Skocz do zawartości

KoLoSs

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KoLoSs

 • Tytuł
  Początkujący

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  komp
 1. KoLoSs

  opcja <code>

  siema, chcę zrobić stronę i tam m.in. zamieszczać swoje prace pisane w języku pawn. i tu mam pytanie, jak zrobić, aby kod się układał tak jak np tutaj po użyciu [ code ] . jest to portal, więc, pytanie jak to wgl zrobić aby wpisany kod wyglądał jak trzeba.. wiem że <code> jest do takiego czegoś ale to i tak nie daje takiego efektu.
 2. KoLoSs

  rangi

  albo poprostu zamień miejscami kierowca i vip. bo najpierw się wykonuje w mapie vip. a potem kierowca. a jak kierowca sie potem wykona to tak zostanie i wyskakuje kierowca. więc jak vip będzie niżej to vip sie wykona drugi, i powinien zostać vip.
 3. KoLoSs

  Z PWN na AMX

  pobierz Pawno.. kliknij F5 . wyskoczy okienko. jak wszystko ok to sie kompiluje i w okienku wyskoczy krótki napis ze kompilowana jest. jak jest źle to wyskoczą errory i warningi, mozesz podać je tutaj to pomozemy naprawić.
 4. KoLoSs

  Inne gui

  poprostu zrób: if(vip[playerid]) { ShowPlayerDialog(.....); } if(gracz[playerid) { ShowPlayerDialog(.....); } czy coś w tym stylu.
 5. KoLoSs

  Text Draw

  TextDrawLetterSize(forum, 1.3, 0.0); wysokość liter masz ustawioną na 0. zrób coś w tym stylu moze ci przypasuje: TextDrawLetterSize(forum, 0.699999,2.100000); pierwszy argument to szerokość liter, drugi wysokość liter..
 6. KoLoSs

  jak usunac muzyke z interioru

  muusi sie dać, na serwerze gpp jest ten interior id 17.. i nie leci ta muzyka co w nim jest tylko ta co ktoś puści..
 7. KoLoSs

  Mały problem, kolor nicku.

  a gdzie dodałeś ten kod? dodaj do public OnPlayerConnect i OnPlayerSpawn
 8. KoLoSs

  Error przy kompilacji mapy

  tak, wyskakuje znow ten error? to zobacz czy w mapie nie masz tego co ci dałem lub include <strtok> na górze mapy, jak masz to usuń
 9. KoLoSs

  Error przy kompilacji mapy

  na końcu mapy dodaj: strtok(const str[], &index) { new length = strlen(str); while ((index < length) && (str[index] <= ' ')) { index++; } new offset = index; new result2[20]; while ((index < length) && (str[index] > ' ') && ((index - offset) < (sizeof(result2) - 1))) { result2[index - offset] = str[index]; index++; } result2[index - offset] = EOS; return result2; }
 10. KoLoSs

  Spam

  moze chciał użyć id pojazdu w tekście?.. ps. usuń to vehicleid jak tego nie uzywasz..
 11. yo. mam pytanie, jak usunac muzyke z interioru id 17 ? bo robie niewielką dyskoteke tylko nie wiem jak tą muzyke usunac z tego.. dyskoteka oczywiscie bedzie na wydanie i dotego komenda dj :D ale powiedzcie jak muzyke z tego usunac
 12. KoLoSs

  pluginy wgrane do gm

  hmm no wlasnie tez tak myslalaem ale wolałem sie upewnić :o. temat mozna lock
 13. KoLoSs

  pluginy wgrane do gm

  yoo. słyszałem ze mozna wgrać plugin do mapy no zeby nie był oddzielnie w pliku.. tylko jak to zrobic bo po mojemu to chyba nie mozliwe ?
 14. KoLoSs

  Spawnowanie pojazdu.

  to nie skrypt tylko wycięta komenda, nazwy pojazdow i pare funkcji z czegos . oskryptuj to chociaz jak tutaj dajesz ;p
 15. temat mozna usunac ;c xD
×