego, użytkownika.
 2. A według mnie te usuwanie linków dużo nie pomoże, bo zawsze można to ominąć dodawając np. spację, no i będzie to samo. Co do kodu, to u mnie nie zauważyłem takich problemów (używam Google Chrome).
 3. Minokon

  Problem pomóżcie;/

  gamemode0 lvdm 1Tu ma być nazwa pliku bez rozszerzenia z folderu "gamemodes", nie nazwa mapy.
 4. Minokon

  Problem pomóżcie;/

  Zawartość okienka masz zawsze w pliku server_log.txt Nie musisz "walczyć" o screena. Podaj tę linijkę z "gamemode0" na początku z server.cfg
 5. Minokon

  SQLite

  respect[124], kills[124], deads[124], suicide[124]Takich dużych tablic to nie dawaj, marnujesz pamięć. "login" całkiem wywal, bo niepotrzebne. db_get_field(result, 0, money, sizeof money); db_get_field(result, 0, login, sizeof login); db_get_field(result, 0, respect, sizeof respect); db_get_field(result, 0, kills, sizeof kills); db_get_field(result, 0, deads, sizeof deads); db_get_field(result, 0, suicide, sizeof suicide);Wszystkie dane pobiera z pola o numerze 0. Powinno być:db_get_field(result, 0, money, sizeof money); db_get_field(result, 1, respect, sizeof respect); db_get_field(result, 2, kills, sizeof kills); db_get_field(result, 3, deads, sizeof deads); db_get_field(result, 4, suicide, sizeof suicide);W format zamiast "login" daj "PlayerName(playerid)". I tak zawiera to samo, więc po co tworzyć dodatkową tablicę. No i zamień wszystkie "%d" na "%s" bo dane z bazy pobierasz w formie ciągu znaków, i tak musisz je wykorzystać. Możesz je też przekonwertować na typ liczbowy (strval). Co do tego błędu: musisz go podać, jeśli ktoś ma Ci pomóc. Pozdrawiam.
 6. Minokon

  Błędy na forum

  Gdy kliknę na jeden z tych dwóch linków: Wyświetla mi się taka strona: Mam tak od wczoraj, wcześniej działało bez zarzutu. Wygląda na błąd w bazie danych, ale na wszelki wypadek sprawdziłem inną przeglądarką, i także jest to samo. Pozdrawiam
 7. Bez kodu tylko tyle "powiemy".
 8. Minokon

  Serwer craschuje gracza, który gra 19 minut.

  Nie jest prosta, równie dobrze to może być wina użycia jakiejś funkcji tam gdzie nie trzeba. Zresztą w postach wyżej doszli do wniosku że to nie wina TD. @szreiter3, żyjesz? Użyłeś tego pluginu? Czy problem już załatwiłeś, a nam każesz dalej tutaj czarować.
 9. Minokon

  Serwer craschuje gracza, który gra 19 minut.

  Ja polecam wykorzystać to: http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=262796 Może pomoże, a ja inaczej nie potrafię pomóc. Kiedyś też tak miałem i według mnie była to wina streamera by Incognito, jednakże czas nie był zawsze "idealny". Czasem po prostu crashowało. P.S. Nie mogłem zrozumieć, czy crashuje w końcu gracza czy serwer (tytuł pisze o graczu, ale posty mają na myśli raczej serwer), ten plugin działa tylko na serwer.
 10. Minokon

  Wesołych Świąt

  Smacznego jajka!
 11. Minokon

  Skąd pomysł na nick?

  Bo nie mam historii żadnej, mam nick znikąd :D
 12. Minokon

  Problem z pluginem

  A masz najnowszą wersję sscanf? http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=120356
 13. Minokon

  Objects

  Nie. Twój serwer nie będzie działać, bo to MTA, nie SA-MP. Jak włączasz MTA, po lewej stronie w menu masz "Map Editor".
 14. Minokon

  Objects

  "Please start Grand Theft Auto San Andreas" - Proszę uruchomić Grand Theft Auto San Andreas. Masz chociaż podstawy angielskiego?
 15. Minokon

  Skin i rejestracja w GUi

  Nad ostatnim "return 1;" wklej ten kodzik. I daj "else if" zamiast samego "if".
×