Skocz do zawartości

Sim00n

Użytkownik
 • Zawartość

  649
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Ostatnia wygrana Sim00n w dniu 12 Maj 2016

Użytkownicy przyznają Sim00n punkty reputacji!

4 obserwujących

O Sim00n

 • Tytuł
  Hejter z .net
 • Urodziny 31.03.1995

Kontakt

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  New York

Informacje o serwerze

 • Nazwa serwera
  Los Santos Role Play
 • Typ serwera
  RolePlay
 • Adres IP

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sim00n

  Instalacja phpmyadmin

  Oprócz tego ustaw charset na UTF8 w putinie
 2. Sim00n

  [ROZWIĄZANY]Wykrywanie klawiszy

  Problem został rozwiązany! W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z moderatorem zamykającym temat.
 3. Sim00n

  Komputer nie włącza się

  "Pikanie" to tak naprawdę kody, które bios przekazuje Ci przy bootcie. Szybkie google "Gigabyte GA-M61PME-S2P beep codes" zwraca: http://download1.gigabyte.ru/manual/motherboard_manual_ga-m61pme-s2p_e.pdf Rozdział 5-3-1: Troubleshooting -> FAQ (koniec strony 81)
 4. Sim00n

  System gangu i teren gangu

  Gość ma zero pojęcia co ma zrobić a próbujecie mu wytłumaczyć jak zbudować samochód od zera ... Będziecie tu się wymieniać postami przez kilka lat. Zasady są proste: - Jeżeli coś umiesz i potrzebujesz pomoc w naprawieniu to napisz tu. - Jeżeli niczego nie umiesz ale chcesz się nauczyć to czytaj/oglądaj tutoriale i patrz wyżej. - Jeżeli niczego nie umiesz i nie chcesz się nauczyć to zapłać komuś za zrobienie tego w odpowiednim dziale. To powiedziawszy łap linki: http://pawno.pl/forum/18-pomocne-materia%C5%82y/ http://pawno.pl/topic/27192-pierwszy-wideo-kurs-programowania-w-pawn-po-polsku/ http://wiki.sa-mp.com/ (bez angielskiego nie ma sensu zaczynać)
 5. Problem został rozwiązany! W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z moderatorem zamykającym temat.
 6. Sim00n

  Gamemode w częściach \ kilku plikach.

  #include to instrukcja pre-procesora, która po prostu wrzuca zawartość pliku do środka skryptu przed kompilacją. Dam Ci przykład jak to może działać: test1.inc: return 1; } gamemode.pwn: stock testing() { printf("test"); #include "test1.inc" W trzeciej linijce gamemode.pwn pre-processor zaimportuje zawartość pliku test1.inc i po prostu wrzuci w miejsce #include; Kiedy kod dojdzie do kompilatora to będzie wyglądał tak: stock testing() { printf("test"); return 1; } Wniosek z tego jest taki, że Ty #includując obiekty.inc wrzucasz zawartość tego pliku w miejsce #include; Twój kod wygląda tak: #include <a_samp> #include <dfile> #include <zcmd> #include <sscanf2> #include <streamer> printf("********************"); printf("********************"); printf(" ... "); printf("********************"); printf("********************"); //WORD CreateDynamicObject( ... ); CreateDynamicObject( ... ); // i tak dalej Jak widzisz, próbujesz użyć funkcji printf i CreateDynamicObject po za zakresem jakiejkolwiek funkcji albo callbacka. Proste rozwiązanie to wrzucić kod w obiekty.inc w jakąś funkcję i potem tę funkcję wywołać. Alternatywnie możesz wrzucić #include do środka jakiegoś callbacka albo funkcji w środku gamemode.pwn. Polecam rozwiązanie pierwsze.
 7. Sim00n

  Kompilator pawno w sublime text 3

  Wydaje mi się, że spacje ze ścieżek 14 letniego systemu operacyjnego mogą być problemem. Gdzieś tu na forumku już pisali temat o konfiguracji Sublima z nawiązaniem do moich filmów - jak poszukasz porządnie to znajdziesz.
 8. Sim00n

  [ROZWIĄZANY]Błąd GUI-BUG

  Problem został rozwiązany! W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z moderatorem zamykającym temat.
 9. Sim00n

  LS-RP.net (Obfuscated) | GitHub

  Takie głupoty gadasz, że szkoda czytać ... Pomysłów i chęci mieliśmy wiele, przez kilka miesięcy pisaliśmy skrypt na MTA i kompletnie nową stronę na kształt oryginalnej lski. Dlaczego lska została zamknięta napisałem na naszym facebooku i nie wiem dlaczego próbujecie sobie dopisać cokolwiek innego do tej decyzji? W skrypcie znajdują się wszystkie moduły i dokładnie ten sam kod w nieobfuscowanej wersji działałby bez problemu.
 10. Sim00n

  Jak to zrobić?

 11. Sim00n

  Zepsuł się Ipleo TD editor

  A najlepiej zainstaluj Windows XP ale z 2001 bez żadnych serwis packów ani łatek - prawdziwy programista zabezpiecza się sam. /s
 12. Sim00n

  Szukam mapy DM/TDM

  Nie do tego zmierzałem. Jest 2016, dlaczego nie chce mieć bazy danych?
 13. Sim00n

  Szukam mapy DM/TDM

  To tak jak byś napisał "szukam jakiegoś dobrego, nowoczesnego samochodu ale ma mieć silnik z Żuka z 1963".
 14. Sim00n

  [ROZWIĄZANY]samp npc problem

  Problem został rozwiązany! W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z moderatorem zamykającym temat.
 15. Sim00n

  Pomoc przy problemach PHP

  Slowo "use" to keyword w MySQL wiec zeby uzyc go jako nazwa pola w tabeli musisz je zawsze pisac w " ` ". SELECT * FROM `$tbkey` WHERE `cdkey` = '$cookiekod' AND `use` = '0'"
×